Jakie są wasze ulubione postacie z filmów gier anime itd.

+
Jakie są wasze ulubione postacie z filmów gier anime itd.

jakie są wasze ulubione postacie bo moje z anime:-Naruto, Kakahsi, JIRAJA ]:->gier:-Hitman,Bezimienny,Ramiro Cruz i Lucas Kane, Geralt z Rivii 8)filmów:-NIE WIEM (tyle ich oglądałem) ;D[flash=200,200][/flash]
 
konri99 said:
jakie są wasze ulubione postacie bo moje z anime:-Naruto, Kakahsi, JIRAJA ]:->gier:-Hitman,Bezimienny,Ramiro Cruz i Lucas Kane, Geralt z Rivii 8)filmów:-NIE WIEM (tyle ich oglądałem) ;D[flash=200,200][/flash]
Ło Boże, ciężko odczytać przez te kolory ;)
 
Bez rozróżniania kilku ulubieńców: Jack Sparrow, Bezimienny, Geralt, zapomniałem_imienia_bohater - "Pierwszy Krok" Adama Przechrzty, Reinmar z Bielawy, Hitman, Sam Fisher, Vader, Gimil, Legolas, Yoda, Chewbaca, Diego, Paul Atryda, Duncan Idaho i wieeeelu innych, których nie wymieniłem.PSMam świadomość, że w nazwach są błędy. Ech, ta pamięć...EDIT:Boże, byłbym zapomniał o Discworld!Ricewind, Vimes oraz Bibliotekarz. I Ridcully.
 
Film: ZaitoichiGra: MinscKsiążka: VetinariManga/anime: Belldandy...program TV: Miłosz z Review Territory ;D
 
FILM: Legolas, Maximus ("Gladiator")GRA: Bezimienny (Planetscape)ANIME: Yo AsakuraKSIĄŻKA: Geralt, Jaskier, Bilbo
 
Film: Agent Smith, Dr. EvilGra: Raziel, GarrettKsiążka: Szarlej, Jakub Wędrowycz, Jaskier, DijkstraManga/anime: Scar, Greed, Alexander Anderson, Pino
 
Film: Riddic (Kroniki Riddic'a), Van Hellsing, Lara CroftGra: Lara Croft, Jaskier, Sherlock HolmesKsiążka: Jaskier, Joscelin Verreuil, Fèdra nó Delaunay M/A: Alucard (mój kochany skarb *_* xD), Marron Kusakabe, Yagami Light, Szalony Kapelusznik (Angel Sanctuary) ;D
 
Film: John Constantine,Indiana JonesGra:Geralt, Lara Croft, Kyle Katarn,Leon Scott KennedyAnime: Sasuke, Jiraja,Książka: Jakub Wędrowycz,Harry Potter, Geralt
 
Gra: Bezi z Gothica, Geralt i RaymanAnime: Neji Hyuga z narutoFilm: Bruce LeeKsiążka: Ania Shirley z zielonego wzgórza
 
Gra - Geralt z RiviiFilm - Dwie role Duchovnego : Fox Mulder i ten z Ewolucji (i Head and Shoulders ;)), Jack Sparrow, Constantine...Książka - Yennefer, Jaskier, Geralt, Wiliam Protheroe (Kolekcjoner Śmierci)
 
Gra:Cloud (FFVII) ,GeraltAnime: a co to ? he he ;)Film:Jimmy Kowalski (Vanishing Point)TV: Wojtek Cejrowski
 
Gra: Arthas z WIII(chodzi mi o tego po "przemianie")Anime: Chloe(Noir)Książka: Leo BonhartFilm: Wszyscy z filmu "The Flock" i "W sieci pająka"TV: Wojtek Cejrowski
 
Z filmu/serialu najbardziej lubię agenta Dale'a Cooper'a z "Twin Peaks". Zapamiętałem kilka jego złotych myśli, które nieraz powtarzam,a Tybetańska metoda dedukcji to mistrzostwo świata. ;)Z anime/mangi bez wątpienia Vegeta (z Dragon Balla). Postać bardzo mi bliska.
 
Top Bottom