Recent content by Arct0s

+
  1. Arct0s

    Uczestnicy GWENT Partners Open #2!

    W ramach patriotyzmu warto wspomnieć, że zwycięzcą turnieju został Polak - Pawloex :). Dodatkowo zaznaczyć należy, że wygrał nie banując Skellige (nawet w finale). :D GG! (y)
  2. Arct0s

    Aktualizacja 7.0 — Lista Zmian

    "Skaza" zadaje jednostce obrażenia równe JEJ sile (czyli przeżyje jeśli ma pancerz lub tarczę, jeśli nie to ginie).
  3. Arct0s

    Wyjaśniamy Ostateczne Wyzwanie Gauntera!

    Pomijając fakt, że wyzwanie Gauntera ma oczywisty motyw finansowy - bo tego nie można REDom zabronić, jak już to było wspominane wielokrotnie, gra musi zarabiać - przyczepiłbym się do jednego konkretnego aspektu Wyzwania. Ostatnie zadanie - "zagraj [transformująca się karta frakcyjna] 10 razy"...
  4. Arct0s

    Przedstawiamy Podróż — nowy system postępów w GWINCIE!

    Nie rozumiemy się. Błąd ze zliczaniem zadań od początku Podróży istniał od dawna - fakt. Ja też go miałem, potem "się naprawił", a dzisiaj wyskoczyło mi coś podobnego - ale nie identycznego - na samym finiszu. Stąd post, jakby ktoś miał coś podobnego. Żadna skarga ani wołanie na puszczy :)...
  5. Arct0s

    Przedstawiamy Podróż — nowy system postępów w GWINCIE!

    Czytałem, dlatego napisałem: "Do supportu zgłoszę rano, ale..." a "sam fakt" wkleiłem jako ciekawostkę. PS.1: Zresztą - jutro i tak jest sobota więc do poniedziałku nikt nie przeczyta, a ciekawostka zostanie. Ps.2: Ciekawostka nr. 2: problem z błędnym zliczaniem zadań też miałem, ale...
  6. Arct0s

    Przedstawiamy Podróż — nowy system postępów w GWINCIE!

    Tego chyba jeszcze nie grali. Poziom 100, zakończone wszystkie zadania, ale... tegotygodnoiowe nie zaliczone. I 40 punktów nagród co, przepadło? (kilkukrotny restart gry nic nie zmienił, próbowałem) Do supportu zgłoszę rano, ale...:sad::cry:
  7. Arct0s

    Przedstawiamy Podróż — nowy system postępów w GWINCIE!

    Mnie Gwint dzisiaj trochę wystraszył. :oops: Miałem poziom Podróży 99, 17/24 i chciałem sobie spokojnie dograć do 100. Nagle po pierwszej grze zaliczyło mi kontrakty za ukończenie, a po drugiej pokazało naliczenie dziennych połówek koron. Jednak poziomu 100 nie miałem, nie otrzymałem nagród...
  8. Arct0s

    Problem z zadaniem dziennym.

    /edit: Odpisałem pod kontem zadania z kartami specjalnymi, potem zauważyłem zadanie z neutralnymi. Jeśli faktycznie nie zaliczyło, to nie znam odpowiedzi./
  9. Arct0s

    [ANKIETA] Czy używasz pada do gry?

    Nigdy nie grałem w Gwinta na padzie (gram tylko w wersję PC i sterowanie klasyczne mi pasuje) i nie widzę takiej potrzeby. Skoro wersje konsolowe zostały skasowane, utrzymywanie wsparcia padów na PC chyba nie jest konieczne.
  10. Arct0s

    Kilak pytań odnośnie gry

    Pancerz nie jest statusem, więc nie zadziała. Na tarczy i blokadzie - tak.
  11. Arct0s

    Kilak pytań odnośnie gry

    2+4: jak masz już np. dwie podstawowe to na początku nie ma sensu marnować skrawków dla samych animacji. Zresztą - jak kiedyś bardzo będziesz chciał mieć premium, to możesz właśnie za sam pył transmutować zwykłą w animowaną. 3: kart złotych możesz mieć po jednej kopii w talii (to że w pewnych...
  12. Arct0s

    Zaczynamy świętowanie Walentynek!

    Trochę żal mi Triss, dostała takie zadania że nic dziwnego, że wylądowała na szarym końcu... :-/ (Ja tam fabularnie wybrałem Yen, ale jednak ;) )
  13. Arct0s

    [przygoda] I klątwa, i miłość, i zdrada

    Spóźnione gratulacje za wspaniałą przygodę. Klimatyczna, rozbudowana, wciągająca - duże brawa.Jeszcze nie ukończyłem (tzn. prawie, jednak cofnąłem się ze względu na subquesty), ale gra się wyśmienicie. Niestety - pojawił się problem z popchnięciem fabuły w 2 questach: Preferencje i Zaklęty...
  14. Arct0s

    [przygoda] Evil Decisions - ENG

    Zgodnie z tytułem przygody - decyzja należy do Ciebie.Przygoda całkiem fajna, niestety chyba jakiś bug w grze uniemożliwił mi uzyskanie jednego z zakończeńSzkoda, bo to podobno najciekawszy finał...
  15. Arct0s

    [przygoda] Evil Decisions - ENG

    No właśnie... mam prawie wszystko do dekoktu, brakuje mi jeszcze dwu listków... Jakaś podpowiedź gdzie szukać? W grocie zielarza już byłem.
Top Bottom