Recent content by Azer098

+
  1. A

    [FAQ] Gwint: błędy, pytania, porady - "gracze pytają, Lexor odpowiada"

    Witam po dłuższej przerwie. Jakie są obecnie wymagania żeby wbic prorank ? Jestem na 1 randze, mam 5/5 wygrane, po 2 kolejnych wygranych nie przeskakuje na rank0. Pozdrawiam
  2. A

    GWENT Open #4 odbędzie się w ten weekend!

    Gdzie są dostępne wyniki turnieju ?
  3. A

    [FAQ] Gwint: błędy, pytania, porady - "gracze pytają, Lexor odpowiada"

    Zdaje się, że błąd nie występuje w wersji na PC. Można zgłosić albo poczekać na premierę dodatku. Gaunter najprawdopodobniej też będzie zbugowany, dev szybko się o tym dowie ... ;-) w pierwszym hotfixie pewnie naprawia
  4. A

    [FAQ] Gwint: błędy, pytania, porady - "gracze pytają, Lexor odpowiada"

    To kilkusekundowe opóźnienie raczej jest spowodowane jakimś błędem w mechanice zamiany karty (z której również będzie korzystała karta nowego Gauntera w dodatku Pan Lusterko) na inną losową. Nawet jeśli jest to spowodowane nizsza mocą obliczeniową telefonu, niz PC to problem w dalszym ciągu...
  5. A

    [FAQ] Gwint: błędy, pytania, porady - "gracze pytają, Lexor odpowiada"

    Bug : zagranie Sklep czarodziej -> przemień skrajną prawą kartę w ręce każdego gracza w losowa karte specjalna PO zagrania przez przeciwnika Maty powoduje błąd serwera i kończy partie remisem lub zawiesza grę Wystąpiło 3 /5 partii ( 2x błąd serwera, 1x wywaliło grę, 2x zagrało poprawnie)...
  6. A

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Owszem, lock blokuje pasywne umiejętności jednostek, ale możesz je odblokować. W przypadku karty Cirilla sprawa wygląda inaczej - Jej umiejętność (powrót na drugą stronę stołu) działa tylko w sytuacji, kiedy szpieguje. Lock zdejmuje tag szpiega, a co za tym idzie, karta traci możliwość zmiany...
  7. A

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Lock usuwa jedynie tag szpiega, nie wpływa na inne umiejętności. W przypadku Cirilli wystarczy usunąć z funkcji warunek !jeśli szpieguje! Prosty zabieg, dzięki któremu nie trzeba grzebać w mechanice lock'a. Alternatywą jest re-work karty tj. zmniejszenie liczby punktów do 4-5 i dodanie tagu...
  8. A

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Awaryjny Skellen za 19 pktów ;)
  9. A

    Brak podziału na rodzaj kart

    Było, było, ale już ni mo ;) Ok. rok temu przypisanie do rzędów zostało usunięte. Później stopniowo były wprowadzane karty interaktywne ze wszystkimi rzędami i już nie było powrotu z tej ścieżki. Po homecomingu najprawdopodobniej zostaną tylko dwa rzędy, cieszmy się tym co jest.
  10. A

    Gwint tracker

    Wow, jeśli doszedłeś do tego w czym jest problem po komentarzu Balanced Mind'a, to jestem mu winny skrzynkę piwa za wszystkie zgryźliwe uwagi w jego kierunku :)
  11. A

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Sytuacja uratowana :cool:
  12. A

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Jeśli kogoś uraziłem, zrobiłem to nieświadomie, mea culpa. Pisząc o podniesieniu rangi archetypu do tier 1, miałem głównie na myśli kontrolną wersję. Zwalnia ona złotego slota (za Vattiera), a co za tym idzie, daje możliwość jeszcze większego tempa w R1 LUB większej kontroli w R3 LUB...
  13. A

    Radowid

    A zwróciłeś uwagę, że komentujesz talię z zamkniętej bety ?
  14. A

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Karta nie ma sensu w rozumieniu karty technicznej tj. karty, która będzie grała w archetypach innych niż odkrywka i będzie służyła do "szpiegowania" ręki przeciwnika. Jeśli dobrze Cię zrozumiałem, chcesz karty o takm zastosowaniu. Ma natomiast kolosalne znaczenie dla archetypu odkrywki. Dodanie...
  15. A

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    W zasadzie można byłoby rozważyć wprowadzenie silvera, który odkrywa np. 3 dowolne karty i ma 6-9 pktów. Czy ma to sens ? Średnio, bo w gwincie w 80% przypadków wiesz co przeciwnik gra. Jedyna niewiadoma to czy wyciągnie karty za pomocą tutora czy bezpośrednio. Jasne, może się zdarzyć, że ktoś...
Top Bottom