Recent content by aileen

+
  1. A

    Filmowy Quiz II

    Aaye...Dance of the living dead?To na bank to, tylko nie pamiętam dokładnie tytułu 8)Aileen
  2. A

    Gry dla dorosłych - nie chodzi o XXX ;)

    Aaye...Zgodzę się z niektórymi przedmówcami, że Wiedźmin nic dorosłego w sobie nie miał - choć właściwym słowem powinno być moim zdaniem "dojrzałego".Karty panienek, drugi, wóda i wybory między "pomogę mu"/"nie pomogę mu"; to nie jest nic co podpada pod tą kategorię.Jako że o F, PT i Arcanum już...
  3. A

    Pomoc przy składaniu komputera

    Aaye...Prośba o doradzenie...Chcę dokupić sobie drugi dysk.Mam płytę Asus'a P5K PRO i myślę o dysku:Dysk twardy 3,5" Samsung 750GB 32MB SATA2 7200rpmNie będzie się to jakoś gryzło?Dzięki 8)Aileen
  4. A

    Filmowy Quiz II

    Aaye...Red Baron?Aileen
  5. A

    Filmowy Quiz II

    Aaye...Wallace zadasz?Bo nam quiz umiera ;)Aileen
  6. A

    Gry komputerowe

    Aaye...Widoczki robią się nudne po jakimś czasie...Co do fabuły - to wybacz ale początek jest makabryczny...lądujesz w Afryce, jedziesz do hotelu uzbrojony po zęby itp...dostajesz ataku malarii i wpada Szakal.Mówi Ci byś się od niego odstosunkował bo jak nie to Cię zabije...dlaczego nie zabija...
  7. A

    Gry komputerowe

    Aaye...Co do FAR CRY 2 to ja osobiście się strasznie na nim zawiodłem.Owszem, jest piękna i szeroka Afryka po której sobie radośnie biegamy naszym najemnikiem i wyrzynamy w pień wszystko co się napatoczy - dosłownie wszystko oprócz 5-10 osób które dają nam misje bądź są naszymi...
  8. A

    Filmowy Quiz II

    Aaye...Jeeeeeedziesz 8)Aileen
  9. A

    Filmowy Quiz II

    Aaye...104 pkt - Wallace53 pkt - Max.raj, $korpioN44 pkt - Hostile22 pkt - geraltus2620 pkt - S@LI11 pkt - Marqson10 pkt - Włooczykij9 pkt - Galhard,Psyhe, Pablo7 pkt - Remedium,Genesis5 pkt - juve-fan-sebek,4 pkt - Pono Jr, M i k e, hrhg, Kageru3 pkt - koziek, michałxD, Арвиль Молотов, Монах...
  10. A

    Filmowy Quiz II

    Aaye...Złoty Kompas?Aileen
  11. A

    Filmowy Quiz II

    Aaye...Zadajesz 8)Aileen
  12. A

    Filmowy Quiz II

    Aaye...103 pkt - Wallace53 pkt - Max.raj51 pkt - $korpioN44 pkt - Hostile21 pkt - geraltus2620 pkt - S@LI11 pkt - Marqson10 pkt - Włooczykij9 pkt - Galhard,Psyhe8 pkt - Pablo7 pkt - Remedium,Genesis5 pkt - juve-fan-sebek,4 pkt - Pono Jr, M i k e, hrhg, Kageru3 pkt - koziek, michałxD, Арвиль...
  13. A

    Filmowy Quiz II

    Aaye...Król Maciuś I ?Aileen
  14. A

    Filmowy Quiz II

    Aaye...Zadajesz :)Aileen
  15. A

    Filmowy Quiz II

    Aaye...102 pkt - Wallace53 pkt - Max.raj51 pkt - $korpioN44 pkt - Hostile21 pkt - geraltus2620 pkt - S@LI11 pkt - Marqson10 pkt - Włooczykij9 pkt - Galhard,Psyhe7 pkt - Remedium,Genesis,Pablo5 pkt - juve-fan-sebek,4 pkt - Pono Jr, M i k e, hrhg,3 pkt - koziek, michałxD, Арвиль Молотов, Монах...
Top Bottom