Recent content by bacus

+
  1. B

    Opowiadania w świecie nie-wiedźmińskim mojego autorstwa - Ilian den Naag

    Opowiadanka fajne, oby tak dalej :) Kiedy spodziewać się czegoś nowego?
  2. B

    Moje twory

    Po długiej przerwie odświeżę mój temacik. Mój blog - Zapraszam do zapoznania się z moimi amatorskimi opowiadaniami, balladami czy im podobnym. Klimaty raczej dark fantasy lub humorystyczne. Mój Deviancik - tutaj są moje rysunki lepsze i gorsze. Staram się odświeżać moje prace co tydzień. Bardzo...
  3. B

    Wszystko o Batmanie (i uniwersum DC)

    Dla fanów, którzy jeszcze nie zapoznali się z Batman: Arkham Origins polecam przeczytać: Recenzja. Pisała znajoma, ale na bazie mojej opinii i sugestii. Nie dałem rady przekazać całego potencjału, bo dostałem ograniczony czas, a Recenzentka musiała z moich bełkotów zlepić sensowny tekst. Na...
  4. B

    Wszystko o Batmanie (i uniwersum DC)

    Ten facet genialne pokazuje jak w Brazylii żyje miliony osób, a zamiast o nich wszyscy przejmują się Mistrzostwami świata. Facet jest prawdziwym bohaterem.
  5. B

    Wszystko o Batmanie (i uniwersum DC)

    Mi to akurat dosyć przypadło do gustu :p Kto by się nie skusił ubić jakiegoś pajaca w pelerynie za 50mln dolców? Tylko Ci poboczni jak Anarky, Enigma nie musieli się koniecznie pokazać tego dnia, ale musieli dać jakieś poboczne, więc co tam :D. Ogólnie Arkham Origins strasznie odbiega od...
  6. B

    Wszystko o Batmanie (i uniwersum DC)

    Arkham City jest genialne :) Ogólnie walka z Deadshotem jest dosyć irytująca, a Shive łatwo przeoczyć, więc oczy i uszy trzeba mieć otwarte. Mnie osobiści bardzo przypadł do gusty pomysł na Enigmę. Ogólnie to zastanawia mnie czemu w tej wersji chodzi w wypasionej zbroi, a w czasowo dalszych...
  7. B

    Wszystko o Batmanie (i uniwersum DC)

    Podobno jacyś mają się pojawić, ale niewielu zapewne, bo Bruce będzie dzieciakiem, a większość z Supervillian zaczynało za czasów działalności Batmana. Ja liczę, że pokażą podziemia Gotham. Cobblepota, Sionisa, Falcone i Maronnich, czyli całą śmietankę ;)
  8. B

    Wszystko o Batmanie (i uniwersum DC)

    Panowie i Panie, a co myślicie o zbliżającym się serialu "Gotham"? Opowiadać będzie o Jimie Gordonie, a wątkiem głównym ma być śledztwo związane z morderstwem Marthy i Thomasa Wayne'ów. Serial o Gotham bez Batmana może być odważnym i ciekawym posunięciem. Jakie jest wasze zdanie?
  9. B

    Wszystko o Batmanie (i uniwersum DC)

    Czyli będziemy Ninja? Eh... liczyłem, że jak DLC to dodadzą jakiegoś Scarecrowa, Ivy czy coś w ten deseń, bo klimaty ninja jakoś do mnie nie przemawiają.
  10. B

    Wszystko o Batmanie (i uniwersum DC)

    Filmy Schumachera sobie odpuście, bo to jest profanacja Batmana. Mi chodzi o to kogo chcielibyście obejrzeć, gdyby robili nowe filmy, bo wiadomo, że nie zabija się kury znoszącej złote jajka, więc Batman jeszcze będzie w kinach, a Arnie zagrał jak to Arnie, a że jego styl gry nie pasuje do...
  11. B

    Wszystko o Batmanie (i uniwersum DC)

    Dłuższa przerwa, więc trzeba rzucić nowym tematem. Jaką postać chcielibyście zobaczyć w filmach o Batmanie i dlaczego? Dla mnie brakuje Mr.Freeza - genialna postać, która mimo, że jest jednym z większych przeciwników Batmana, nie jest z natury zły. I w czasach mojego dzieciństwa, gdzie cenzura...
  12. B

    Wszystko o Batmanie (i uniwersum DC)

    Poboczna misja o snajperze, to misja właśnie o Deadshocie, więc na początku zdradza nam część swojego planu/zadania jak zwał tak zwał. Ogólnie w City dostajemy fajne misje poboczne: Hush, Zsasz, Deadshot, Azrael i wiele więcej :p
  13. B

    Wszystko o Batmanie (i uniwersum DC)

    Hostile po przejściu Origins oceń Bane'a z Asylum i City ^^ A czasowo to Origins dzieję się przed Asylum i City, więc nawet nie musisz sobie przypominać poprzednich części. W Origins poza Banem genialnie wygląda Black Mask, bo ten wygląd jaki dostaliśmy w City i ogólnie komiksach jest dla mnie...
  14. B

    Wszystko o Batmanie (i uniwersum DC)

    Nie chcę mi się cytować, ale odniosę się do kilku spraw. Nie oceniam filmu po samych postaciach, jakbyś czytał moje poprzednie posty to napisałem, że fabuła była straszna i niedopracowana. Secundo: Hostile - to przeżywanie bomby to nie tak do końca, bo na samym końcu filmu ***SPOILER*** Fox...
  15. B

    Wszystko o Batmanie (i uniwersum DC)

    Parodią filmów o Batmanie są filmy Schumachera, a trzecia część Nolana jest słabą adaptacją Batmana i to fakt :p Talia mało Taliowata, Bane to Bane tylko z imienia, bo nic innego nie łączy go z oryginałem.
Top Bottom