Podsumowań roku ciąg dalszy

+
Podsumowań roku ciąg dalszy

Oprócz głosowania czytelników, które cały czas trwa na Shacknews, serwis opublikował swoje własne wyróżnienia dla najlepszych gier roku. W kategorii gra RPG roku zwycięstwo odniósł Wiedźmin, pokonując między innymi Mass Effect oraz NWN2: Mask of the Betrayer. Gra została również wyróżniona w podobnych podsumowaniach serwisu Gamezone, tym razem jako laureat w kategorii "Największa niespodzianka roku" oraz finalista w "Gra roku na PC". Co więcej, Gamezone umożliwił również swoim czytelnikom zagłosowanie na grę roku na PC, a Wiedźmin jest naturalnie jednym z nominowanych!
 

SaLi

Forum veteran
Brysiu said:
Oprócz głosowania czytelników, które cały czas trwa na Shacknews, serwis opublikował swoje własne wyróżnienia dla najlepszych gier roku. W kategorii gra RPG roku zwycięstwo odniósł Wiedźmin, pokonując między innymi Mass Effect oraz NWN2: Mask of the Betrayer. Gra została również wyróżniona w podobnych podsumowaniach serwisu Gamezone, tym razem jako laureat w kategorii "Największa niespodzianka roku" oraz finalista w "Gra roku na PC". Co więcej, Gamezone umożliwił również swoim czytelnikom zagłosowanie na grę roku na PC, a Wiedźmin jest naturalnie jednym z nominowanych!
Oj sporo tych nagrod i zaszczytow... Byle wam sie w glowach nie poprzewracalo ;D
 
Nieźle. Jak te głosowania się skończą planujecie jakieś zbiorcze podsumowanie? tak jak przy recenzjach było...
 
noo... woda sodowa niebezpieczna jest, trzeba uważać bo jak w głowę strzeli tak koniec ;)a tak przy okazji ogromu sukcesu gry Wiedźmin to jak wygląda ścieżka do miliona sprzedanych egzemplarzy? w newsletterze napisano że 90 tys. w Polsce, a może jakieś przybliżone dane z Europy chociaż? W Jukeju na pewno sie nieźle Wiedźmin sprzedał wśród sióstr i braci emigrantów choć część z nich pewnie kupiła w Polskich sklepach z racji wersji językowej.No dalej uchylcie rąbka tajemnicy Urząd Skarbowy i już wie wszystko! ;)
 
Lechuza said:
że 90 tys. w Polsce
W Polsce to już chyba nakład wyczerpany bo w empikach w rejonie już Wieśków nie można dostać....Trzeba czekać na dodruk...chyba.
 
Iwona said:
Iwona said:
że 90 tys. w Polsce
W Polsce to już chyba nakład wyczerpany bo w empikach w rejonie już Wieśków nie można dostać....Trzeba czekać na dodruk...chyba.
Ha :p Ja w ten weekend pojechałem do Empika w Zabrzu / M1 i stał ostatni ;D.
 
Dlatego tez między innymi poruszyłem ten temat. Jakiś tydzien temu byłem w jednym ze szczecińskich empików i jedyne co znalazłem to soundtrack. Z jednej strony gratuluje sprzedaży z drugiej jednak strony to lipa że każdy ma wiedźmina ;) :D ;)
 
Top Bottom