Full Combat Rebalance 2

+

SabuL

Forum regular
Full Combat Rebalance 2

Witam!
tworze nowy wątek bo ten mod instaluje się poprzez exe a nie przez wgrywanie do katalogu usercontent....

grę mam w wersji 3.4
zainstalowalem mod i w tym kreatorze do wybierania modów jest pusto

pozdrawiam !
 
Mam ten sam problem. Pobrałem moda, zainstalowalem i gdy wchodzi mi do kreatora modow, mam puste okno, nie moge wybrac moda do zalaczenia. Dołączam screenaView attachment 195
 

Attachments

  • Clipboard01.jpg
    Clipboard01.jpg
    68.8 KB · Views: 67
Last edited:
Witam mam problem zauważyłem że przy zainstalowanym hotfixie tym od błędu 0xc0000142 (jakiś błąd z frame workiem) to mod działa tylko w połowie tzn. nie ma auto bloku niema piruetów nie ma aktywnego quena i na początku nie ma żadnych przydzielonych talentów. Bez tego hotfixa wszystko działa jak należy. I tu moja prośba do flasha żeby w poprawkach uwzględnił ten problem.
 
Dołączam się do prośby.
Mam oryginalną wersję gry, wczoraj zrobiłem reinstall i spatchowałem do wersji 3.4, ponadto zainstalowałem Redkit'a i SQLine.NET, jednak wciąż Gra nie widzi tego moda.

Czytałem informacje (odnośnie Likaona) na temat tego, że w pliku UserContent.ini (\Dokumenty\Witcher 2\Config - nie wiem, czy nie powinien się dany plik znajdować w Dokumenty\Witcher 2\UserContent - proszę o odpowiedź) należało dodać linijkę Mount=nazwamoda, ale wypróbowałem już kilka nazw tego moda, ale żadna problemu nie rozwiązała - oto, co wpisałem :
Mount=fcr2_a1
Mount=fcr2_a2
Mount=fcr2_a3
Mount=fcr2_a4
Mount=fcr2_arena
Mount=FCR2
Mount=TW2_FCR

I niestety nic nie zadziałało.

Ma ktoś jakiś pomysł, jak to rozwiązać? Wydaje mi się, że rozwiązanie jest banalne, aczkolwiek nie mogę na nie wpaść.
 
Miałem ten sam problem i pomogło mi zainstalowanie Patcha 3,4,1... chyba. W każdym razie pojawiły się w UCM do zaznaczenia arena i 3 akty, po czym zapisałem i zamknąłem, otworzyłem znów i... nie było ich ^^ Ale pojawia się dzięki temu patchowi opcja ręcznego wybrania ścieżki... i jak zaznaczyłem: user>moje dokumenty>witcher 2>UserContent, to znów się pojawiły... Uruchomiłem i chyba działa... W każdym razie po rozpoczęciu nowej gry w drzewku umiejętności od razu mam kilka aktywnych :)
 
Mam identyczny problem... robiłem już chyba wszystko co się da, mimo to dalej mam pustą zakładkę "mody".... Umie ktoś coś na to zaradzić?
 
A zainstalowałeś patch 3.4.1 i wybrałeś ręcznie ścieżkę do moda? w UCM?

Patcha zainstalowałem, ścieżkę również ręcznie wybieram no i... nic. Obraz jest taki jak na ss parę postów wyżej. Wersję patcha pobieram 1.1a, może to dlatego? 1.0 i 1.1 nie mogłem znaleść
 
U mnie jest to samo odkąd pojawił się FCR próbuje go zainstalować i nic. Na liście jest pusto, w moich dokumentach w folderze UserContent są wszystkie pliki ale na liście pusto. Próbowałem z zwykłą wersją i steamową, w obu to samo. Nie wiem z czym jest problem....
 
Witam.
Kiedy ściągam fcr2 ze strony redkita za każdym razem przy rozpakowywaniu mam komunikat "corrupt archive", "plik uszkodzony" lub tego typu rzeczy.
Próbowałem już ściągać z 5 razy pod różnymi przeglądarkami, czyścić cache przeglądarki również.

Jakieś sugestie? Reupload pliku zapewne załatwiłby sprawę, gdyby autor był tak miły :) Ale jeśli ktoś ma jakiś inny pomysł to chętnie wypróbuję, mnie się już kończą.
 
Witam
U mnie problemow jest kilka, oto te, ktore pamietam:
Po wejsciu w tryb walki bez broni (na piesci, oczywiscie) nie da sie wyjsc z trybu walki, po zalozeniu miecza nie da sie go wyciagnac, Geralt nadal bije pieciami.
Co mnie najbardziej zasmucilo/poirytowalo - schemat zbroi z Kejrana jest zastapiony schematem na zbroje z utwardzanej skory - po prostu jakis zart! Zeby ubijac bestie tak prawie na darmo, tylko dla kilku orenow?
I sprawa z dropem od przeciwnikow - jednyny przyklad, ktory pamietam, to to ze Dymitr mial przy sobie jakis miecz, lepszy od podstawowego, wiec zawsze jakas alternatywa lepsza - teraz z modem go nie bylo, same rupiecie w ekwipunku.
Jestem obecnie pod koniec pierwszego aktu - az sie boje co bedzie dalej - brak Zbroi Vranow w Loc Muinne? Kto wie?
Gdyby ktos pomogl, byloby milo (chociaz szczerze, sam nie wiem co by tu pomoc)
EDIT: Zapomnialem dodac, ze na dodatek tej zbroi z utwardzanej skory nie wyswietla w menu wytwarzania u rzemieslnikow.
 
Last edited:
Top Bottom