Recent content by arczi

+
  1. A

    Oficjalne stanowisko CD Projekt RED odnośnie wydarzeń związanych z ‘wyciekiem’ filmu przedstawiającego grę Wiedźmin 2.

    Fajny filmik, klimat wydaje się na wiele wyższym levelu, aniżeli w pierwszej części,co jest w RPGu niemal najważniejsze. Marzy się troszkę większy świat,brak tego ograniczenia lokacji,niemniej nie ma co marudzić,bo praktycznie nic nie wiemy. Mi się tam fryzura podoba,a twarz...w jedynce nie...
  2. A

    Problemy z grą - grafika

    grając na patchu 1.4 pojawiają mi się błędy graficzne-zanikające tekstury(np. łysy Geralt) oraz na bagnach ciemne pasy nachodzące z góry monitora. nigdy wcześniej problemów z grą nie miałem. posiadam 8800 gtx. wiadomo jak temu zaradzić?
  3. A

    Ulepszenia w angielskiej i niemieckiej wersji językowej – zobaczcie różnicę!

    w ogóle głos angielskiego Geralta jest super. pamiętam,że niesamowity był jeszcze Baranina na starych filmikach,jeszcze sporo przed premierą...
  4. A

    Efekt uboczny - prezentacja

    w opowiadaniu o Vespuli niesamowity klimat tworzyli kapłani ognia i powszechna groza wobec nich. fajnie byłoby,gdyby Geralt skrzyżował ostrza z kimś o wiele ciekawszym,aniżeli bandzior z gołą klatą.
  5. A

    Kolejne świetne oceny Edycji Rozszerzonej!

    coś mi mówi,że niektórzy nie wytrzymają i zrezygnują z kupna.
  6. A

    Cena neutralności - prezentacja

    "Leeuvarden z tych Leeuvardenów". jeśli nie był ruszany,to zaraz usłyszymy mocny argument- przecież to kupa roboty przy robieniu modelu!
  7. A

    Z dniem 16 (bądź też 19) września, twoje życie stanie się Pełniejsze, Piękniejsze, Bogatsze będzie…

    jakie samobójstwo,nie takie rzeczy już forum wiedźmińskie widziało.za dawnych czasów...
  8. A

    Wiedźmin Edycja Rozszerzona szturmem zdobywa E3

    tak,ale z bandytami,czy z mieszkańcami raczej nie rozmawiasz,tylko masz tekst nad ich postaciami.3 dziadków widzisz podczas rozmowy,dwie Vaski,no i ciężko tutaj wymieniać daleh.Gdyby zmienić im łachy,to już nie wyglądałoby tak źle.
  9. A

    Wiedźmin Edycja Rozszerzona szturmem zdobywa E3

    dajmy ludziom spokój,nikt się aż twarzom nie przygląda,większość osób gra kamerą wysoką,nie z ramienia bohatera.dzisiaj próbowałem jeszcze raz zagrać od nowa,ale 10 zbirów w spodniach bez koszulki biegających po Kaer Morhen sprawiło,że jednak poczekam do tej ER.
  10. A

    Ankieta - Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

    nie mówiąc już o jakże potrzebnym poradniku do gry dla doświadczonych graczy.
  11. A

    Ankieta - Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

    oczywiście,że bym nie kupił. takie coś należy się nam za darmo,kiedyś się ściągnie.
  12. A

    D'jinni i patch 1.3 przesunięte

    ale już tym razem nie podali żadnego konkretnego terminu : ]
  13. A

    Co nieco o sprzęcie

    dzięki,rzeczywiście pomogło!
Top Bottom