Recent content by __krakers__

+
  1. __krakers__

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    jedyny słuszny Nightwish to ten z Tarją, także nie wiem o czym do mnie rozmawiasz :D
  2. __krakers__

    Now reading [books]

    Stephen Hawkings "A brief history of time". I'm in a halfway and already fascinated.
  3. __krakers__

    Cyberpunk 2077 — Nasza Obietnica Zapewnienia Jakości

    Mowi sie: "po trzecie primo ultimo"
  4. __krakers__

    Cyberpunk 2077 powraca do PlayStation Store!

    Ja nadal poluje na swoje PS5, wiec nie musza sie tak spieszyc. Polowa przyszlego roku bedzie dla mnie OK.
  5. __krakers__

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Obejrzalem drugi sezon. Jestem zniesmaczony i zawiedziony.
  6. __krakers__

    Forumowy feedback

    Dlaczego za 15 lat na forum jest aż 10 punktów, a za 16lat jest tylko 5???!!! Skandal!
  7. __krakers__

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Dla wszystkich, którzy, tak jak ja, nie planują kupić Cyberpunka zaraz po premierze, mam wspaniałą wiadomość: znana nam wszystkim pisarka, DJka i przede wszystkim streamerka - Sasha Grey, zapowiada, że z pewnością będzie grała w CP2077. Nie wiem jak wy, ale ja nie mogę się doczekać. Wiedźmin...
  8. __krakers__

    Xbox series X; Play Station 5 - opinie, wrażenia, oczekiwania, spekulacje.

    Eee tam takie dyrdymały gadasz. Nie wiem po co komu wersja z napędem, ja na PS4 posiadam 3 (słownie: trzy) gry w wersji pudełkowej i ok. 150 w wersji elektronicznej (wliczając w to darmówki z PS+). I do dzisiaj ubolewam na faktem, że te trzy gry zakupiłem w wersji pudełkowej a nie...
  9. __krakers__

    Xbox series X; Play Station 5 - opinie, wrażenia, oczekiwania, spekulacje.

    Ja tam biere PS5. Zwłaszcza, że do konsoli dorzucają za darmo kupę gier (z ps4) w które jeszcze nie grałem.
  10. __krakers__

    Wyszperane w sieci

    Gdyby ktoś miał wątpliwości :) Kevin James robi bardzo fajne rzeczy na kwarantannie, polecam jego kanał.
  11. __krakers__

    Gry na konsole

    Detroit przeszedłem dwa razy i myślę, że jeszcze z raz na pewno sobie przejdę. Chyba jedna z lepszych gier w jakie przyszło mi grać. Trzeba tylko przetrzymać pierwsze kilkanaście minut i dać się wciągnąć w fabułę, a potem już tylko z pracy się wracało byle szybciej do domu żeby się dowiedzieć co...
  12. __krakers__

    Forumowa filmówka

    Jedna z moich pierwszych na Amidze ;)
Top Bottom