5ander5's latest activity

+
  • 5ander5
    Hmm.. taki myk. Dziękuję za info.. pozdrawiam
  • 5ander5
    Za jakiś czas napisze do ciebie Regina że jak chcesz to możesz podjechać i go zatrzymać.
  • 5ander5
    Nie.
  • 5ander5
    5ander5 replied to the thread Seriale.
    Czy wam też aktor grający Maximusa przypomina trochę Denzela Washingtona? Mógłby go zagrać w autobiografii albo coś. Skojarzył mi się...
  • 5ander5
    5ander5 replied to the thread Gry na konsole.
    Szkoda że nie wyjdzie na PS4 (bo mam), zwłaszcza że grafikę na tym poziomie właśnie ma.
  • 5ander5
    5ander5 reacted to I_w_a_N's post in the thread Gry na konsole with RED Point RED Point.
    Pomijając tą całą "nagonkę", gra wydaje się dobrą produkcją samą w sobie, a sam "meltdown" (nie ma na to chyba odpowiedniego określenia...
  • 5ander5
    5ander5 replied to the thread Gry na konsole.
    Wcześniej ta gra mi wisiała, ale po całej tej nagonce mam ochotę zagrać i wesprzeć twórców, ale dopiero jak wyjdzie na PC.
  • 5ander5
    5ander5 reacted to Iorweth15's post in the thread Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna with RED Point RED Point.
    Nie wiem czy ktoś odkrył tą ciekawostkę czy nie. W zakończeniu Johnny'ego idziemy na cmentarz i co znajdujemy:
  • 5ander5
    5ander5 reacted to CesarzTemeri's post in the thread The Last of Us with RED Point RED Point.
    W końcu nadrobiłem The Last of Us, co prawda pecetowy remake ale zawsze coś, z resztą, z tego co widzę po gameplayach z PS3 to ta sama...
  • 5ander5
    5ander5 replied to the thread Pillars of Eternity.
    Kupiłem sobie razem z innymi klasykami na gogu, i mam zamiar ograć zanim sięgnę po BG3.
  • 5ander5
    5ander5 reacted to HuntMocy's post in the thread Gothic with RED Point RED Point.
    Bo dzisiaj bycie graczem nie tylko nie jest już czymś dziwnym czy wstydliwym, ale wręcz czymś modnym. Większość ludzi gra w gry tak samo...
  • 5ander5
    5ander5 replied to the thread Gothic.
    A nie są? ;D Gorn mi właśnie tego z Arcanii przypomina właśnie.
  • 5ander5
    5ander5 reacted to Iorweth15's post in the thread Gry komputerowe with RED Point RED Point.
    @Sinkey87 Jeżeli tak branża ma wyglądać to ja odpadam i nie będę grał w tego typu gry. Jak stary boomer będę grał w gry nie mające tzw...
  • 5ander5
    5ander5 replied to the thread Gry komputerowe.
    https://www.forbes.com/sites/paultassi/2024/03/23/why-dragons-dogma-2-reviews-didnt-mention-the-microtransactions/ Otóż nie...
  • 5ander5
    5ander5 reacted to Iorweth15's post in the thread Gry komputerowe with RED Point RED Point.
    Mam dokładnie takie samo podejście. I tak moim zdaniem gry są obecnie za drogie jak na to co oferują. Niekiedy płacisz 250 - 300 zł za...
Top Bottom