Recent content by balrog0081

+
  1. B

    Aktualizacja 6.1 — lista zmian

    Dwie kwestie z mojej strony: 1) Czy Gwint stanie się kiedykolwiek grą dla tzw. niedzielnych graczy, którzy od czasu do czasu chcą popykać sobie parę rundek i nie aktualizować talii w wyniku zmian niemal za każdym razem? Gram w Gwinta od otwartej bety, kiedyś miałem więcej czasu na grę więc...
  2. B

    [AKTUALIZACJA] Ważne informacje na temat przyszłości GWINTA na konsolach

    Rozumiem tych, którzy mają konsole, maja prawo się wkurzać. Jednak decyzja była konieczna z biznesowego punktu widzenia. Jakieś 3 tygodnie po premierze na iOS, CD Projekt ujawnił, że od premiery przychody z obu konsol to 4% całości przychodów (!!!) 68% to iOS, reszta PC, wiadomo, że na iOS przez...
  3. B

    Dlaczego w beczkach nie mam kart Syndykatu?

    Czyli beczki standardowe już na zawsze będą tylko dla 5 frakcji, Syndykat i każda ewentualna kolejna frakcja będą miały tylko swoje beczki? i rozumiem, że w beczkach standardowych nie ma również kart z Krwawej Klątwy? Do tej pory myślałem, że beczki z Krwawej Klątwy są jedynie po to, żeby mieć...
  4. B

    Chippin' In — pierwszy singiel SAMURAI!

    Też uważam, że zeszłoroczny kawałek znacznie lepszy. Rytmiczny w sam raz do auta. Ten nowy to dla mnie jakaś masakra, ale o gustach się nie dyskutuje, jedynie proszę, żeby ten pierwszy "chippin in" też został kiedyś udostępniony :) A tak w ogóle była gdzieś informacja, że ten poprzedni kawałek...
  5. B

    Dlaczego w beczkach nie mam kart Syndykatu?

    Cześć, jeszcze przed wydaniem dodatku Novigrad miałem trochę beczek w zapasie, teraz otworzyłem jakieś 5 beczek z zestawu podstawowego i w żadnej z nich nie miałem ani jednej karty Syndykatu. Czy oznacza to, że karty nowej frakcji będą dopiero w beczkach kupionych po wydaniu dodatku, czy też...
  6. B

    Nowe beczki zawitały do sklepu!

    Dzięki ;)
  7. B

    Nowe beczki zawitały do sklepu!

    Czy jak kupię te beczki premium, to one wymieszają mi się ze "zwykłymi" beczkami i po prostu po otwarciu jedne będą premium a inne normalne, czy jest jakaś osobna grupa/licznik dla tych beczek i mogę wybrać, które chcę otworzyć?
  8. B

    Pierwsze spojrzenie na projekt Homecoming!

    Ocenię tylko warstwę graficzną, bo trudno coś stwierdzić poza tym: Na plus: + poprawiony wygląd kart + mroczniejszy klimat Na minus: - stół, który przestał być stołem a przez chwilę myślałem, że to jakaś plansza z Heroes albo prędzej Disciples - wygląd dowódców... i ogólnie dla mnie 3D w...
  9. B

    Pytania do twórców GWINTA

    Dzień dobry, jeśli takie pytanie już było, to z góry przepraszam. Tworzycie już Gwinta ponad 2 lata, do tej pory nie zdecydowaliście się na premierę karcianki, bo cały czas ją testujecie/ulepszacie/bierzecie pod uwagę opinie graczy. I do tej pory nie mogliście znaleźć tego "złotego środka"...
  10. B

    GWENT Homecoming — co czeka GWINTA w przyszłości

    Jak dla mnie "powrót do korzeni" to powinno być przede wszystkim oparcie się na Gwincie z Wiedźmina 3 (który gracze pokochali i dlatego apelowali o stworzenie oddzielnej gry), który powinien być bazą do dalszego rozwoju. Pomysł ograniczenia rzędów do dwóch nie jest powrotem do korzeni, tylko...
  11. B

    [FAQ społeczności] Nie rozumiem działania Karty / Talii / Gry - wątek zbiorczy

    Rozumiem, przeczytałem o tym spelltell niemniej jednak jestem przekonany, że tamten gracz nie użył tylu jednostek specjalnych, na pewno nie miał też Iorwetha a oprócz tego miał zwykłe jednostki typu wyrocznia, stąd nie wiem jak udało mu się osiągnąć taką siłę tych Strażników (nie Obrońców ;))...
  12. B

    [FAQ społeczności] Nie rozumiem działania Karty / Talii / Gry - wątek zbiorczy

    Skuteczność kart Obrońca dol blathanna i Ithlinne Aegli Cześć, gram w Gwinta najczęściej talią ST, lecz nie bardzo rozumiem działanie kart Obrońca dol blathanna i Ithlinne Aegli. Ten pierwszy wzmacnia się o każdą rzuconą kartę specjalną. Czytałem na forach, że karta ta (a raczej 2 czy 3 takie...
  13. B

    Przydatność karty "Przeraza"

    Ja poza tymi kombosami co wyżej opisaliście (których skuteczność wiele zależy od szczęścia, zarówno w doborze kart jak i braku kontry przeciwnika) nie widzę zastosowania dla karty Przeraza, ani podobnej Yaevinn. Przecież zakładając, że karty te najlepiej użyć w drugiej turze, po wygranej...
  14. B

    [BUG] 0% siła do ataku kamięń czernobóg

    Czy bug został już naprawiony, jak jest u Was? Ja gram na patchu 1.06 i mam problem z tym glifem czernobóg (a przynajmniej z tym większym)- niby w opisie jest napisane, że dodaje + 5% do ataku, ale po połączeniu z mieczem w żadnych statystykach ten wzrost nie jest odnotowany. Glif Igni z kolei...
  15. B

    [W1][mod] Full Combat Rebalance v1.6

    @viedzmoon wieża na bagnach to chyba pomyliła Ci się z II i III aktem... Ale nawet tam nie widziałem cmentarów, tylko co najwyżej graveiry, bo grając na tym modzie cmentary spotkałem dopiero w V akcie właśnie przy laboratorium Kalksteina w starej wyzimie (z wyj. tego bossa w krypcie na polach w...
Top Bottom