Recent content by alchiles

+
  1. A

    Nowe forum - bugi, błędy, zgłoszenia

    Ja osobiście cała tą sytuacja odnośnie likwidacji działu versus jestem zniesmaczony. Mi też się nie podoba ze zwlekają z podaniem jakiejś informacji odnośnie tego działu (mimo że tam ledwo 2 posty napisałem ^^), która wg. mnie i tak powinna być podana przed uruchomieniem forum. A teraz jedyne co...
  2. A

    Wiedźmin: Versus - temat tymczasowy

    Ten opis pasuje do sytuacji kiedy w trakcie obleżenia przy odbieraniu walki miedzy czasie dostało się z balisty. Też tak pare razy w rundzie mojego ataku padłem, niby juz zadawałem cios i w połowie walki dostalem z balisty i zostal wtedy naliczony dmg. Jest to normalne. Jeśli masz jakieś...
  3. A

    Nowe forum - bugi, błędy, zgłoszenia

    gdzie jest opcja usuń konto albo niech ktoś życzliwy powie mi jak je usunąć z tego forum ? , pamiętam że na pierwszej wersji tego forum taka opcja była . tak samo nie widze opcji kasacji posta/tematu - jeśli dobrze pamiętam taka opcja tez była.
  4. A

    Multiplayer Wieśka 2 ???

    CDP Red się dopiero rozwija i podejrzewam ze w przyszłości ujrzymy nie tylko Wiedźmina 3 ale i gry innego gatunku, np. jakies shootery itp. które również będą epickie sukcesy na świecie odnosić. Multi w Wieśku ? jestem na nie, moim zdaniem dobre RPG nie potrzebuje multi :) Niewiem co się stało...
  5. A

    Nowe forum - bugi, błędy, zgłoszenia

    Oświadczenie ? to brzmi dość poważnie, ale jak ma być oświadczenie w tej sprawie to oczywiste jest ze bedzie ono mówilo o tym że dział versus nie zostanie przywrócony i ze koniec z VS ;p , stad mi się drugie pytanie narzuciło, bo gra przegladarkowa the witcher versus padla wielu graczom do...
  6. A

    Nowe forum - bugi, błędy, zgłoszenia

    Mam pytanie, czy dział versus zostanie przywrócony ? bo narazie widze ze jak ledwo zostanie zalozony temat o versusie to moderatorowie go zamykaja tak jak by spolczensc vs byla traktowana jak wyrzutki :( Stad prosze o udzielenie informacji publicznie, jesli jest w planach przywrócenie tego...
  7. A

    Nowe forum - bugi, błędy, zgłoszenia

    ej mi tez zjadlo oreny, troche nieuczciwe, chcem je spowrotem, kliknijta na mnie 129 razy pls :D kto mi orena kliknie, bedzie bogaty i bedzie mial powodzenie w kobietach, kto tego nie uczyni spodka go koniec świata jeszcze w tym roku ;p
Top Bottom