"Światło w mrocznych dla role-playing czasach"

+
"Światło w mrocznych dla role-playing czasach"

Nie tylko amerykański PC Gamer docenił Wiedźmina, przyznając mu nagrodę gry RPG roku. W jego ślady poszła również szwedzka edycja tego uznanego magazynu o grach, przyznając Wiedźminowi tytuł Gry Roleplaying roku 2007, określając ją ponadto jako "światło w mrocznych dla role-playing czasach". Z innych nagród wartych wymienienia z pewnością zwraca uwagę tytuł Gry PC roku, przyznany przez serwis o grach Gamingtrend.
 
Tytuł gry roku znacznie lepiej wygląda. Gratuluję, choć miałam już tego nie robić, ehh ;)
 
Proponuję napisać, jakich nagród Wiedźmak nie dostał, będzie łatwiej :DDwa fragmenty mnie urzekły:
PC Game of the Year – The Witcher(...)The gentleman didn't speak a lick of English(...)
Nieładnie :p Ale cóż, nasz premier też nie umie płynnie, a prezydent wcale, wiec to nie taka zbrodnia :p A kto to był? ;)
(...)this game came out of nowhere and knocked our socks off(...)
Nic dodać, nic ująć :D Moje wielkie gratulacje :]
 
Caphironeionicus said:
Proponuję napisać, jakich nagród Wiedźmak nie dostał, będzie łatwiej :D
[sarcazm mode] Nigdzie nie mogę znaleść nominacji dla "największe rozczarowanie roku 2007", "Najlepsza gra sportowa 2007", "Nagroda na najpiękniejszą działkę Świdnik 2007" ani "Nagroda Darwina 2007" ;D [/sarcazm mode]Też przychylam się do proźby o podanie bliższych wiadomości na dzień 18 luty."came out of nowwhere"? Czy ci ludzie spali przez ostatnie parę lat ???
 
DrZo said:
"came out of nowwhere"? Czy ci ludzie spali przez ostatnie parę lat ???
Myślę, że mieli na myśli to że Polska i gry to raczej się im nie kojarzy/ła... A Polacy i TWORZENIE gier, to już w ogóle czarny kleks na mapie Europy...
 
naliczyłem niecałe 50. jak wy to zamierzacie wymienia na konferencjach prasowych i na pudełku? :) Teraz macie problem. Trzeba było nie robić takiej dobrej gry.
 
No tak imponująca lista. Mam nadzieję, że doczekamy się kontynuacji na rownie wysokim poziomie
 
Firnomir said:
naliczyłem niecałe 50. jak wy to zamierzacie wymienia na konferencjach prasowych i na pudełku? :) Teraz macie problem. Trzeba było nie robić takiej dobrej gry.
Eee tam, nie ma problemu. Będzie mapka świata i zaznaczone wszystkie kraje, w których wygrał. Na koniec cytat "Co drugi człowiek sięgnął po wiedźmina. Czy to cię dziwi?", heheI takiego sukcesu życzę :)
 
Firnomir said:
naliczyłem niecałe 50. jak wy to zamierzacie wymienia na konferencjach prasowych i na pudełku? :) Teraz macie problem. Trzeba było nie robić takiej dobrej gry.
Do pudełka dadzą dodatkową książeczkę grubości Instrukcji. Przynajmniej! :DHa, no i nawet takim starym wyjadaczom jak amerykanie szczęki opadły z wrażenia. Ja osobiście pękam z dumy. Oby tak dalej CDPR!
 
Dość dużo tych tytułów ale chyba nigdzie Wiedźmin nie dostał absolutnego max jeżeli chodzi o oceny ?
 

jiti

Forum veteran
M461K said:
Dość dużo tych tytułów ale chyba nigdzie Wiedźmin nie dostał absolutnego max jeżeli chodzi o oceny ?
Dostał i to parę razy, najczęściej w skalach szóstkowych.
 
och, ja bym dał nie 9 bo to za mało i nie 10 bo za dużo, ale 10- bo gra nie jest przełomowa ale niewiele jej do tego brakuje.
 
Top Bottom