Recent content by alianta2

+
  1. A

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [BEZ SPOILERÓW]

    Chyle czoło przed CDPR. Krew i Wino to najlepsza gra (nie dodatek), którą stworzyli. Za każdym razie podbijali poprzeczkę co raz to wyżej. Jestem pod ogromnym wrażeniem całego Dzikiego Gonu ale po ostatnim dodatku brakło mi tchu.
  2. A

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Myślicie że jest sens kupowania wieśka przy HD 6850? Reszta to i5 2500k 4,5GHz, 8GB ram
  3. A

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    No właśnie jeśli bym już kupował R9 290, to używke za około 1100zł. Za dobrego GTX 970 z dobrym, niereferencyjnym chłodzeniem trzeba dać 1500zł. Dlatego zależy mi albo na R9 280x, wtedy bym zaoszczędził, ale jeśli rozgrywka na tej karcie miałaby mnie nie satysfakcjonować chciałbym mocniejszego...
  4. A

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Mam pytanie, jak spisze się podkręcony i5 2500k 4,5GHz z radeonem R9 280x, a jak z R9 290? Pytam bo planuje zakup nowej karty, i chciałbym pograć na wysokich ustawieniach. Oczywiście nie licze z tymi kartami na stałe 60fps ale powyżej 40 rozgrywka mile widziana. O ile z R9 290 mam jeszcze szanse...
  5. A

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Pytałem się wcześniej jak podkręcony i5 2500k 4,5GHz współgra z R9 290 i podobno pograłbym na wysokich. Tylko problemem jest cena tej karty. Jakby się spisała trochę tańszy radek, R9 280x ? Chodzi mi o jakieś wysokie ustawienia ale nie nastawiam się wtedy na stałe 60FPS, ale mógłym wtedy liczyć...
  6. A

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Jak myślicie, mam procesor z minimalnych wymagań i5 2500k, podkręcony do 4,5GHz, i będę chciał zakupić radka R9 290, kartę z wymagań zalecanych. Będzie coś z tego? Pogram na wysokich? Albo przynajmniej średnich z kilkoma ustawieniami wysokimi..?
Top Bottom