Recent content by adamiakowa

+
  1. A

    CD Projekt Red i model sprzedaży [ankieta]

    Jak dla mnie pomysł trochę bez sensu . Bo jeśli wiedźmin ma kiepskie wyniki sprzedaży kosztując 80 zł to nie rozumiem dlaczego jakby kosztował 200 zł zainteresowanie miało by wzrosnąć.Jeżeli już to powinien być jeszcze bardziej rozreklamowany .
  2. A

    Wiersze i poematy

    Widać, że to takie luźne rysunki. Może to zdanie otworzy ci trochę oczy .Jak nie rozumiesz to ci wyjaśnie pisanie czegoś takiego ma tylko jedno na celu pokazanie że gość żle rysuje a ty byś narysowała to lepiej ?
  3. A

    Wiersze i poematy

    Sam kiedyś rysowałem trochę i muszę ci powiedzieć że twoje rysunki są świetne mają niepowtarzalny styl taki komiksowy. PS.Nie słuchaj innych bo jak ktoś nigdy nie rysował to mu się wydaje że to łatwa rzecz
  4. A

    Nowy materiał wideo “Zabójca Potworów” pokazuje realia wiedźmińskiego świata

    A w ogóle w tym zwiastunie na samym początku ten żołnierz mówi iż ta kobieta dopuszczała się ludożerstwa jeżeli to prawda to ciekawe czemu to robiła
  5. A

    Cinematic trailer

    Cinematic trailer Właśnie pojawił się nowy materiał z wiedźmina 3 http://www.youtube.com/watch?v=c0i88t0Kacs
  6. A

    Nowy Mod do Wiedźmina 2 - Full Combat Rebalance

    Mam małe pytania do moderatorów albo użytkowników którzy się na tym znają czy aby ten mód mi działał potrzebuje zainstalowanej jakiejś wersji redkiti ?
  7. A

    Wiedźmin 3: potwory

    Wiedźmin 3: potwory Jakie potwory chcielibyście zobaczyć w Wiedźminie 3. Szczerze mówiąc mnie w dwójce brakowało Ghula,Bruxy,Bazyliszka,Wilkołaka,Strzygi,Echinopsa,Fledera,Kuroliszka,Wiverny.A jakie wy macie propozycje odnośnie potworów w Wiedźminie 3.
  8. A

    Bitwa na głosy wciąż trwa!

    niestety polegliśmy
  9. A

    Problem z rejestracja

    nadal nie działa mi
  10. A

    Higlights, Trailers, Promos - Wszystko mojego autorstwa.

    ha ha Wybacz ale filmiki trochę amatorskie.Ale to jest tylko moje zdanie i w sumie nawet nie są takie złe.Chociaż jak dla mnie za dużo w nich zamieszania.np.Podsumowanie Targów E3 to tylko zmiksowane trailery gier.A mógłbyś dać jakieś wideo z samych targów. PS.dodając coś do neta musisz być...
  11. A

    W imię wyższych racji - wejście do kanałów

    jak jesteś koło mocarnego numy idż w prawo tam będą takie ładne wyrzeżbione drzwi za którymi są schody na dół tam są jeszcze jedne drzwi i są kanały . trzymaj linka do wideo w 15.38 jest pokazane jak wejść do lochów http://www.youtube.com/watch?v=ufQE6TwVBNo
  12. A

    Triss lub Yenfer spektakulacje

    powiem ci że sobie trochę pofantazjowałeś ale z drugiej strony na koniec wiedźmina 2 triss idzie z geraltem do obozu nilfgardu bo tam jest yenefer . Więc może będzie taki wybur .Ja bym wybrał z pierwszym przechodzeniem najpierw yenefer a potem triss
  13. A

    Polski dubbing

    gry mają nawet spoko dubbing ale filmy to koszmar
  14. A

    Polski dubbing

    gry mają nawet spoko dubbing ale filmy to koszmar
Top Bottom