Zawartość Edycji Rozszerzonej do ściągnięcia

+
Ze swojej strony mogę dodać, ze właśnie udało mi się dopchać i ściągam Upgrade z sciagnij.pl. Tak więc życzę powodzenia innym!
 
Ludzie przestańcie narzekac, termin jest dotrzymany, obietnica spełniona - a dzień jest długi. To teraz meczycie wieża ze wam link nie odpowiada. Trzeba patrzeć pozytywnie.
 
skolo666 said:
skolo666 said:
skolo666 said:
skolo666 said:
skolo666 said:
zassalem bonus i paczki jezykowe ENG i PL, sam patch ssie sie jak krew z nosa. wrzucilem wszystko na RS.com, wiec jak ktos jest zainteresowany to moge gdzies podać linki
CDP nie ponosi odpowiedzialności za jakość przy korzystaniu z linków podmiotów trzecich, tak więc czynicie to na własne ryzyko.
a co tu jest ryzykiem? sciagnalem od Was, wrzucilem na RS. Sami to powinniscie zrobic zeby ludzie nie sciagali 1 GB z szybkoscia 50kb/sek.
Dlaczego ja nie mam takiego problemu ściągając z oficjalnej strony ?
u Ciebie gobliny siedzą na łączu i przepychają paczki z danymi szybciej niż u mnie
To może poproś je żeby Tobie też popchały ;]Swoją drogą czego się spodziewaliście ? Tysiące ludzi pcha się do kolejki po ER więc naturalną rzeczą jest że serwery nie wytrzymują i tak się dziwie że dają jako tako radę. Ten kto tu dłużej siedzi pamięta co się działo jak EK weszło na gram.pl
 
dopóki nie dali linka na głównej było dobrze, ściągnąłem 700 mega, a teraz wszystko stanęło i nie idzie... Do dupy z takim przygotowaniem serwerów :-\
 
ted360 said:
dopóki nie dali linka na głównej było dobrze, ściągnąłem 700 mega, a teraz wszystko stanęło i nie idzie... Do dupy z takim przygotowaniem serwerów :-\
to nie ma nic wspólnego z predkoscia pobierania pliku
 
ted360 said:
dopóki nie dali linka na głównej było dobrze, ściągnąłem 700 mega, a teraz wszystko stanęło i nie idzie... Do dupy z takim przygotowaniem serwerów :-\
1. Poczekaj troche za pare minut wszystko powinno iść do przodu a tym że siedzisz na forum i piszesz głipotu gra Ci się szybciej nie ściągnie.2. Może nie wyrażaj sie co...?
 
Troche cierpliwosci. Jak zwykle w takim wypadku czas jest najlepszym rozwiazaniem. My ze swojej strony mozemy obiecac, ze sytuacja na pewno sie poprawi.
 
u mnie sciągnęło 500mb i padło... nie znam się, ale przypuszczam, że będę musiał ściągać od nowa ? prawda ?
 
"Nie można połączyć się z serwerem zdalnym"czy ktoś także ma ten problem? (wylaczanie firewalla i antywirusa nic nie poprawia)
 
Witam próbuję zainstalować ER lecz podczas uaktualnienia wyskakuje komunikat że "NIE MOŻNA POŁĄCZYĆ SIĘ Z SERWEREM ZDALNYM", zapory sieciowe wyłączone jakieś rady mile widziane .Pozdrawiam
 
budzo said:
u mnie sciągnęło 500mb i padło... nie znam się, ale przypuszczam, że będę musiał ściągać od nowa ? prawda ?
Prawdopodobnie tak :)Naprawdę ostro zasuwają przy tych serwerach, cierpliwości. Będzie lepiej, zobaczycie :)
 
Jeszcze raz prosiłbym o potwierdzenie- czy brak możliwości zarejestrowania gry również jest spowodowany problemami technicznymi serwerów?Mam czekać czy szukać rozwiązania?
 
MichaWWMadej said:
Jeszcze raz prosiłbym o potwierdzenie- czy brak możliwości zarejestrowania gry również jest spowodowany problemami technicznymi serwerów?Mam czekać czy szukać rozwiązania?
Nie jest to zupelnie inny server. Musisz rozwiazac problem kierujac sie radami odnosnie rejestracji :)
 
Top Bottom