Recent content by bakalaz

+
  1. bakalaz

    Pytania do twórców GWINTA

    Hejka, Takie zapytanie i sugestia. Kiedy obserwuję podróż - pomysł super, jednak jedna rzecz jest nieco mdła. Dostajemy (w wersji premium) model bohatera i różne skiny do niego na różnych poziomach. Fajnie, tylko że ten bohater jest uniwersalny i można go wybrać do każdej frakcji - założenie co...
  2. bakalaz

    Aktualizacja 7.3 — pełna lista zmian

    jestem przekonany, że podwójny bal wróci za sprawą oczyszczenia :p nadanie statusu doomed nic nie zmienia :p
  3. bakalaz

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    W mojej ocenie generalnie za mało jest brązowych (prawie wogóle) kart jednostek za koszt werbunku 6 i 7. Mamy tylko za 4 i 5 co powoduje, że albo gramy mocne złote albo słabe brązy. Rozumiem, że złoto ma błyszczeć ale w mojej opinii dla gry nie jest to najlepsze.
  4. bakalaz

    Żelazna Wola — premiera najnowszego dodatku GWINTA już 2 października

    Zapowiedziane rozłączenie umiejętności od liderów nie wydaje mi się, że wyjdzie grze na dobre. Teraz od razu wiadomo na co mniej więcej gramy, a po zmianie to muszę się domyślać po jakimś mało intuicyjnym znaczku. To może od razu zlikwidować wszystkich liderów i zostawić znaczki na jedno...
  5. bakalaz

    Omówienie aktualizacji 3.2

    W kwestii rozdzielenia umiejętności od liderów - jeśli zrobią dla każdej umiejętności inną animację postaci to czemu nie, choć nie bardzo widzę Francę z umiejętnością Eitne, że niby będzie strzelać z palca. Wydaję się bardziej rozsądne aby niektórzy liderzy mieli dostępny zestaw umiejętności...
  6. bakalaz

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Rezygnacja z mechaniki zasięgu jest zła. Taki np. Sheldon miał zasięgu 2 więc i tak w 90 % był grany pierwszy rząd, ale można go było również zagrać z drugiego, a teraz mus. Zmiana daje mniej decyzji graczowi i rozwala balans niektórych kart np. upiorów. Kiedy mieli zasięg 2 i byli w rzędzie...
  7. bakalaz

    Przedstawiamy Novigrad — nowy dodatek do GWINTA!

    Plus za pomysł na frakcję, ale niestety preorder już zawodzi szczególnie ten za 140 bo ten za 70 jest ok. Brak skinu któregoś z liderów boli. No i nie kojarzę nic o drzewku do nowych liderów. Wygląda na to że na taki element brakło czasu a szkoda. W mojej ocenie preorder za 140 powinien mieć...
  8. bakalaz

    Sugestia kilku mniejszych poprawek

    Prośba o dodatnie segregacji kart w ręce (albo jako pozycja w ustawieniach albo dedykowany przycisk na stole rozgrywki). Segregacja by była od kart specjalnych, artefaktów do jednostek i segregowanych brąz, rzadka, epicka, legenda i po koszcie werbunku. Teraz na ręce jest misz masz, tylko...
  9. bakalaz

    Kampania fabularna - spekulacje, pomysły, oczekiwania

    Uwag ogólne: Muligan i dobór kart nie jest dostosowany do zmian w Gwincie (stała liczba wymian na początku meczu + niszczenie kart jeśli dobór jest mniejszy niż trzy). Skoro "Wojna krwi" jest w menu głównym Gwinta to gwintowa rozgrywka musi być kompatybilna! Czego w grze zabrakło / jak ulepszyć...
  10. bakalaz

    Przecena na Pył Meteorytowy!

    Event jak Event ale dlaczego u nas jest tak krótko? Co przeszkadza zrobić wszystkim tak samo? Równi i równiejsi.
  11. bakalaz

    Artefakty

    W kontekście nadchodzącego hotfixu też dorzucę swoje 5 groszy. 1. Demawend do zmiany - teraz jest jak Adeptka. Powinien mieć 3 ładunki na rundę (maszyny i tak jest ciężko utrzymać na stole byle co to zabija). 2. Dlaczego Adeptka daje ładunki a nie Mistrz oblężeń. Jakoś to bez klimatu jest...
  12. bakalaz

    Zapraszamy na Publiczny Serwer Testowy!

    Gwint z PTR przypomina arenę. Gra się tylko jedną rundę ostatnią. W pierwszej rundzie muszę zagrać minimum 3 karty maks 6 bez względu jakie to będą karty. Wówczas w 3 rundzie mamy z oponentem po 10 kart w większości złotych. Wychodzi na to, że ograniczenie kart do 10 w ręce wypacza grę...
Top Bottom