Recent content by Adanos.430

+
  1. A

    Problemy z grą - wydajność

    Na pewno ci się laptop nie przegrzewa? Czy inne gry działają ci normalnie? Ja bym stawiał na przegrzewanie się laptopa z powodu osiadłego kurzu w środku. Oczywiście, mogą być zupełnie inne przyczyny, ale ta wydaje mi się najbardziej prawdopodobna.
  2. A

    Gry komputerowe

    Przecież będzie można ich spotkać, przynajmniej na GOLu pisze: http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=5934
  3. A

    [W1][przygoda] Wesele

    Grałem jakiś czas temu w tego moda. Nie spodobała mi się ciągłe rozmawianie z każdym. Może dla tego, że nie jestem zbyt rozmowny? Dotrwałem gdzieś do walki Geralta z Lambertem. Później nie chciało mi się już grać.
  4. A

    [przygoda] Szlag by trafił te bagna - uwagi, pytania, problemy

    Grałem niedawno w tego moda. Zrobił na mnie miłe wrażenie. Aura tajemniczości, trzymanie w napięciu o co w tym wszystkim chodzi. Naprawdę dobra robota!
  5. A

    [przygoda] "UPIORY w CICHEJ WÓLCE"

    Wczoraj grałem w "W Upiory w Cichej Wólce". Bardzo mi się podobała. W szczególności spodobała mi się:No i plus za Betsy ;DDobra, a teraz co mi się nie podobało: jak dla mnie zbyt dużo literówek było i spacji przed znakami interpunkcyjnymi, trochę raziło w oczy.Podsumowując, fajnie się grało.
  6. A

    list otwarty do CD Projekt RED

    Myślę, że przydałby się każdemu z nas dział "Projekty", w którym byłoby wszystko uporządkowane. W dziale "Projekty" znajdowały by się w jednym miejscu projekty grup, w innym miejscu ukończone projekty, jeszcze w innym edytor D'jinni + tutoriale do niego, no i oczywiście dział o zespołach i...
  7. A

    Największe cRPGowe rozczarowanie

    Pewnie też, ale bardziej nudna fabuła i zły system walki. Ale na szczęście wyszedł już CPT 1.7, który poprawia bugi i optymalizuje grę. Miejmy nadzieję, że wkrótce zostanie wydany po polsku QP 3.
  8. A

    Bugi

    Grając dzisiaj w Efekt Uboczny natknąłem się na dwa śmieszne bugi.Pierwszy:Gdy walczyłem w więzieniu na pięści, to w pewnym momencie Geralt wyciągnął miecz i zaczął nim machać.Drugi (trochę na odwrót):http://img229.imageshack.us/img229/9333/mieczek6.jpg
  9. A

    Problemy z grą - instalacja i uruchomienie podstawowej gry oraz patcha 1.4 [ER]

    Miałem najpierw ten problem (tyle, że ja mam SP3) a później ten (dodam, że mam Nod32 i nie wyłączałem go) Jak je rozwiązałem? Otóż odinstalowałem .Net Framework 3.0 zostawiając pozostałe (wersje 1.1 i 2.0). Następnie wyłączyłem ZoneAlarm 7 i kiedy już widziałem, że poszło kilka kresek...
  10. A

    Największe cRPGowe rozczarowanie

    Taki zły nie jest w porównaniu z "dodatkiem" do tej gry Zmierzchem Bogów. G3:ZB to jest dopiero żenada.
  11. A

    Problemy z grą - instalacja i uruchomienie podstawowej gry oraz patcha 1.4 [ER]

    Ja miałem taki sam problem. Jeśli płyta jest brudna, to przetrzyj ją suchą, nieelektryzującą szmatką. Jeśli dalej się błąd będzie pojawiał to klikaj na"ponów próbę", aż do skutku. Przy instalacji miałem chyba dwa razy ten komunikat. Problem może być spowodowany tym, że wadliwa pamięć z...
  12. A

    Problemy z grą - instalacja i uruchomienie podstawowej gry oraz patcha 1.4 [ER]

    Ja też mam problem z uruchomieniem Wiedźmina i d'jinnim. Wcześniejsze wersje się uruchamiały, teraz to tylko jest czarne tło i wywalenie do pulpitu z błędem "Program wykonał nieprawidłową operację". Nie pomaga wyłączenie sprzętowego przyspieszenia dźwięku. A tu są logi z folderu Wiedźmina errlog...
  13. A

    Gry komputerowe

    Moim zdaniem godnym polecenia RPG-iem są dwie pierwsze części Gothica z dodatkiem do drugiej części. Gra posiada wspaniałe lokacje, dużo zadań, ciekawą fabułę, klimatyczną muzykę. Po przejściu gry zawsze można zagrać w różne ciekawe mody.Co do strategii turowych poleciłbym HOMM 3.5: In the Wake...
  14. A

    Znikające ciała - da się to jakoś zmienić?

    Niby czemu? Z tego co się orientuję to nie można edytować silnika gry. Jeśli komuś się chce zmienić to ustawienie to jego sprawa. To tak jak zabronić komuś stworzenie jakiegoś nowego skryptu do gry. dodać nowy model etc.
  15. A

    Gothic I: Czas Zapłaty

    No my :D Zawsze możesz pograć w spolszczenia modów do Gothica, a "Zdarzenie na morzu" będzie soon. :D
Top Bottom