Recent content by _Kjs_n

+
  1. _Kjs_n

    Zmiany w funkcji Pyłu Meteorytowego

    Jeżeli Bibeloty będą wyglądać tak, jak "Paka Sklepa", to warto wyłożyć dwie dyszki, no i Paki sezonów to też super sprawa, chodź drzewka sezonowe na tym cierpią, gdyż nie ma sensu wydawać pkt, które zawsze lepiej trzymać na dodatki do Gwinta, a 25zł raz na jakiś czas, to też nie jest majątek...
  2. _Kjs_n

    Grafiki DLC do Wiedźmina, nie wyświetlają się w gablocie na Steam.

    Ogólnie nie wiedziałem właśnie gdzie mam skierować swoje pytanie, więc pomyślałem, że najlepiej będzie tutaj, a teraz wiem, że jednak z tą sprawą muszę bezpośrednio się udać na rozmowę z steamem. Dzięki za odpowiedź.
  3. _Kjs_n

    Grafiki DLC do Wiedźmina, nie wyświetlają się w gablocie na Steam.

    Cześć. Nie tak dawno zamieszczałem podobny post do tego, z tym że wtedy pomyliłem działy, i chciałbym bardziej skierować swoje pytanie do supportu. Wiedźmina 3 posiadam na steam wraz z wszystkimi dodatkami, i chciałem troszeczkę upiększyć swój profil, dodając gablotę "kolekcjoner gier", a w...
  4. _Kjs_n

    Paka Ramek Dowódców Syndykatu!

    Ramki fajna sprawa, ale jednak ktoś musi lepiej popracować nad ich wyglądem, bo ramka z rozbitym witrażem to kompletne nieporozumienie, w dodatku zasłania cały avatar, i ogólnie całokształt wygląda okropnie.
  5. _Kjs_n

    Plansza Novigradu, Ramka Burzy z Live.

    Pięknie dziękuję za odpowiedź, jak i podanie ceny, gdyż dopiero zabieram się za sprawdzanie zawartości dodatku.
  6. _Kjs_n

    Dodatek Novigrad — lista zmian

    @puszatek_kun @luk757 Dzięki za odpowiedź co do ramki z paki niedźwiedzia. 1561705573 Czyli jeżeli ktoś będzie chciał bardzo ten revers i skin, a nie będzie miał pyłu, to sprowadza się to i tak do kupna pyłu za kasę, a potem kupna reversu i skinu, to już wtedy chyba lepiej od razu ustalić cenę...
  7. _Kjs_n

    Dodatek Novigrad — lista zmian

    Również mam podobne zdanie co do reversu, jest kiepski, a prawdopodobnie będzie mocno drogi do kupienia, z skórką pewnie za 30 dyszki, bo paka niedźwiedzia pewnie z 60 dyszek uczyni, ale obym się mylił.
  8. _Kjs_n

    Dodatek Novigrad — lista zmian

    Zauważ, że skórka, jak i revers się różnią od tych z preorderu, plus tutaj bardziej ludzie nastawiają się na beczki, niż na pozostałe fanty.
  9. _Kjs_n

    Dodatek Novigrad — lista zmian

    Naprawdę ona będzie w pace ? To jest raczej wtedy nowa ramka, a nie ta z drzewka prawda ?
  10. _Kjs_n

    Dodatek Novigrad — lista zmian

    Cześć wszystkim. Napisałem już o tym post, ale czy ktoś orientuje się, co Burza miał za ramkę na streamie ? Nie przypominam sobie, aby takowa była dostępna.
  11. _Kjs_n

    Sezon Gryfa.

    A te nagrody, to nie przypadkiem revers karty tylko ?
  12. _Kjs_n

    Sezon Gryfa.

    W sumie czytałem o tym, ale wtedy wydawało mi się, że raczej nie jest to informacja potwierdzona, czyli teraz już wiem, że jest to raczej jednorazowa zmiana sezonu, a szkoda, przynajmniej driady jeszcze zostaną w grze, no i w sumie pozbyli się Redzi najgorszego sezonu, oczywiście patrząc głównie...
  13. _Kjs_n

    Plansza Novigradu, Ramka Burzy z Live.

    Muszę przyznać, i pochwalić robotę nad nową planszą, no i cieszy fakt, że jest dostępna dla każdego, ale moją uwagę przykuła ramka Burzy z strumyka, taka jakby drewniana z przebijającą ją włócznią, coś w tym stylu, i tutaj mam takie małe pytanko, ta ramka jest już w grze, czy będzie dodana wraz...
  14. _Kjs_n

    Sezon Gryfa.

    Jeszcze nie tak dawno, dostałem odpowiedź, że co roku, w każdym miesiącu, będzie ten sam sezon, a tu proszę! Driady odchodzą, a Gryfy przylatują, i oczywiście nic do takich zmian nie mam, oby było ich więcej.
  15. _Kjs_n

    Omówienie aktualizacji — live stream 17.06.2019

    Wieczny Ogień nas ocali!
Top Bottom