Recent content by auros123

+
  1. A

    BETA - Napotkane błędy

    Przecież to jest komedia w co drugiej grze jest bug, że przeciewnik dostaje karte zamiast gracza. Niech oni to łatają bo tak się grać nie da. * * Przepraszam testować , Cięzko coś testować jak co druga rudnę bądź zagraną karte jest MATCH BREAKING BUG.
  2. A

    BETA - Napotkane błędy

    Witam, nie wiem czy to bug czy ja czegoś nie rozumiem . Zagrałem kartą "Komandos z gór sinych(cofnij brązową jednoste do ręki i zagraj ponownie)" Po zagraniu i wybraniu brązowej karty, karta wraca ale do przeciwnika a nie do mnie a powinna wrócić do mnie. Już pare razy napotkałem się na karty...
  3. A

    Wiedzmin 3 , serca z kamienia.

    Wiedzmin 3 , serca z kamienia. Witam możliwe ,że odpowiedź na moje pytanie padła już na forum, aczkowlwiek na forum nie było mnie od premiery wiedźmina , wyciągnołem paczkę z paczkomatu i świat zniknął :) ale do rzeczy. Nie ma mnie teraz w kraju , kupiłem konsole i wiedźmina jeszcze raz , na PC...
  4. A

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Mam pytanie. Tylko ja posiadam ocenzurowaną pudełkową wersje Wiedzmina 3? już w prologu widziałem cenzure na yen , miało jej nie być w Polskiej wersji ma przecież znacznik pegi 18. Da się cenzurę jakoś wyłączyć?
  5. A

    Przerwanie instalacji - błąd -10

    Fail po całości... przykra sprawa, ludzię grają , piraci grają i oczywiście tylko fizyczne pre ordery nie grają :) emocje jak nic zaraz wybuchne
  6. A

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Porażka jakaś ta gra się instaluje z DVD jakby ważyła 1 TB z gog dwa razy bym pobrał i zainstalował.
  7. A

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    LOL... teraz nim to sie zaintaluje , masakra jakaś dawno mi sie gra tyle nie instalowała z DVD...
  8. A

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    hoski90 Archi155 już się bałem że coś u mnie nie tak ;D
  9. A

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Zarówno jak kolekcjonerka tak i zwykła się mieści.
  10. A

    Wiedźmin 3: Pytania dotyczące zamawiania i kupowania gry

    Powinien przyjść równo to wysyła system o danej godzinie, jeżeli Twoja paczka ma status "czeka na odbiór"
  11. A

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Dobra zbieram dupe na rower i trzeba lecieć pod paczkomat:victory:
  12. A

    Wiedźmin 3: Pytania dotyczące zamawiania i kupowania gry

    U mnie o proszę ale kod i tak pewnie dostane dopiero Po 23 , będe w robocie to sie dowiem co i jak :D
  13. A

    Data premiery - równi i równiejsi?

    Nie moge z tego już bez kitu. Te wszystkie obietnice , te wszystkie obsuwy , wszystko wszystko zrozumiałem , wszystko szanowałem puki szanowano mnie. Ale teraz przelała się już pała goryczy. Chciałem być fair kupiłem te gre w ciemno jak to była z pre orderami okazałem zaufanie konsumenta. Gra...
  14. A

    Data premiery - równi i równiejsi?

    Jak to po premierze? kupisz tydzień przed ! ;D Edit: Coś źle przeczytałem dał bym se głowe uciąć ,że zamiast przed premierą było "po" tak czy siak Polacy już też mucą aż miło DEVsi radzą wyrwać kabel od neta bo spoilery wszędzie , Facebook spiolery , twitch spiolery , youtube spoilery , na dwór...
  15. A

    Data premiery - równi i równiejsi?

    Jak zabić wiedzmina? Będzie lincz na tej premierze :P
Top Bottom