Recent content by aranthar

+
  1. A

    Polowanie zaczyna się … TERAZ!

    a nie, to tylko to...to jak się dostać do strony logowania???
  2. A

    Polowanie zaczyna się … TERAZ!

    a gdzie wogóle wyskakuje jakies okienko do logowania? ja mam hasło, login ale nie mam gdzie to wpisać;/EDIT: Teraz jest smieszniej, bo znalazłem tą flashową strone, ale nie mam pojęcia jak :peace:
  3. A

    Konkurs - A co nam za to dasz? - [ZAKOŃCZONY] - Wyniki

    Dam Wam moją edycje kolekcjonerską wiedźmina a do tego gratis wędkę byście mogli się zrelaksować w weekend... 8) Oczywiście dodaje Wam też możliwość dania mi tej red team EK ;D
  4. A

    Ankieta - Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

    Zastanawiam się czy go kupić...jendak za dwie dychy to mogę mieć starszą gre oryginalną...Moim zdaniem do takiego pudełka dla posiadaczy już gry podstawowej powinien być jakis extra bonus, którego by nie było w pełnej grze ER. Bo tak naprawde mamy wydać 20 zeta za samo pudełko, bo jednak reszte...
  5. A

    Premiera gry Wiedźmin Duelmail nieznacznie przesunięta

    Ciekawi mnie czy będzie kiedyś coś wydane w pierwszym terminie...
  6. A

    Przesunięcie premiery wersji rozszerzonej

    będziecie kupować jeszcze raz Wiedźmaka tylko dla pudełka z klapką? to troche głupie...bardzo troche...przecie wszystko co będzie w ER da rade ściągnąć jak się ma podstawke więc nie ma problemu...ogarnia was paranoiczna mania...
  7. A

    Dołącz do pojedynków na śmierć i życie w grze Wiedźmin: DuelMail

    kłóćcie sie! burda! dobra, żartuje;pco do tej giery online może być ciekawym urozmaiceniem, może skłoni mnie bym jeszcze raz normalną gre przeszedł xD
  8. A

    Nadchodzi nowe, poprawione i rozszerzone wydanie gry Wiedźmin!

    mam nadzieje że ten patch zrobi coś więcej niż umożliwienie działania edytora i nowej przygody...
  9. A

    Konkurs "Ferie z Wiedźminem"

    no niestety, ferie poszły dawno w las, co do nagród to rzeczywiście nie są zbyt zachęcające...z takim samym zapałem bym wziął udział w tym konkursie by wygrać plakat....
  10. A

    Wiedźmin grą roku wg CDA

    chyba nikogo nie zaskakuje to że CDA uznał Wiedźmina grą roku....w sumie to taki news niepotrzebny bo oczywisty...
  11. A

    [WAZNE] REDzi pytaja społeczność.

    Ulubiony bohater:Ulubiona wstawka filmowa (cutscena):Ulubiony cytat:Ulubione zadanie (quest): Lutnia jaskraUlubiony potwór: UtiopiecUlubiona lokacja: bagnoUlubiony znak: AardUlubiony cios końcowy (finisher): ścięcie głowyUlubiony styl walki mieczem: silnyUlubiony eliksir: PuszczykTak dodam od...
  12. A

    Figurki Wiedźmina już dostępne!

    Ale badziewny ryj, te szramy i blizny na jego twarzy wołaja o pomste do nieba, ta figurka jest gorsza od czekania na elementy EK przez miesiąc xD całe szczęście że tego nie było w EK....
  13. A

    Wiedźmin nominowany do Asów Empiku!

    Konkurencja dość mocna więc nie wiedzieli co wygra, ale jak zawsze fani nie zawiedli i nabili przewage ;]
  14. A

    Głosuj na wiedźmina!

    widać redaktorzy gs maja swoje własne "dziwne" opinie na temat najlepszych gier, wiedzą co najlepsze i nie zamierzają odpuścić...przez co troche odpuścili...xD
  15. A

    Głosuj na wiedźmina!

    zieja, wygrało coś co jest przedostatnie wg. czytelników i ma tylko 3%... xD
Top Bottom