Recent content by Aedan92

+
  1. A

    Wygraj wejściówki na Wiedźmin Fest, 24-25 czerwca w Łodzi!

    W tle: "The Witcher 3: Wild Hunt OST - The Fields of Ard Skellig" by Marcin Przybyłowicz
  2. A

    Nowa gra forumowa!

    Czekam na wyzwania moi drodzy, tylko po kolei się ustawiajcie żeby ktoś dwa razy nie dostał :D
  3. A

    Przedstawiamy Podróż — nowy system postępów w GWINCIE!

    Szybkie pytanko - jakimi kartami wzmocnić jednostki przeciwnika? Wyskoczyło wyzwanie w Podróży i się zaciąłem. Pozdrawiam ;)
  4. A

    Broda

    Hej, mam irytujący problem. Mianowicie po włączeniu ficzerów z zaawansowanymi włosami, broda Geralta ma jakieś dziwne stadia rozwoju i pomija średni stan brody (tj. bródka u balwierza). Geralt jest gładko ogolony, później ma 3 dniowy zarost i później od razu dużą brodę. Nie ma tego przejścia na...
  5. A

    Nowa Gra Plus - pytania, porady, komentarze

    Mam pytanko. Odpaliłem New Game + z dodatkiem Serca z Kamienia. Wcześniej twórcy zapowiadali, że trzeba grać na 30 poziomie w ten dodatek. Myślałem, że jak włączę New Game + to na samym początku będę mógł przejść SzK. A tu się okazało, że wymagają ode mnie 60lvl. Da się jakoś pogodzić NG+ z...
  6. A

    Gwint Online

    Ale np. jest niewrażliwa na działanie pogody i może mieć dodatkowego spela. Więc to wcale nie jest taki głupi pomysł. Ten tryb byłby trybem specjalnym. W normalnej rozgrywce nie byłoby takich ficzerów. To mogłoby być coś na kształt "bójki" z HSa.
  7. A

    Gwint Online

    adventus.991 hmm może i masz rację, ale ja bym to troche wypośrodkował. Tzn. osłabiłbym herosów. Np. z 10 na 7, z 15 na 10, a po to żeby ich największym znaczeniem była niewrażliwość niż ilość punktów. Sporą zagwozdkę będą mieli Redzi - o ile to ruszy w ogóle.
  8. A

    Gwint Online

    W Gwincie powinno być: -Ograniczona liczba "legendarek". -Limit czasowy. -Więcej kart specjalnych. -Nowe spele, np. rzuć kartę, ginie losowy przeciwnik itp. -Różne tryby gry: Arena, 1 vs 1, Randomowe decki vs Randomowe decki, Gra z bonusami (np. co jakiś czas komuś niszczy przeciwnika, komuś...
  9. A

    [SPOILERY] Wiedźmin 3 - Humor, satyra i easter eggi

    Zauważcie, że kiedy w ostatniej misji zaczyna się tzw. koniunkcja sfer to widać na niebie drugą planetę. Wg mnie wygląda prawie idealnie jak Ziemia. Co o tym myślicie? Kojarzy ktoś ten fragment? ;)
  10. A

    Yennefer

    Nie wiem czy wiecie, ale prawdopodobnie tak pachnie Yennefer: http://www.empik.com/weil-reve-woda-perfumowana-50-ml-weil,p1082623824,perfumy-p nuta głowy: agrest, nuta serca: bez. Także już wiadomo jakich perfum używała Yen :)
  11. A

    [SPOILER] Eredin

    Może mi ktoś wytłumaczyć, tak po chłopsku, o co chodziło z tym białym zimnem? Przez całą grę był wątek Gonu i tego, że Ciri nie może wpaść w jego ręce i dlatego Avallac'h jej pomagał - a tu nagle akcja z jakimś białym zimnem, o którym nikt nic nie wiedział i w sumie nikt nie wytłumaczył dlaczego...
  12. A

    Główny wątek - czy taki długi jak było mówione?

    W3 przeszedłem w 74 godziny (info z GoG Galaxy) z fullem misji pobocznych, ale bez wyszukiwania wszystkich znajdziek i innych znaków zapytania. Grałem równo 14 dni. Czyli średnio troche ponad 5 godzin dziennie. Więc myślę, że się zgadza i GoG dobrze pokazuje, bo czasem nie grałem w jakiś dzień...
  13. A

    Po nitce do kłębka

    Po nitce do kłębka Witam, mam problem z tą misją. Gdy wykonałem kilka zadań z tej misji gra mówi, że mam spotkać się z Lambertem w karczmie "Nigdzie". Nie mogę tej karczmy nigdzie znaleźć, a znacznik wskazuje Kaer Morhen. Też tak mieliście czy po prostu za daleko z fabułą poleciałem?
  14. A

    [SPOILER] Postacie w Kaer Morhen

    Hej, czy wiecie co zrobić żeby w grze pojawił się Letho? Niestety gra (z niewiadomych przyczyn) po wczytaniu save z W2 nie uwzględniła tego, że mój Letho przeżył. Gram od 50h i dowiedziałem się, że powinien pojawić się w jednej z misji pobocznych, którą już wykonałem, a niestety wiedźmina nie...
  15. A

    Gra cały czas się zawiesza lub wyrzuca do pulpitu.

    W trakcie gry "wywala" mi W3 do pulpitu. Gra się zawiesza i w menadżerze ustawień widnieje "Brak odpowiedzi". Przeinstalowanie Visuala nie pomaga. Wyłączenie Antywirusa również. Błąd występuje w momencie rozpoczęcia przygody w Białym Sadzie zaraz po walce z Ghulami. Gram na wysokich ustawieniach...
Top Bottom