Konkurs "Wakacje z Wiedźminem"

+
Konkurs "Wakacje z Wiedźminem"

Zapraszamy do wzięcia udziału w nowym konkursie „Wakacje z Wiedźminem” organizowanym przez stronę fanowską TheWitcher.info oraz wortal fantasy StrefaRPG.pl. Nagrody zostały ufundowane przez CD
Projekt RED, Gram.pl i wydawnictwo SuperNOWA.
Wszystkie informacje dotyczące konkursu i nagród znajdziecie tutaj. Zapraszamy!
 
Ej no, to jest nie fair. Daliście tego niusa drugiego dnia konkursu i już drugie pytanie tam było... :-\
 
Gwynbleidd666 said:
Ej no, to jest nie fair. Daliście tego niusa drugiego dnia konkursu i już drugie pytanie tam było... :-\
Nie martw się ;) Też jestem ofiarą tego dziwnego spisku. Ale co tam.. jeden punkt w tą czy w tą.. Było wbić Gwynie na thewitcher.info ;] Bo to wyszło do nich najpierw... w końcu Mario 'Sawerius' Puzo to organizator.. czy współorganizator..
 
Jak się daje informacje w godzinach późnych to start konkursu powinien być przeniesiony na godzinę 00:00 następnego dnia, tak aby wszyscy mieli równe szanse
 
Piotras.... jeden punkt cie nie zbawi... a co do wrzucania późno, to o 15 to ja często dopiero jem sniadanie ;)
 
Gwindor said:
Piotras.... jeden punkt cie nie zbawi... a co do wrzucania późno, to o 15 to ja często dopiero jem sniadanie ;)
Wiem, ale lubię ponarzekać, w końcu to Polski standard :D
 
Ciekawy pomysł, ja na szczęście zdążyłem zaglądnąć wczoraj na phx-a i dzieki temu odpowiedzialem na pierwsze pytanie :D
 

Aryam

Forum veteran
No masz...też przegapiłem :p Informacji nie było, a ja miałem mało czasu i tylko na oficjalną patrzyłem. Nieładnie :p
 
Dlaczego on trwa przez polowe wakacji? Zamist jednej listy z pytaniami np. 30 i po minucie na każdą odpowiedź?
 
Heh.. ja nie mam szans. Tapet nie umiem robić, filmów też nie bardzo... Komplet punktów z pytań pewnie nie wystarczy nawet na nagrodę pocieszenia ;)
 
Trochę denerwujące jest to, że można odpowiedzieć na jedno pytanie dziennie. Wyjadę sobie gdzieś na tydzień i co wtedy? Chyba tylko kafejka ratuje. ;)No i nie wiadomo w końcu kiedy najbliższy zlot. ^^
 
no wlasnie komplet punktow pewnie nie wystarczy na nagrody pocieszenia, a choc wczoraj (a walsciwie dzisiaj) do 3 rano tu siedzialem nic nie bylo o konkursie :/ jakie bylo pytanie wczoraj??
 
forest-> Jak nazywał sie każdy koń geralta...i trzeba od czasu zagladać na serwisy fanowskie, bo tam duzo informacji pojawia sie wcześniej niz na oficjalnej stronie (a niektóre pojawiaja sie tylko tam jak np. tłumaczenia zagranicznych artykułów)
 
LOL!!! Płotka... eh..to bedzie troche lipa z tym konkursem bedzie, bo mimo wszystko ludzie wyjezdzaja, nie kazdy ma laptopa a dajmy na to na Slocie w Lubiążu kafejek netowych nie ma:/
 
Top Bottom