Recent content by angmir

+
  1. A

    CO bardziej oplaca się wybrać: Zakon Elfy czy Neutralność ?

    I tak i nie - bo jest zadanie na bagnach - pomagasz Zygfrydowi wybić Wiewiórki, albo pomagasz Scoil'atel pobic Zakon. Pewnie po tym możesz jeszcze zachować neutralność, ale jeżeli nie pomożesz ani jedym ani drugim u nikogo nie możesz wykuć odgromnika
  2. A

    CO bardziej oplaca się wybrać: Zakon Elfy czy Neutralność ?

    Mam pytanie - jeżeli wybiorę neutralność to jak mam sobie "wychodować" chędożony odgromnik ?? Bo ani Kowal Zakonu ani Krasnolud do mnie nie pogada
  3. A

    Bardzo Stare Wino :)

    Za rok czasu odnajde go i zabiore od niego dziecko niespodzianke :) Tak to załatwiają Wiedzmini :)
  4. A

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    a teraz bardziej żeczowe pytanie - kiedy były pierwsze przewidywania co do wyjścia wiedzmina ? Mi sie zdaje że jesień 2005
  5. A

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    Sorry że pytam bo pewnie jest to napisane w 10 tematach 100 stron do tyłu itd ale kiedy jest premiera wiedzmina bo coś mi sie zdaje że chbyba jej niedoczekam ;/
  6. A

    Gry komputerowe

    Chłopaki potrzebuje pilnej odpowiedzi Kupiłem sobie WoWa (mam nadzieje że to nie sprzeczne z regulaminem forum :lol: ) a na pomoc rodiznki w płaceniu kartą liczyć nie mogę więc czy ktoś wie gdzie można kupić karte Pre-paid w jakim sklepie, nie chodzi mi o sprzedasz wysyłkową. W empiku sa??
  7. A

    Gry komputerowe

    Gw ma tylko 20 Leveli .. Mój qmkel przez miesiąc niecały tyle wyrobił i nawet wojny Gildi nie mogły go dłużej zatrzymać wkońcy sie poddał po jakieś 1,5 miesiąca gry ;)
  8. A

    Film o Wiedźminie, czyli dlaczego okazał się klapą...

    Jestem chyba jedyny któremu sie podobali Krzyżacy :p
  9. A

    Zapowiedzi, recenzje

    eh.. gwiezdne wojny były powielane setki razy przez różnych autorów a mimo to większość stoi na przyzwoitym poziomie. A z drugiej strony Geno jakby fabułe wiedzmina (książki) przedstawić w tak skrótowy i uproszczony sposób -to zagraniczmy krytk powiedziałby że to wielki kicz. Diabeł jak zwykle...
  10. A

    Materiał Tygodnia - opinie, spostrzeżenia, propozycje

    Tiaaa i pewnie jeszcze cała z gumy ;)
  11. A

    Materiał Tygodnia - opinie, spostrzeżenia, propozycje

    Teraz mógłbym powiedzieć - a nie mówiłem !!! - ale się rozmyśle.... chociaż.....A nie mówiłem
  12. A

    Materiał Tygodnia - opinie, spostrzeżenia, propozycje

    jak dla mnie to pewnie dodadzą MoCap ;)
  13. A

    Materiał Tygodnia - opinie, spostrzeżenia, propozycje

    Co jak gdzie?? Jaka beta??
  14. A

    Materiał Tygodnia - opinie, spostrzeżenia, propozycje

    Troche zaniedbywałem to forum i jestem nie w temacie - mógłby ktoś przypomnieć o co chodziło z tą betą??
  15. A

    Dlaczego nie MMORPG??

    Naprawde !!/?? kurde mogłem sobie kupić :D - eh zatrzymałem sie na klockach lego jak wchodziły Star Warsy :
Top Bottom