Recent content by aldek

+
  1. A

    Bugi

    Nie wiem czy było zgłaszane... Vista 32bit, C2D 4400 4GB ramu (4x1 Patriot) gra crashuje się zdecydowanie rzadziej, gdy liczba save'ów w katalogu z save'ami jest niewielka. Przy dużej ilości save'ów interfejs potrafi działać okrutnie wolno a sama gra się crashuje. Sprawdziłem to przenosząc...
  2. A

    White artifacts (dots) at night

    No, you're not the only one. White squares are there sometimes. Vista + 8800GTS.
  3. A

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    Nie widzę związku... ja używam minimage bo mnie denerwuje jak DVD się rozpędza i hamuje co jakiś czas.... więc przy okazji pytanie: można by ustawić zabezpieczenie tak by tylko na starcie sprawdzało?Poza tym korzystanie z pomocy technicznej przez pierwszy tydzień wygląda tak: pan przeinstaluje...
  4. A

    Głos polskiego Geralta

    Próbowałem dwie wersje, angielską z panem Kod47 (jeśli się nie mylę) i wersję Polską.... i zdecydowanie lepsza jest wersja polska. Angielska wersja wyszła... głos wypadł tak jakoś sztucznie, laboratoryjnie, robota rzemieślnicza totalnie bez polotu...
  5. A

    Newsletter - opinie i sugestie

    O w mordę... p.Miodek się dostaje właśnie zawału...Zarąbisty newsletter... ani słowa o patchu... ok wracam do jaskini...
  6. A

    Zmasakrowane dialogi

    Nikt nie mówił, że robienie dialogów będzie proste, ale na pewno się nie zgodzę z tym, że są ok w wersji angielskiej. Miałem zamiar kupić angielską wersję, bo nigdy nie kupuję wersji polskich bo jakoś polskie napisy w opcjach, polskie wersje językowe zazwyczaj są przeciętne. A nawet jeśli są b...
  7. A

    Zbroje-wygląd

    Tak, otwiera sie takie okno i zaleznie od tego jakie masz runy / kawalki meteoru masz miecze do przekucia.Niestety CDPR nie wykazal sie zbytnia inwencja i wlasnie przekuwania wyglada jak kupowanie... mozna bylo to jakos inaczej wykonac.A tak.... pakujesz runy i meteorki do plecaka lecisz do...
  8. A

    Zbroje-wygląd

    +1Ciekawy temat... ja właśnie tak sobie wyobrażałem ilość pancerzy.. ledwie kilka. W końcu wiedźmin to nie laska z dyskoteki, nie musi się przebierać co impreza z topielcami. A zbroja może być wzmacniania ćwiekami jak rękwice, ale na pewno nie powinno być kolczugi. W Wiedźminie walka raczej się...
  9. A

    Zmasakrowane dialogi

    Bo nie ma sięw nich co podobać... nudne i bez polotu. Polska wersja lepiej zrobiona, ale CDPRed chyba chciałoby też na zachodzie sprzedawać dobrze Wiedźmina? 22 banieczki i nie mieli dobrych tłumaczy z polotem? Z werwą? Takie niedopatrzenie?
  10. A

    Do poprawki- komjuniti radzi REDom

    3 -5 min wczytywanie ?! Wrzuć tutaj swoją konfigurację bo ja nigdy czegoś takiego nie miałem... a NWN2 ma makbryczne czasy wczytywania dużych lokacji...Podaj dokładny konfig bo każdy może powiedzieć, że coś mu źle chodzi, a bez podania przykładu taka dyskusja jest bezcelowa.C2D 4400@ 3GHz, 4 GB...
  11. A

    Wiedźmińskie mikstury

    Uuuu lista z efektami eksperymentów była by naprawdę bardzo pomocna, 3mam kciuki za kolegę :-)
  12. A

    Do poprawki- komjuniti radzi REDom

    Oczywiście odpowiedzi od DEV Teamu nie ma.... po co....- trzeba również sprawdzić dobór dróg dla Geralta..... stałem przy Kapliczce Wiecznego Ognia, psiaczki się zspawnowały po drugiej stronie, kliknąłem na jednego na atak, Geralt zaczął obiegać kapliczkę i kiedy już był w połowie drogi, nagle...
  13. A

    Najciekawsze teksty z gry

    Zoltan : Na pohybel sk*******m ! Od tamtej pory jak uratowałem Zoltana i jego okrzyku, Geralt w grze zaczął tak... wyraźniejszy się robić i cała gra nabrała smaczku.
  14. A

    Jakiej kamery używacie?

    Tylko IZO... mam większe pole widzenia i kontrolę nad dynamiczna zmianą stylów walki podczas starć. OTS pasował mi tylko do miasta, a i tam po pewnym czasie zacząłem z lubością używać IZO. BTW Wielki plus dla dev teamu za możliwość wyboru. Nic tak nie cenię jak możliwość wyboru i mnogości opcji...
  15. A

    Do poprawki- komjuniti radzi REDom

    @Tagorn - skoro już tutaj zawitał przedstawiciel CDP RED, to proszę o zerknięcie na to :http://i24.tinypic.com/xkr40w.jpghttp://i21.tinypic.com/2pq8acy.jpgI przydałoby się generalne przejerzenie tematu i zrobienie jakiegoś generalnego posta z odpowiedziami. Byłoby miło.
Top Bottom