Recent content by Ajgor64.722

+
  1. A

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    A ja sobie słucham właśnie nagrania z koncertu, który zagraliśmy wczoraj z moją kapelą w klubie muzycznym Ave Cezar w Lubinie :)
  2. A

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    A przypomnij sobie początek gry. Zaczynasz młodziutka Larą z przyjacielem ojca Von Croyem. Lara ma tu 9 lat. Hmm... Przeszukałem googlami całą swoją pamięć, i nie znalazłem tego rekordu, w którym napisałem, że mam do niej awersję :)/>/>/>/>/>/> Wręcz przeciwnie. Bardzo ją lubię. I nie. Nie...
  3. A

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Dragon Age 2 jest o WIELE gorszy od jedynki. Zagraj w jedynkę, a zobaczysz (na prawdę warto, bo gra świetna jest). No pewnie :)/> Ale czy to nie jest off top? No chyba, że ktoś chce, żeby Geralt w W3 miał ... stosunkowe relacje z Larą heheh :)/> Scaliłam. Proszę nie pisać postów pod rząd, od...
  4. A

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Rzecz w tym własnie, że ostatni Tomb Raider NIE pokazał genezy. Geneza Lary była w części 4. I była zupełnie inna, niż w najnowszym Tomb Raiderze. Ostatni TR to był reset serii, czyli bohaterka nazywa się tak samo, ale historia jest zupełnie inna. Tak, jak by cała seria zaczynała się na nowo i...
  5. A

    Edycja Rozszerzona - problemy z instalacją, problemy w grze po instalacji

    Poszukaj takiego patcha, który nazywa się TagesSetup_x64. Z tego, co pamiętam, Wiesiek jedynka miał problem z DirectX w wersji 64 bitowej w Win7. Ten patch to naprawia.
  6. A

    Edycja Rozszerzona - problemy z instalacją, problemy w grze po instalacji

    Pobierz ze strony Wiedźmina wszystkie aktualizacje i je zainstaluj. A najlepiej ściągnij z GOG.com pełną instalkę wiedźmina ze wszystkimi patchami i wtedy zainstaluj.
  7. A

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Myślę, że zdziwił byś się, ilu znanych aktorów śpiewa lub gra na różnych instrumentach i nagrywa teledyski. Na przykład rewelacyjnie śpiewa Bruce Wyllis, Steven Seagal, Keanu Reeves gra w kapeli rockowej na basie (gdzieś po głowie mi krąży informacja, że koncertował nawet wspólnie z B.B.Kingiem...
  8. A

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Z jednym wyjątkiem. Podkładka pod mysz służy mi do dziś, i wygląda, że mnie jeszcze przeżyje :)
  9. A

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Ohyda. Wiedźmin to nie je bajka, żeby go tak bajkowo pokazywać. Bardziej to pasuje do takich badziewi, jak World of Warcraft. KOMPLETNIE nie pasuje do wizerunku wiedźmina, jaki sobie człowiek w głowie tworzy czytając książkę. Ten stworzony przez Redów jest o wiele bliższy temu wizerunkowi. A ten...
  10. A

    Edycja Rozszerzona - problemy z instalacją, problemy w grze po instalacji

    Chciał bym tylko dodać, że mi też się zdarzyło ze trzy razy, że Wiesiek 2 się wywalił do pulpitu. Mam GeForca GTX460 1GB DDR5, i po za tym wywalaniem gra chodzi mi bardzo płynnie na najwyższych ustawieniach. Więc wywalanie do pulpitu raczej nie jest winą kiepskiej grafiki.
  11. A

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Na przykład w Assassins Creed pad działa już od jedynki, a w najnowszej - Black Flag w ogóle to jest fajnie zrobione, bo jak grasz na klawiaturze, to na ekranie masz podpowiedzi co do klawiszy, a wystarczy, że wciśniesz cokolwiek na padzie, automatycznie na ekranie podpowiedzi przełączają się na...
  12. A

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Ale ja nie pytałem o kontroler X360 tylko pada pod PC. Ja mam pada Tracera i mi nie działa. W innych grach nie ma problemu.
  13. A

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    A ja jeszcze z innej beczki. Czy W3 będzie obsługiwał pady na PC? Większość gier je obsługuje, a Wiesiek potraktowany padem ani drgnie.
  14. A

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Być może uruchomiły Ci się dwie na raz. Tam są dwa utwory. Niektórym tak działają ich wtyczki do mediów w przeglądarce, że uruchamiają oba jednocześnie. . Powinno być czysto, chociaż nie jak z CD. Spróbuj wejść na stronę i zatrzymać jeden utwór.
  15. A

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    A ja ostatnio słucham sobie swojej kapeli. Też chcecie? Proszę: http://tammp.site11.com/tammp/ Jakość nagrań kiepska, bo nagrywane na próbach. Ciekawe, czy Wam się spodoba. Utwory własne (kapeli). Teksty też.
Top Bottom