Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

+
Status
Not open for further replies.
Te zmiany to dla mnie gigantyczny minus. :/ Niczego nie widać, układ:polskie forumangielskiepolskieZniknięcie wielu działów, ech...
 
Odnośnie działu OT - tematy stamtąd odnajdziecie w Społeczności.Jak tylko uda nam się usiąść do sprawy, to będzie wszystko czytelnie opisane, cierpliwości :)
 
jiti said:
Pewnie po to by wygospodarować miejsce na fora o innych projektach CDPR. Nie zapominajmy że jest to oficjalna strona firmy i oficjalne forum - kiedyś już była prowadzona dyskusja na temat zmian na forum po ogłoszeniu nowych projektów z której nic nie wynikła w końcu ;). IMO dobrze ze wszystko bedzie znajdować się na jednym dużym forum - tak robi to większość devów.
Eeee..., ze sie tak inteligentnie wyraze - to to nie bedzie zakrawalo na offtopic?Forum jest "wiedzminskie" a nie CDPRojektowe...Zasmiecaniu forum innymi projektami mowie zdecydowane nie!Ogolnie zmiany nieco namieszaly, ale trzeba sie w tym wszystkim jeszcze ogarnac.Zaluje, ze wywaliliscie offtopic.Gdzie bedziemy teraz dyskutowac o zyciu, smierci i porannej jajecznicy?Mam nadzieje, ze wszystkie zmiany sa hmm... negocjowalne? ;DEdit:@ XX.05.2008 r. - otworzylas mi oczy :p(jak by co to edytuj) ;D
 
Wszystko było napisane na poprzedniej stronie - zarówno to, kto podjął decyzję o zmianie struktury forum, oraz to, co będzie robione dalej.
 
FirnomirIFRIT said:
Te zmiany to dla mnie gigantyczny minus. :/ Niczego nie widać, układ:polskie forumangielskiepolskieZniknięcie wielu działów, ech...
Pierwsze forum dotyczy Wiedźmina na konsole. Przyjrzyj się, jest tam dział Polski i Angielski.
 
Stylnadstyle said:
Ekhm, a przypadkiem to nie jest dział o djinim ? http://www.thewitcher.com/forum/index.php?board=92.0
Ekhm. Po pierwsze mówie o internationalu, a po drugie nie chodzi mi o sam dział, który widzę, ale o jego poddziały o nazwach które przytoczyłem. Forum z ukończonymi wersjami modów było bardzo przydatne i fajnie je się czytało.
 
Małe pytanie - czy jest możliwośc przypisania filtracji na stałe? Odznaczanie nieinteresujących mnie działów forum co kilkadziesiąt sekund jest lekko irytujące, szczególnie teraz, gdy są trzy opcje do wyboru.
 
Chaos i różnorodność tematów w Społeczności nieco mnie przeraża, ale jakoś się trzeba będzie przyzwyczaić (poza tym może trochę załagodzą to ewentualne poprawki).
 
Witam. nie wyświetla mi się dział Sapkowski. Wątpię, by ktoś pozbywał się tak ważnego działu z forum (oznaczało by to, że jednak Wiedźmin ulega spłyceniu w związku z PSX i Xbox), zatem czy wie ktoś co jest u mnie nie tak?
 
Co to za kovirskie porządki !!! Mi też się nie wyświetla dział Sapkowski, a był to, pozwolę sobie napisać, jeden z moich ulubionych działów.
 
Zupełnie nie podoba mi sie nowy wygląd forum.CIezko cokolwiek znaleźć.Edit:Mam pytanie.Czy jest tylko 5 głównych działów?Pytam się bo nie wiem czy mi sie wszytskie wyświetlają.
 
Jak to? Przecież jest super... Nie umiecie docenić zmian zmian. Zmiany są zawsze dobre , nawet jesli przez jakiś czas bedzie problem. Przystosujecie się . Ja się przystosowałem . Prawie .Teraz będę długo szukał . Tak długo na ile wystarczy mi cierpliwości. :D
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom