Galeria JIMPa - Nowe wydanie . [ANKIETA]

+

Jimp

Forum veteran
Bawiłem się dziś trochę Photoshopem i to dzieło jakie udało mi się stworzyć .
 
-JIMP- said:
Bawiłem się dziś trochę Photoshopem i to dzieło jakie udało mi się stworzyć .
Bardzo ciekawa praca. Mi się podoba. Chyba sam spróbuje coś zrobić. Spokojnie, takich amatorskich prac w "Paincie" nie będę dodawał. :)
 
McSloniu said:
. Chyba sam spróbuje coś zrobić. Spokojnie, takich amatorskich prac w "Paincie" nie będę dodawał. :)
Czemu? Też były na swój sposób fajne. A co do tej pracy: Bardzo mi się podoba, sprawia wrażenie, jakby ten pałac był... no taki... jakby w czasach wojny. Nie wiem, czemu mam takie wrażenie. może temu, że jest czarno biały. W każdym razie fajny efekt, ale ten kot tam troszkę nie pasuje. Zbytnio się wyróżnia, bo jest tam, gdzie akurat ta ciemna plama, czy też cień i sprawia wrażenie Godzilli ;D Ale końcowy efekt fajny :beer:
 
Wow.Wklejony kto, który pasuje jak pięść do nosa* i kilka filtrów. Stary, prawdziwy z Ciebie artysta.*wiem, jestem n00bem i nie dostrzegam gwiezdnego przekazu
 
Artyzm to kwestia względna. Picasso przecież jest uznany za światowej sławy malarza i niewątpliwy autorytet w tej dziedzinie. A dla mnie, nooba, te jego obrazki to bohomazy i bazgroły, z których nic nie wynika, a oczy bolą.To wole już popatrzyć na tego kota :p
 
Ostatni obrazek to tylko filtry rzucone na całe obrazy. Sygnaturki są wielgachne, czyli takie, jakich nie znoszę. Nothing special. Jimp, widać, że od tabletu będziesz trzymał się na bezpieczną odległość. Eksperymentowałeś z wektorem, flashem, konkretną grafiką użytkową? Tam, mógłbyś zrobić coś ciekwego :beer:
 

Jimp

Forum veteran
To znów ja . Po owocnym całonocnym graniu w Mass Effect'a naszła mnie ochota aby zrobić sygnaturę . Oto Owoc mej pracy .
Update
 

Jimp

Forum veteran
Sygnatura z Prototype . Mam prośbę która z moich sygnatura jest najlepsza . Chcę po prostu wiedzieć w którą strone mam iść . Strasznie odpicowana i chaotyczna jak cała gra .
PS. Czekam na komentarz - żadna . Znając naszych stałych bywalców .
 
No cóż... To naprawdę nie jest piękne. Chcieliśmy oszczędzic waszmości bólu, doceń. :)
 

Jimp

Forum veteran
Proces samokształcenia jest długi i powolny . Wybacz , że się wciąż uczę i chcę wiedzieć które z nich są najlepsze . Z dwojga złego lepiej w którą stronę ? Wiem jak już ktoś to powiedział na forum ,że człowiekowi podoba się głównie jego twór a jeśli ktoś coś w marę ładnie robi to inne osoby będą się jej podlizywać i wychodzi gówniana ocena . Nie będę się poddawać będziecie widzieć cały czas nowe sygnatury bez względu na wasze komentarze może ktoś to doceni tą całą robotę i powie co i jak .
 
Poprawka. Po dokładniejszym przypatrzeniu się, stwierdzam, iż ta z Prototype jest całkiem-całkiem. ;) Rozwijaj się w tym kierunku: urozmaicaj tło, stosuj żywsze barwy, jedz barszczo.
 

Jimp

Forum veteran
Ogromne dzięki . Także myślałem o tej z Prototype . Choć dłużej robiłem tą z Mass Effectem i troszkę bardziej mi się podoba dlatego ,że jest mniej chaotyczna . //Dodana ankieta . Niedługo będzie jeszcze jedna sygnatura z Riddickiem .
 
Ta z Mass Effect jest słabiutka . Tło nie pasuje do rendera który jest rozciągnięty i wcale nie wtopiony, napis też nie pasuje. Ta z Prototype już lepiej ale postaraj się nie zniekształcać tak renderów i bardziej je wtapiaj w tło. W jakim programie robisz ?
 

Jimp

Forum veteran
TaczcyZLagami said:
Ja personalnie zgłaszam chęć na sygnature z Vegetą z Dragon Balla ;D Zawsze lubiłem tego koksa.
Pomyślimy , W sumie dobry pomysł .Sygnatura z Riddickiem - może być ?
 
hmm wg. mnie źle dobierasz czcionki, render chyba tylko wkleiłeś, żadnych większych efektów też nie widzę. Oglądaj tutoriale.
 
Ja bym je zmniejszył, a dokładniej zwęził. I usunął napis: BY JIMP. Ale wyszły całkiem dobrze.
 
Top Bottom