Recent content by adventus.991

+
  1. adventus.991

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    CDPR nie ma praw do publikowania filmów czy seriali (opartych jakkolwiek o książki Sapkowskiego chyba, albo chodzi tylko o produkcje pod nazwą wiedźmin / the witcher), te prawa obecnie posiada Netflix który przejął je od Platige Image, więc obie strony musiałyby się ze sobą dogadać. CDPR zająłby...
  2. adventus.991

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Szczerze mówiąc Szczury to tak kiepski pomysł na spin-off że nawet Netflix i ich showrunnerzy musieli się w końcu pokapować. Ale jakby czuć że główny serial chcą mieć prędko za sobą, no bo materiału starczyłoby im na 6 sezonów, a gdyby się uparli to i na 7. A tak to troszkę speedrun, bo w 2...
  3. adventus.991

    Anime i manga

    To jest największa zagadka czemu One przerobił historię w mandze skoro sam już ją napisał w webcomicu i wszystko się tam trzyma kupy. Długo nie wrzucał nowych rozdziałów i myślałem że porzucił webcomic na rzecz mangi, bo żałował kierunku jaki obrał wcześniej w fabule WC albo stracił motywację do...
  4. adventus.991

    Anime i manga

    Niestety Murata lubi od czasu do czasu cofać się kilka rozdziałów wstecz i przerabiać fabułę, właśnie teraz najnowszy mini arc poleciał do kosza i rysuje go od nowa. Podziwiam wytrwałość, bo przy tej kresce i ilości pracy byłoby mi żal wyrzucać nawet 1 stronę komiksu :P Choć nie rozumiem po co...
  5. adventus.991

    Gry komputerowe

    Czuję klimat filmów, podoba mi się. Baker dobrze się wpasował głosem w młodego Forda. Ten widok pierwszoosobowy to pewnie z dwóch powodów, MachineGames się w nim lepiej czuje + zakładam że chcieli się tym odciąć / odróżnić od Uncharted i Lary Croft. Dla mnie spoko, ciekawe czy będzie można...
  6. adventus.991

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    To i tak więcej niż w przeciętnym serialu od Netflixa czy innych podobnych platform. Nie musieli tego robić, ale zrobili. To nie ma znaczenia czy ktoś zna od dawna czy nie. Ktoś może znać od roku i być większym znawcą i fanem niż ja czy Ty, nawet nie znając dzieła w oryginalnym języku, także...
  7. adventus.991

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Nie wiem co Polacy mają do "rasizmu" Netflixa i dlaczego mieliby być lepsi do tej roboty od innych, którzy dobrze znają książki a co najważniejsze potrafią robić seriale. A Netflix i tak zaangażował do tego serialu więcej Polaków niż można się było tego spodziewać, nawet gościnne role polskim...
  8. adventus.991

    Anime i manga

    Tego się obawiałem. W takim razie nie wiem do kogo to jest kierowane -Do nowych widzów nie, bo brakuje starych odcinków, do widzów obecnych też nie, bo odcinki wychodzą z tygodniowym opóźnieniem i każdy fan zdąży obejrzeć je 10 razy na innych platformach. To mnie już nie dziwi jak udało im się...
  9. adventus.991

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Na jego aparycję charakteryzacja nie pomoże, nie żebym spodziewał się że będą próbować, pewnie rzucą na niego szatę i gotowe. Aktora lubię, ale no nie pasuje mi kompletnie. Regis to moja ulubiona postać, więc pewnie gdyby mi jeszcze zależało na tym serialu, to byłbym wyjątkowo rozczarowany :P...
  10. adventus.991

    Anime i manga

    Najs, w końcu będę mógł po ludzku oglądać nowe odcinki. O ile będą wychodzić na premierę, bo ta normalnie jest w niedziele, a samo Egghead zaczęło się już tydzień temu.
  11. adventus.991

    Anime i manga

    Najwidoczniej jakiś jest, bo nie wierzę że nie chcieli. Zwłaszcza że zrobili live-action, to muszą wiedzieć tam na górze jak popularne to jest anime (i jak długo jeszcze będzie popularne, bo odcinki będą wychodzić jeszcze przez lata). Z tym robieniem własnej produkcji to żartowałem, ale...
  12. adventus.991

    Anime i manga

    Się tak kiedyś zastanawiałem czy Netflix próbował wyrwać OP na swoją platformę i teraz zakładam, że tak było. A że się nie udało, to uznali że prościej będzie zrobić swoje anime od podstaw xD
  13. adventus.991

    Anime i manga

    Ja się spodziewałem prędzej czy później nowej wersji istniejącego anime, z poprawionym obrazem / dźwiękiem i przemontowanej (coś jak DBZ Kai, wywalenie niepotrzebnych filerów i poprawienie pacingu), ponieważ powiedzmy sobie szczerze, serial tego bardzo potrzebuje, a przynajmniej część arców. Ale...
  14. adventus.991

    Co nieco o sprzęcie

    Nie ustawiasz sobie skalowania w systemie? Mam monitor 4K i z trybem 175% wszystko jest w tym samym rozmiarze co na monitorach FHD, choć czasem granie w oknie bywa upierdliwe :) No nie wiem, ja różnicę niemałą zauważyłem po zmianie telefonu, a to są ekrany parocalowe. Wszystko sprowadza się do...
  15. adventus.991

    Grand Theft Auto

    Od strony technologicznej to jedynym zgrzytem dla mnie są niektóre animacje enpeców, trochę sztuczne i "robotyczne", jakby nie używali motion capture. Choć pewnie to wyjątek od reguły i ważniejsze postacie / sceny fabularne są zanimowane porządniej Wiesiek najprędzej ukaże się w 2027 roku, więc...
Top Bottom