Recent content by Alnimak

+
  1. A

    Co nieco o sprzęcie

    Się trochę zainspirowałem Twoim zakupem i wymieniłem poczciwego 550ti na 1060 ^_^ Coś niesamowitego jak w końcu można odpalić grę w fullHD bez obawy o pokaz slajdów :)
  2. A

    Co nieco o sprzęcie

    A bardzo możliwe. Wybacz @Extreme96PL że tak Cię nastraszyłem. Sprawdź ten monitor - najlepiej podłączając do niego inną kartę, albo integrę o ile masz. Tak czy inaczej powinno to jeszcze działać, nawet jeśli to wina karty. :)
  3. A

    Co nieco o sprzęcie

    Extreme96PL Najprawdopodobniej karta kończy żywot. Mi się pojawiały zielone kropki ;D Po pół roku czasu nie widziałem już nic
  4. A

    Chcemy Wiedźmina 4?[ankieta]

    Jeśli mówimy o kontynuacji, to jest to jedyna postać która zapewni ciągłość fabularną, więc nie wiem gdzie tu ta fantazja ;) Nie da się kontynuować tej przygody z byle kim, bo przecież nie trzymało by się to kupy. Już nie wspominając jak ciężko stworzyć postać tak charyzmatyczną jak Geralt. Jak...
  5. A

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [SPOILERY]

    Właśnie zauważyłem, że podczas bójki z krasnoludami, po turnieju gwinta, w tle gra ta sama muzyka co w momencie niszczenia laboratorium Avallacha. Coś wspaniałego! Jeden z lepszych kawałków w grze :D https://youtu.be/vTqBu7Wzp5A?t=20m33s https://www.youtube.com/watch?v=PCh_8RZy9cQ
  6. A

    Co to za kocur?

    Bardzo fajna teoria. Według mnie tylko 2 koty by pasowały - ten obserwujący przedstawienie i ten w Oxenfurcie, w zadaniu o rodzinie Barona. Reszta bardzo naciągana. Powiem szczerze, że jak grałem pierwszy raz to byłem pewny, że ten kot to Ciri. Może aż tak bardzo się nie pomyliłem :)
  7. A

    Krew i wino - restart komputera podczas gry

    Zmiana pasty na procesorze oczywiście wskazana. Podeślij później info o temperaturach (najlepiej OCCT, żeby mieć porównanie) + Dalej piję do tego: Ważne jest żebyś w gruntowny sposób sprawdził kartę. Wina najprawdopodobniej nie tkwi w temperaturze, ale mogę się mylić, więc dobrze by było...
  8. A

    Krew i wino - restart komputera podczas gry

    U mnie program inaczej pokazuje taktowania więc się lekko zdziwiłem ;)
  9. A

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [SPOILERY]

    A ja się dałem zwieść całej tej otoczce rycerstwa.. Dotrzymałem danego słowa i padło na jajko :( Kolejny powód by zacząć grać od nowa ;D
  10. A

    Krew i wino - restart komputera podczas gry

    Wszystko jest ok. Spróbuj zmniejszyć taktowanie o te 10 MHz i przy okazji sprawdź jak wygląda sprawa z temperaturami w grze.
  11. A

    Krew i wino - restart komputera podczas gry

    Ewidentnie program coś źle pokazuje. Zmień motyw w ustawieniach na bardziej przejrzysty (ostatnia zakładka) i podeślij screena.
  12. A

    Krew i wino - restart komputera podczas gry

    Coś tu jest nie tak. Powinno być równe 1085 MHz jeśli to Asus. W układzie referencyjnym 980 MHz. Możesz podesłać screena?
  13. A

    Krew i wino - restart komputera podczas gry

    Uruchamiasz i gdzieś tam powinien być przycisk kierujący do ustawień. W ustawieniach przechodzisz do zakładki "monitoring" i naciskasz na interesujące Cię elementy z listy i jednocześnie ustawiasz "pokaż na OSD" - zaznaczasz ptaszka. Co do zmniejszenia taktowania to nie powinno być żadnych...
  14. A

    Krew i wino - restart komputera podczas gry

    Tak (chociaż ja zawsze sobie rozprowadzam patyczkiem po całym procesorze). Pamiętaj też o tym co pisałem wcześniej. Dalej czekam na rezultaty zmniejszenia taktowania karty. Oraz spróbuj sprawdzić temperatury karty podczas gry jak pisał @Duckingman . Może się okazać że podczas gry karta osiąga...
  15. A

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [BEZ SPOILERÓW]

    Gra po prostu sugeruje Ci podprogowo kogo powinieneś był wybrać :D
Top Bottom