Recent content by _almansur_

+
  1. _almansur_

    CP nie zapamiętuje języka audio

    Też to zauważyłem u siebie (PS4), tyle, że nie za każdym razem. Zdarza się, że po ponownym włączeniu (normalnym, lub po "sławnym" już crashu CE-34878-0) jest jak było, czyli zapamiętany język angielski, ale zdarza się, że wraca do ustawień defoultowych. I tu nie tylko język, ale także wielkość...
  2. _almansur_

    Godzina premiery gry

    Hej, a mogę Cię dopytać, kiedy zamawiałeś? Na rozbudzenie nadziei napiszę, że mój status InPostowy od "w przygotowaniu" przeszedł od razu do "przyjęty w sortowni", więc ominął "odebrane od nadawcy". Możliwe więc, że Twoje już tam nie leży, ale nie dali Ci jeszcze znać :)
  3. _almansur_

    Co nieco o sprzęcie

    Też mam spore wątpliwości na ile sama grafika podniesie osiągi. Pamięci są 1600MHz, więc wiadomo, że mogłoby być lepiej. Pewnie zwycięży rozsądek i w pierwszej kolejności będzie grane na PS4 :)
  4. _almansur_

    Co nieco o sprzęcie

    Słuchajcie, mam dylemat na czym grać. Sytuacja wygląda tak: mam PS4 oraz PC konfigurowanego pod W3 :) tzn. i7-3770K, GTX970 G1 Gaming od Gigabyte, 16GB RAM i SSD. Jeśli chodzi o PC, to upgrade procka wymagałby zmiany płyty, bo ten co mam to jest max pod LGA1155. W zasadzie mogę wymienić tylko...
  5. _almansur_

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    https://redanianintelligence.com/2020/10/28/exclusive-first-look-at-francesca-findabair-reveals-a-surprising-change-in-the-witcher-season-2/ No to jeszcze do kompletu Francesca... :)
  6. _almansur_

    Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia bezspoilerowe

    Ja zrobiłem wszystkie 8 odcinków na raz już w piątek, potem jeszcze raz oglądnąłem kilka z nich i dopiero dziś opinia. Mam bardzo mieszane uczucia i na 100% część negatywnych wynika właśnie z wcześniejszego wielokrotnego wałkowania sagi i ogrywania W1-W3 (pewnie nowym widzom tak to nie...
  7. _almansur_

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Dzidy, kusze, lampa w podłodze... no cóż, trzeba przywyknąć na czas serialu :) Niech się stanie piątek, żeby w końcu zobaczyć czy to wszystko razem zagra.
  8. _almansur_

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Tak będzie brzmiała starsza mowa w Netflixowym Wieśku (wait till the end :) )
  9. _almansur_

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    A ja w kwestii tej sławetnej uczty, pewnie @raison d'etre się zaciekawi. Było tu nasze wspólne narzekanie, że nie będzie rozmowy Geralta z Calanthe, bo nie siedzą obok siebie. I może nie będzie, ale chyba jednak siedzą obok siebie. Na ujęciu nr 1: Geralt w stosownym wdzianku siedzi obok tych...
  10. _almansur_

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    I Geralt odchodząc bierze mieszek ze sobą. Czy dał mu go Jaskier?
  11. _almansur_

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Czy jest zaplanowany jeszcze jakiś większy panel przed premierą 12.12 na Filipinach? Lauren chyba się gdzieś jeszcze wybiera od razu, sądząc po tym "Now, onto...": Henry ma jeszcze premierę w Londynie 16 i w Wawie 18. Może jednak nie pokażą na razie tego trailera na YT, bo mają jeszcze w...
  12. _almansur_

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Lauren opisała to jako coś, czego jeszcze nikt nie widział i nazwała to FINAL trailer. Zakładam więc raczej przywilej w postaci pierwszeństwa a jako final trailer raczej musi trafić do przestrzeni publicznej (nie był to exclusive trailer).
  13. _almansur_

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Puszczają klipy, ale online tylko plansza i muzyka.... Ta co leci teraz kojarzy mi się ewidentnie ze StarWars. Ciekawe, czy to jest z serialu? edit: FINAL TRAILER is comming:)
  14. _almansur_

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Kolejny wywiad z Henrym, całkiem ciekawy :) Ponoć to tylko fragment, i możemy oczekiwać więcej.
Top Bottom