Recent content by Avatarae

+
  1. Avatarae

    CYBERPUNK 2077 - FORUMOWY KONKURS NA OPOWIADANIE

    W pomieszczeniu było prawie ciemno. Jedyne źródło światła stanowiły trzy duże monitory przymocowane do betonowej ściany. Pod nimi stał duży stół, na którym leżał śrubokręt i kilka drobnych części pochodzących z bionicznego ramienia, a konkretnie dłoni. Cash próbował zamontować ostatnie już...
  2. Avatarae

    Brak stworzonych przedmiotów w grze

    Cześć, stworzyłam nowy przepis na eliksir. Gdy uruchamiam przygodę z edytora, przepis ląduje w ekwipunku, mogę zrobić miksturę, która również pojawia się w ekwipunku. Po "ugotowaniu" poziomu przepisu brak. To samo dzieje się z innym przedmiotem, który umieszczam w pewnym momencie w skrzyni - w...
  3. Avatarae

    Dziwne zachowanie NPC w momencie rozpoczęcia walki

    Coś było nie tak z entity, musiała znaleźć jakieś nowe. Wszystko już działa. Wielkie dzięki. :)
  4. Avatarae

    Dziwne zachowanie NPC w momencie rozpoczęcia walki

    Cześć, po rozmowie z NPC chciałabym, żeby rozpoczęła się walka. Problem w tym, że w momencie gdy dialog się kończy, wracamy do rozgrywki, to rozmówcy ustawiają się w pozycji t-pose. Nie mam takiego problemu z trollem, po rozmowie normalnie następuje walka (ustawiam attitude, itd. itp.). Jedyna...
  5. Avatarae

    Wiedźmin i wspomnienia z nim związane - Konkurs

    Jestem ślepa albo najzwyczajniej w świecie zmęczona, ale nie widzę tej listy. Pomoże ktoś? @ już mam, sorki za kłopot
  6. Avatarae

    Wiedźmin i wspomnienia z nim związane - Konkurs

    Najbardziej w pamięć zapadły mi wszystkie sceny z przyjaciółmi Geralta, takie jak popijawa z Zoltanem, Jaskrem i Shani w W1, czy pogaduchy w vergeńskiej karczmie z wesołą krasnoludzką kompanią w W2. Jest to wspaniały dowód na to, że "Geralt też człowiek", zarówno dosłownie jak i w przenośni, ma...
Top Bottom