Recent content by bananapower69

+
  1. B

    Nasze zdjęcia

    No słuchaj, dziwne, tyle czasu minęło :p
  2. B

    Nasze zdjęcia

    Gdyby nie ten temat to nie uwierzyłabym, że faktycznie minęło pięć lat :o Trochę się pozmieniało, Bananek też... http://img208.imageshack.us/img208/3797/fotosmall.jpg ;)
  3. B

    Wiedźmin: Powrót Białego Wilka - Oficjalna Zapowiedź

    Afff... jakaś drobna cząstka mojego mózgu, podczas tego mozolnego procesu przebijania się przez ścianę, miała nadzieję, na piękny napis "Wiedźmin: Powrót Białego Wilka - Dodatek do gry".No, mówi się trudno. Życzę takiej ilości sprzedanych kopii aby ów napis mógł szybko pojawić się na monitorach...
  4. B

    Jak zabić kościeja?

    Kościeja co prawda ubijam, ale w sposób, który wykańcza mnie "toksycznie" (nie mam białych miodków...) Po ubiciu potwora mam problemy z przejściem dwóch rycerzy w laboratorium (szary ekran, zielony pasek prawie zapełniony, czerwony ledwo widac...)
  5. B

    Akt II

    Skucha! W pierwszym akcie (nie pytajcie jakim cudem...) nie zdobyłam znaku Igni no i teraz mam problem, bo na Podgrodzie wrócic się nie da, a bez znaku to jakaś kaszana normalnie. Jest jakieś inne miejsce gdzie mogę się nauczyc znaku podpalenia?
  6. B

    Poradniki

    Bardzo dobry pomysł z tymi dodatkami dla zarejestrowanych... ale pewnie i tak znajdzie się jakiś cymbał, który ściągnie a potem udostępni w sieci torrent lub innej... :/Co do poradników - bardzo bym prosiła o mini poradnik z rozmieszczeniem wszystkich miejsc gdzie można nauczyc się znaków...
  7. B

    Akt II

    Czy ktoś wykonywał już quest "Przyjaciółka z dawnych lat" (mam na myśli ciąg dalszy, po dostarczeniu ziół)? ;D :D Wyprawa po smalczyk z ogórkami babuni hah. No i fajnie że Jaskier po opowiadał trochę... dziwi mnie jednak fakt, że nikt nie wspomina o Ciri i Yen... ciekawe więc czy chodziło o to...
  8. B

    Akt II

    Mam małe pytanko, gdzie mogę znaleśc miejsce, w którym mogę nauczyc się znaku podpalenia i ardi?
  9. B

    Wiedźmin - RECENZJE, wrażenia i oceny

    Ja tam się chwalic nie powinnam może... ale mój podopieczny Wiedźmin już cztery karty zebrał : d
  10. B

    System walki w grze Wiedźmin

    Właściwie to.. nie wiem czy ja znowu taką graczką wymiataczką jestem, ale na medium idzie mi dośc gładko... (pomijając pewne dziwne momenty podczas których jeden utopiec ma siłę bosa...) jedynie bosy stanowią wyzwanie... no i dystansowcy (ale tylko niektórzy...)
  11. B

    A co WY kupujecie? Czyli EK, EP, ER i Platyna

    Od dwóch dni jestem szczęśliwą posiadaczką EP i za żadne skarby świata nie zamieniłabym jej na EK (szkoda czasu, który można poświęcic na grę ;D) Ogólnie wydaje mi się że EK jest przeznaczona bardziej dla kolekcjonerów pudełeczek i gadżetów niż zawziętych graczy... mi tam wystarczy płytka
  12. B

    Wiedźmin - RECENZJE, wrażenia i oceny

    Nooo dobraaa..... odpowiedź piszę dopiero teraz, bo dopiero udało mi się oderwac od Wiedźmina :P (Wczoraj 5 h, dziś 5h... ) Mały plan dnia dostarczenia Wiedźminka: 1) 23.10.07, dzień sądnej przepowiedni (po wyborczej broń cię Boże!) godzina 17:21, kurier puka do drzwi, wyrywam mu paczkę z rąk...
  13. B

    Wysoki wynik na Game Stats.

    Bardzo fajnie :D Zdziwiła mnie na początku niska pozycja F3 , ale jak już ktoś wspomniał do premiery jeszcze kupa czasu.
  14. B

    Wiedźmińskie Fan-Arty

    Pamiętacie jeszcze gre "The Movies" ;D? Oto wynik nudów , portret stworzony za pomocą jednego z narzędzi wspomnianej wcześniej gry. GERALT w 3D PRZED 26 PAZDZIERNIKA!? Trochę mało agresywny , i zbyt piękny , ale cóż.. :D
  15. B

    "Sword of The Witcher" - premiera nowego klipu zespołu VADER już dziś!

    Hmm... interesujący kawałek , to powiedziec można na pewno. Średnio podobał mi się wokal.. moim zdaniem zbyt "ostry" jak na klimat Wiedzmiński... wolałabym bardziej Metallicowy lub HIM'owy głos... ale za to gitara mistrzowska... Teledysk natomiast bardzo mi się spodobał , nowe urywki z intra i...
Top Bottom