Recent content by areq21

+
  1. areq21

    Hotfix już dostępny!

    Eyck niszczy jednostke a nie zadaje jej obrażenia więc niepowinien działać z hubertem czyli wszystko jest ok
  2. areq21

    Błąd z zadaniem w drzewku sezonowym! (nieaktualne)

    Ja na 2 kontach robiłem na jednym 2 a na drugim 3 dni w obu przypadkach zaliczało zgodnie z ilośćią koron
  3. areq21

    Błąd z zadaniem w drzewku sezonowym! (nieaktualne)

    Pisze dokładnie o tym co jest w temacie czyli zadanie z drzewka Aelirenn "ukończ codzienne zadania w liczbie 5" i dokładnie to zadanie zalicza za "dzienne korony" nie robiłem drzewka z ramką ale podejrzewam że opisy zadań mogą być odwrotnie dodane
  4. areq21

    Błąd z zadaniem w drzewku sezonowym! (nieaktualne)

    To zadanie zalicza za wygranie 6/12/24 rund danego dnia a nie za daily questy. Zwyczajnie pucharek jest zle opisany co akurat w gwincie zdarza się zdecydowanie zbyt często
  5. areq21

    Sekiro: Shadows Die Twice

    Jak ruszysz troche fabułe a konkretnie znajdziesz upgrade do protezy (podobny do tego co pozwala strzelac shurikenami) to u lalkarza odblokujesz drzewko talentow dla protezy i właśnie tam będziesz potrzebował takich materiałów
  6. areq21

    Sekiro: Shadows Die Twice

    Jest to jeden z podstawowych materiałów do upgradowania protezy
  7. areq21

    Pytania do twórców Gwinta - dyskusja

    W opcjach filtrowania kart na ptr była opcja żeby pokazało ci karty z wojny krwi więc tutaj pewnie też będzie
  8. areq21

    Przerwa techniczna 22-23.10.2018

    Coś chyba nie do końca zadziałało i włączył mi się gwint z zmielonymi >prawie< wszystkimi kartami w starej wersji :v
  9. areq21

    Poznajcie zwycięzców GWINTOWEGO Konkursu Artystycznego!

    Zdecydowanie najbardziej podoba mi się Wicht ale nie pasuje do gwinta a z tych pasujących to Borch Trzy Kawki jest moim faworytem
  10. areq21

    Powraca Weekend Beczek Premium!

    To oficjalne info ale przez pół roku mogą zmienić zdanie bo to jednak dość niekorzystne dla redów dawać pełny zwrot na wszystkie karty zapewne nawet redzi nie są w stanie odpowiedzieć ci na pytanie z 100% pewności
  11. areq21

    Powraca Weekend Beczek Premium!

    Po 240 beczkach dostałem 17 legend z czego 14 animowanych nie jest zle
  12. areq21

    GWENT Homecoming — co czeka GWINTA w przyszłości

    Ok ja dowiedziałem się tylko tyle że obecnie prawie nie gram w tą gre z nudów (3 sezony dokładnie tego samego) i przez kolejne 6 miesięcy czeka mnie tylko jedna zmiana w mecie... ja naprawdę lubię tą gre ale to trochę za duża "stagnacja" Ogólnie obietnice spoko o ile uda się dotrzymać słowa...
  13. areq21

    [FAQ społeczności] Nie rozumiem działania Karty / Talii / Gry - wątek zbiorczy

    Zapewne wtasowałeś karte specjalna "zaklęcie kompresji" gdyż figurka jako jednostka nie trafia na cmentarz ponieważ ma tag sługa więc po zejściu z pola znika Błąd w opisie djikstra zawsze bierze karty z top decku albo mam takiego farta ze powinienem wygrać w lotto
  14. areq21

    Zaczyna się Pojedynek Frakcji!

    Ja go dostałem za rzucenie go w arenie gdzie wygrałem 5 gier więc 9 na pewno nie trzeba ;d
  15. areq21

    Zaczyna się Pojedynek Frakcji!

    Dodali nic nie pisząc (chyba) 3 nagrody za areny Ramka - 3 winy na arenie Avatar - Zagranie Gauntera o Dima w trakcie areny Tytuł - Wygranie 9 gier
Top Bottom