Recent content by Anashar

+
  1. A

    MINUSY Wiedźmina 3 & niedotrzymane obietnice

    skypan - te dodatkowe DLC to pewnie będą questy sprzed zakończenia gry - przynajmniej ja to tak odebrałem. Ja miałem zakończenie zupełnie inne od tego, które opisujesz i w retrospekcjach wszystko zostało wyjaśnione (nie pozostawiając rzeczy do domysłu, no może poza losami mniej głównych...
  2. A

    MINUSY Wiedźmina 3 & niedotrzymane obietnice

    Parę razy zdarzyło mi się, że tekstura ubrania była w miejscu prosta i statyczna jak wyprana w krochmalu, a Geralt normalnie się ruszał. Przez co gra śmiesznie wyglądała :huh:
  3. A

    Wiedźmin 3 - muzyka

    @Filo18 - dokładnie tak, dziękuję :) Znakiem tego, tak jak myślałem, na OST tego nie było ;) A wiesz może, czy jest gdzieś lista kawałków, które słyszymy w grze a na OST ich brakuje? EDIT: znalazłem, w sumie nie trudno było ;)...
  4. A

    Wiedźmin 3 - muzyka

    A czy ktoś wie. jak się nazywa kawałek, który leci w Velen (jeden to The Vagabond, ale drugiego nie mogę na OST namierzyć). Chyba, że go w ogóle na OST nie ma? To taka spokojna muzyka z cichym śpiewem w tle, może ktoś skojarzy. bo leci dość często :)
  5. A

    Wiedźmin 3 - Wygląd Geralta

    Mi się poza początkowym, podobał pancerz Freyi, ale później przerzuciłem się na spodnie i kurtkę z ostatniego poziomu kota, bo najbardziej przypadła mi do gustu (te długie w ogóle do mnie nie przemawiały). Szkoda, że nie dali żadnego mocnego pancerza ze szkoły wilka w stylu pancerza początkowego...
  6. A

    Uwagi o błędach, problemach i niedogodnoścach w samej rozgrywce.

    A ja po najnowszej aktualizacji (patch 1.03) nie mogę w ogóle używać kuszy, co jest trochę frustrujące. Wcześniej działało dobrze (instalacja z płyt), a po pobraniu najnowszego, wspomnianego patcha - już klapa. Kusza widnieje w ekwipunku ale nijak nie działa i nie da się jej użyć. Miał ktoś...
  7. A

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Współczuję. Ale nie daj się zwieść CDP. Skoro nie dostałeś paczki na czas, ktoś zawinił bo kupowałeś z gwarancją dostarczenia w dniu premiery. Domagaj się rekompensaty i bądź nieugięty. Trzymam kciuki, żeby paczka szybko doszła, gra wynagrodziła Ci stracony czas, a CDP odpowiednio to...
  8. A

    Wiedźmin 3 (PC): mój FPS

    Konfiguracja PC: CPU: Intel i7-4790 3.6GHz GPU: Gigabyte GeForce GTX970 4GB 1114 MHz RAM: 16GB DDR 3 [4x4GB] 1600MHz SSD: nie RESOLUTION: Nvidia Surround 5040x1050px (3 monitory) PRESET: ULTRA Ustawienia graficzne: VSYNC: OFF NVIDIA HAIRWORKS: ON SHADOW QUALITY: UBER TERRAIN QUALITY: UBER...
  9. A

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Ja mam tak samo. Może to miejsce na ten dodatek, co w preorderze można kupić :P
  10. A

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    I na mnie przyszła kolej :D Powiem szczerze, że o ile Geralt, a w szczególności twarz i miecz nie zachwyca, o tyle gryf jest bardzo ładnie pomalowany. Jakby dwie różne osoby malowały ;) A tu porównanie wielkości medalionów: http://redrocks.pl/pliki_czasowe/W3_EK/medaliony.jpg Głowa...
  11. A

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Ja teraz też dzwoniłem i ma być do godziny bo jest już "niedaleko". Poczekamy, zobaczymy.
  12. A

    Krakowska inicjatywa

    A ja wpadłem na chwilę, ale było już po 21.00 a że nagłośnienie słabe i widoczność też nie najlepsza, długo tam nie zabawiłem. Szkoda, ze nie zrobili wyższej sceny i lepszego nagłośnienia, to dłużej bym został :P Gratuluje fantów ;) Ja wciąż czekam na kuriera, mam nadzieję, że dziś zawita :)
  13. A

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Ja też czekam. Pisz do CDP! Było obiecane, że mamy mieć EK najpóźniej w dniu premiery. Że oni tego nie przewidzieli, trudno - ale za to zapłaciłeś i powinni Ci to zrekompensować, jak pisał Wroobelek. Nie może być tak, że wszyscy graja a najwierniejsi fani, zamawiający preorderem EK są tak...
  14. A

    Wiedźmin 3 - grafika

    I_w_a_N - właśnie ta płaskość mnie przerażała na screenach, zobaczę na ile będzie razić w grze. Mam nadzieję, że już dziś przywita mnie kurier z duuużą paczką ;)
  15. A

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    No, ja zawsze jak miałem problemy to z DPD. Siódemka, GLS czy UPS problemów nie robiły. No ale oby jutro DPD też się wywiązał :D A póki co wracam do pracy, a jutro mam nadzieję, już otworzę swoją EK :) Miłej gry wszystkim!
Top Bottom