Koniec Serwisu Wiedźmińskiego

+
Koniec Serwisu Wiedźmińskiego

Witajcie!Zdajemy sobie sprawę, że baardzo długo nie było nas słychać. I jest nam z tego powodu niezmiernie przykro - strona, która miała się całkiem dobrze, nagle przysnęła.Bardzo bym chciał, aby to była tylko krótka drzemka, ale z pewnych względów bliżej jest do śmierci klinicznej. Nałożyło się na to kilka czynników, żeby wymienić początek studiów (Yarpen), rodzicielstwo (Daerdin) i kilka innych przyczyn, z powodu których nie dość, że strona zamarła, to musieliśmy zrezygnować z dość ambitnego projektu . Żałujemy tym bardziej, że mimo wszystko nie jest to w pełni nasza wina. Owy projekt nie ujrzy światła dziennego.[glow=red,2,300]Otóż niniejszym rezygnujemy z prowadzenia Serwisu Wiedźmińskiego w Wortalu Phoenix.[/glow]Strona nie zniknie, jak ktoś ma ochotę, może się nią zająć. Serdecznie dziękujemy tym, którzy naszą pracę doceniali, krytykowali i po prostu zauważali. Staraliśmy się, aby to co robimy było zawsze najlepszym na co było nas stać.Cały ten news brzmi obrzydliwie pompatycznie, dla tego na koniec chcieliśmy jeszcze raz, najzwyczajniej w świecie, powiedzieć dziękuję. Wszystkim użytkownikom Serwisu, oraz całej społeczności wiedźmińskiejYarpen & Daerdin
 

SaLi

Forum veteran
Szkoda.Dzieki za zaangazowanie i powodzenia na studiach (jaki kierunek?) ;DGratulacje dla Daerdin'a! :)
 
Chce się rzec lipa, ale...Przychodzi Ifrit do Phoenixa i twierdzi, że chętnie się tym zajmie. Oczywiście musimy opracować strategię zagospodarowania i rozwoju tego miejsca. Yarpen, Daerdin, znacie kontakt do mnie ;)
 
jak chcesz się tym zająć, to musisz rozmawiać z adminem phx. I nastaw się na to, że współpraca z nimi jest dość specyficzna.
SLI said:
Szkoda.Dzieki za zaangazowanie i powodzenia na studiach (jaki kierunek?) ;DGratulacje dla Daerdin'a! :)
Prawo, tam gdzie keth.
 
Que?Następna grupa ludzi z dość specyficznymi upodobaniami? Już lepiej nie mogłeś mi antyreklamować :wall:
 
To smutne. Elkanderowi jest smutno, że znikacie ze sceny. Mam nadzieję jednak, że czymś nas jeszcze zaskoczycie :]Studia jednak zabijają
 
Koziu said:
Studia jednak zabijają
 
Cóż panowie, pozostaje wam życzyć więcej wolnego czasu :)
Wallace said:
(zawsze chciałem to zrobić)
Tutaj nieco bardziej "hardkorowa" wersja tej samej akcji - http://217.79.144.102/~b0rg/rotfl/upload/ninja.jpeg :p
 
2 z 3 największych serwisów fanowskich ( a z tego co Keth mówi zaraz mogą być 3 z 3) oraz ambitny projekt serwisów Witcher.phx.pl oraz TheWitcher.Info upadły z powodów braku czasu :/ Stara ekipa która się tym zajmowała zaczęła cierpieć na syndrom real-life'a ;)
Wallace said:
(zawsze chciałem to zrobić)
jeszcze jakieś obiekcje? :p
 

jiti

Forum veteran
Szkoda, wielka szkoda że serwisy Wiedźmińskie upadają.A najgorsze jest nie to że upadają ale to że nie powstają one które mógłby zająć ich miejsce (albo nie ma nowych, młodych ludzi którzy mogliby zajdąź się starymi)
 

Keth

Ex-moderator
Jiti, ano, niestety, już dłuższy czas szukałem kogoś, kto by się mógł od podstaw zająć elkanderem, ale bez pozytywnych efektów. Ale się jeszcze zobaczy, co z tym zrobić :)
 
Ale Socchi ma rację - to było fajne na początku, żeby poszerzyć grono ewentualnych fanów gry, pobawić się w redaktorstwo, przybliżyć zachwyty prasy zagranicznej polskojęzycznym czytelnikom itp.Ale ta formuła nie miała szans na dłużej przywiązać ludzi - nawet oficjalne forum ma z tym kłopoty ;)Więc chyba było to nieuniknione. Tym niemniej - szkoda... klimatu głównie, oraz dobrej zabawy i fajnego uczucia, że się robi coś, co ma sens ('niech to ma sens!')
 
jiti said:
A najgorsze jest nie to że (...) nie ma nowych, młodych ludzi którzy mogliby zajdąź się starymi
jiti said:
Przychodzi Ifrit do Phoenixa i twierdzi, że chętnie się tym zajmie. Oczywiście musimy opracować strategię zagospodarowania i rozwoju tego miejsca. Yarpen, Daerdin, znacie kontakt do mnie ;)
jiti said:
Kurde nie damy rady wszystkiego przejąć:D:D:D:D
kufel jest w polowie pelny czy w polowie pusty?...jedna stronka chetnie sie zajmiemy.
 
Top Bottom