Recent content by airandill

+
  1. A

    Seriale

    Sporo tego dzięki :).
  2. A

    Seriale

    Dzięki a Gra o tron bo o tym serialu jest wszędzie ?.
  3. A

    Seriale

    Wiesz każda detektywistyczna, jakaś fantasy, coś typu House of Cards itp. Z każdej tematyki xDD
  4. A

    Seriale

    Witam mam prośbę może ktoś poleci fajny serial dla kogoś, kto jest nie obyty w nowoczesnych serialach. Pytam na poważnie ?.
  5. A

    Uniwersum "Pieśni Lodu i Ognia" ("A Song of Ice and Fire") / "Game of Thrones" [HBO]

    A Wiadomo kiedy ma być premiera The Witcher ?.
  6. A

    Uniwersum "Pieśni Lodu i Ognia" ("A Song of Ice and Fire") / "Game of Thrones" [HBO]

    Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Pytam bo lodówke otworzysz GOT wyskakuje. Gdzie w W3 też wszyscy o serialu. Ciekawe czy ktoś stworzy coś większego lepszego ?. A śmieszne porównanie jest w sieci Serial Witcher vs GOT :D
  7. A

    Uniwersum "Pieśni Lodu i Ognia" ("A Song of Ice and Fire") / "Game of Thrones" [HBO]

    A znasz dobre omówienie 1 sezonu przepraszam że męcze.
  8. A

    Uniwersum "Pieśni Lodu i Ognia" ("A Song of Ice and Fire") / "Game of Thrones" [HBO]

    Ja pytam o wątki które wpływaja na serial a zdarzyły się kiedyś. Np Rebelia Króla Roberta itp.
  9. A

    Uniwersum "Pieśni Lodu i Ognia" ("A Song of Ice and Fire") / "Game of Thrones" [HBO]

    Dzięki a jak ogólnie oceniasz ?. Bo opinię ma że to cud świata.
  10. A

    Uniwersum "Pieśni Lodu i Ognia" ("A Song of Ice and Fire") / "Game of Thrones" [HBO]

    Dobry Wieczór mam pytanie, nie czytałem książek chcę zacząć oglądać 1 sezon. Co powinienem wiedzieć o uniwersum, może jakiś artykuł może materiał video ?.
  11. A

    Wiedźmin 3 - rozwój postaci (levelowanie głównego bohatera)

    Witam Bardzo Was proszę o pomoc Chciałbym rozpocząć Rozgrywkę Wiedźmin 3 Edycja Gry Roku. Nie wiem jakie drzewko wybrać Szermierka, i Znaki dodać alchemię nie wiem jak ?. I czy są progi umiejętności co jaki poziom dostaje się punkty do rozwijania, umięjetności ?.
  12. A

    Seriale

    robert70r polecisz Vikingów ?. Pytam ciebie bo wiem że jesteś entuzjastą, tego serialu ?.
  13. A

    Seriale

    Czyli 3 Sezon Narcos można oglądać bez znajomości np 2 sezonu ?.
  14. A

    Seriale

    Może z tych wogóle które lecą też teraz. Czyli kontynuacja jakiś sezonów klasyka która od lat jest dobra. Najpierw zacznę od tego :).
  15. A

    Uniwersum "Pieśni Lodu i Ognia" ("A Song of Ice and Fire") / "Game of Thrones" [HBO]

    Podobno bardzo się nudzi i szuka dla siebie zajęcia. Nie ma co robić po prostu.
Top Bottom