Recent content by Apledowsky

+
  1. Apledowsky

    Połączenie nowego konta twich z gog.com

    Zaloguj się na stare konto i odłącz od niego konto GOG, albo jeżeli nie będziesz już wcale używał starego konta to po prostu je usuń. I po problemie.
  2. Apledowsky

    Beczki Premium Novigradu w sklepie!

    To jest jakieś wyjście, ale nie gram na tyle dużo, żeby szybko wbić te poziomy.
  3. Apledowsky

    Beczki Premium Novigradu w sklepie!

    Złoto mógłbym wydawać jedynie na Arenę, w którą i tak nie gram. Więc złoto po prostu stało się niemal zbędne. Tyle co mogę nakupić beczek i liczyć na Premki.
  4. Apledowsky

    Beczki Premium Novigradu w sklepie!

    Czyli dla graczy z bety, jak ja, nie ma na co Golda nawet zbierać. Na wyjściu Novigradu wycraftowałem wszystkie karty i wciąż mam multum skrawków.
  5. Apledowsky

    Beczki Premium Novigradu w sklepie!

    Będą jeszcze weekendy kart premium, czy już zostały zastąpione okresowymi beczkami premium?
  6. Apledowsky

    GWINTOWE suchary

    Powstanie tego tematu było błędem.
  7. Apledowsky

    Seriale

    Scena z Never Ending Story i scena spotkania Dustina ze Steve'em to dwie głupotki, którego totalnie mnie urzekły.
  8. Apledowsky

    NICE BUGGY GAME :)

    Dzisiaj chciałem zagrać gry sezonowe. Zaraz po załadowaniu wywaliło mi błąd połączenia z internetem (przy stałym połączeniu) i od razu przegrana. Powtórzyło się tak 4 razy z rzędu.
  9. Apledowsky

    Co nieco o sprzęcie

    Stwierdziłem ostatnio, że zamiast robić nowego PC, wolę kupić sobie lapka - z kilku powodów (głównie takiego, że ostatnio nie grywam wiele, a jak już to w starocie, co nie wymagają za wiele). I tutaj pytanie. Czy ultrabook od Asusa w wariancie 12GB ramu (DDR4, 2400MHz), i5-8265U, Intel UHD...
  10. Apledowsky

    problem z interfejsem gry

    Normalnie jest tak, że jak klikasz na złoto, to przenosi cię do Sklepu. Spróbuj poklikać w to miejsce, gdzie jest złoto i cała reszta - jak będzie cię przenosić to znaczy, że to nieistotny problem.
  11. Apledowsky

    Garść pomysłów, czyli inspiracja dla developerów

    Wtedy też Wilga miałaby realne value, bo jak próbowałem wciskać ją do talii to w 4/5 przypadkach nie miała żadnego celu. Poza tym, w Becie karty specjalne to była norma (chociażby wyjmowanie nimi brązów), a teraz spora ilość talii nie ani jednego specjala.
  12. Apledowsky

    Dołącz do Pojedynku Frakcji!

    Według Meta Snapshota od Aretuzy topową frakcją jest teraz Skellige, niby Królowa Krabopająków stoi wysoko, ale to jakieś przekłamanie imo. Potwory od nerfa Leszego są po prostu słabe. NG jest nudne i bez żadnego wyrazu. NR tak samo, a w Scoia jedyna dobra talia jaką gram/widuję to Midrange...
  13. Apledowsky

    Ilu graczy jest w Gwincie

    Rankedy nie są tym samym co za bety. Wcześniej walczyło się o nagrody, które teraz możesz sobie wykupić punktami i grami sezonowymi. W sumie to wolę grać teraz normale, bo większy luz na nich jest.
  14. Apledowsky

    Ilu graczy jest w Gwincie

    Pamiętam, jak w Becie musiałem rozegrać dobrych 100-150 gier, żeby dostać i utrzymać się w top10k (zazwyczaj było to 3950-4000 ówczesnego MMR). Teraz nie mając rozegranych 50 gier jestem w top10k, a nawet nie mam wysokiego WinRatio, bo testowałem kilka talii (niewypałów) na rankedach.
  15. Apledowsky

    Uniwersum "Pieśni Lodu i Ognia" ("A Song of Ice and Fire") / "Game of Thrones" [HBO]

    Sansie zależało głównie na utrzymaniu Północy z dala od problemów południa i przynajmniej to się nie zmieniło w S08, więc to był jeden z logicznie dokończonych wątków.
Top Bottom