Recent content by Balanced_MindPL

+
  1. Balanced_MindPL

    Gry planszowe

    Na jakich grach planszowych poświęcacie najwięcej czasu?
  2. Balanced_MindPL

    Rainbow Six (Siege)

  3. Balanced_MindPL

    Rainbow Six (Siege)

    Odnawiam! Poszukuje graczy!
  4. Balanced_MindPL

    Strasznie wolna gra

    Przekieruje na stronę i napisz tam https://support.cdprojektred.com/en/
  5. Balanced_MindPL

    CDPR ogarnijcie się!

    Jak każda który wydaje patcha. Najlepiej poczekać aż się ustabilizuje mniej więcej tydzień lub dwa i to nie jest wina po ich stronie tylko kody które mogą zmieszać. W każdym forum jest hejt na Twórców ze strony graczy tak czy siak te wiadomość mogą rzucić wiatr na słowa o pieniądze, ale...
  6. Balanced_MindPL

    Pytania do twórców GWINTA

    Witajcie Twórcy Gwinta! Jak przebiega u Was dzień co dzień? Dołączamy do pytania wystarczy przejrzeć https://forums.cdprojektred.com/index.php?threads/muzyka-z-gwinta.11013614/ i niecierpliwie czekamy na odpowiedź.
  7. Balanced_MindPL

    Strasznie wolna gra

    Pobierz program który wyczyści twój komputer służący do oczyszczenia komputera z niepotrzebnych plików i nieprawidłowych wpisów rejestru systemu Windows.
  8. Balanced_MindPL

    Muzyka z Gwinta

    To jest dobre pytanie do twórców Gwinta! Możesz tam napisać lub ewentualnie poprosić moderatora o przenoszenie tam (jeśli mają taką możliwość) Moderatorze poprosimy o przenoszenie tego posta do Twórców Gwinta! Dzięki.
  9. Balanced_MindPL

    Strasznie wolna gra

    Wyczyść co nie potrzebne (zależy jak długo grasz a karta już nie daje rady czyli powinieneś wykorzystać opcję na zmianę niej w opcjach) Napisz o istniejącym problemie do Nich patrz wyżej w górę.
  10. Balanced_MindPL

    Muzyka z Gwinta

    Hej! Wchodzisz Backup i dodatki a tam znajdujesz pliki muzyczne zależności od odtwarzacza klikając na nie.
  11. Balanced_MindPL

    GWINT w Lidze Akademickiej T-Mobile!

    Stanowczo nie, ale jak ktoś chcę się rozwijać to czemu nie.
  12. Balanced_MindPL

    Omówienie aktualizacji 3.2

    Czy ktoś z Was zagrał choćby jedną partyjkę?Jeśli nie przestańcie narzekać.
  13. Balanced_MindPL

    This Week in GWENT 23.08.2019

    Królu złoty! O co chodzi z tym ostatnim?
  14. Balanced_MindPL

    Dlaczego za prawie każdym razem jak widzę patch to nie mogę przeczytać o tym co się zmieniło na forum tylko muszę sam tej informacji gdzieś szukać?

    Jak każdy. Różnica polegająca na szczęściu i ciężkiej pracy (Wszystkie archetypy się powtarzają) Oczywiście. Zachęć swoich przyjaciół i graczy.
  15. Balanced_MindPL

    Dlaczego za prawie każdym razem jak widzę patch to nie mogę przeczytać o tym co się zmieniło na forum tylko muszę sam tej informacji gdzieś szukać?

    Myślę, że to była mała drobnostka. Cały czas rywalizujesz z graczami tylko z e sportem rywalizujesz z najlepszymi. Nie denerwuj się skoro to nic poważnego, ale jak ci tak zależy sprawdzaj w grze co istnieje. (czyli jak nic nie znajdziesz to na pewno nic poważnego) Możesz popytać o pracę (...
Top Bottom