Recent content by Barbazek

+
  1. B

    Sumaryczny koszt wszystkich kart w obecnej wersji 8.3

    Jak masz spore braki to lepiej zacząć od otwierania beczek. Dopóki nie zapełnisz kolekcji brązowymi kartami przynajmniej.
  2. B

    Syanna + Matta interraction

    In december this bug still exist.
  3. B

    Dzisiaj rozpoczęła się Podróż Alzura!

    Nie czaję Twojego toku myślenia. Przecież obie wersje zdobywa się jednocześnie, w dodatku przy premium dostajesz 3 zadania więcej co jeszcze bardziej ułatwia wbijanie poziomów. Więc skoro nie masz tyle czasu na gre a nie chodzi o kase to właśnie wersja premium jest pod Ciebie. @Gomola dostałeś...
  4. B

    Podróż powraca: dołącz na szlaku do Ciri!

    Gram na telefonie i tryb sezonowy jest grywalny. Potrafie wykonać akcje dowódcy i zagrać karte typu Anejromancja na kolejną karte wzmacniającą jednostki. Jak chcesz wykonać większe comba to po prostu musisz dostosować swoją talie pod limit czasu.
  5. B

    Wiedźmińskie Zlecenia w nietypowej formie?

    Za 5 lat to co najwyżej zapowiedzą.
  6. B

    Pełna historia pierwszej Podróży!

    @Lexor i dobrze, nie ma potrzeby aby wszystkie eventy zostawały w grze na stałe, to by strasznie zaśmiecało nasz sprzęt.
  7. B

    Aktualizacja 7.1 - Lista Zmian

    Szkoda mi Erupcji. Jest to wzmocnienie karty, ale dobrze wspominam grę pod pożeranie cmentarza i wygnania. Smutno mi, że unikalna i ciekawa umiejętność została porzucona. Tak to jest, jak się ujednolica wszystkie karty.
  8. B

    Seriale

    Odnośnie Dark, 3 sezonu jeszcze nie widziałem, a to tylko dlatego, że byłem rozczarowany końcówką drugiego. Mimo to uważam, że 3 sezon będzie dobry, jednakże nie zmieni to faktu, że wprowadzonie do niego jest słabe. Zapewne na dniach obejrzę.
  9. B

    Aktualizacja 7.0-- Problemy

    A jaki jest rozmiar tego dodatku na androidzie? Bo u mnie się pobiera 1,77 GB / 429 MB i nie przestaje. edit. Tak ponad 2,5 GB było jak się zaktualizowało.
  10. B

    Przepalanie kart

    Niedawna zmiana była niedopracowana i wywołala sporą fale niezadowolenia. Redzi pewnie inaczej by to widzielu, ale nie spodziewam się rychło jakiś zmian.
  11. B

    Przepalanie kart

    Tylko, że to nie wspiera graczy takich jak ja co nie potrzebują kart zwykłych gdy posiadają premium. Jeżeli nie chcę aby mi migały obrazki zawsze mogę wyłączyć animacje w ustawieniach.
  12. B

    Dobieranie przeciwników

    Tak tylko wspomnę, że gramy tu z innymi graczami, więc żeby ktoś wygrał to druga osoba musi przegrać. Oznacza to tyle, że w całej grze Winrate wynosi 50% i każdy gracz się do tego poziomu zbliża im dalej w rankingu zabrnie. Więc jeśli Twoja talia wygrywa co drugi mecz wcale nie oznacza, że jest...
  13. B

    Metoda monetyzacji dobra dla firmy i graczy .

    Można powiedzieć, że w pewnym sensie gwint to wprowadził. Oglądasz masz bonusu, ale to było Twitch drops.
  14. B

    Aglais - Pomysły

    Ta karta nie ma przyszłości, do talii trzeba włożyć zbyt wiele kart, które maksymalne value osiągają tylko z Aglais, a wszystko szlak może trafić jak przeciwnik ma kilka kontr lub dobre silniki. Edit. karta była bardzo popularna jak Franceska mogła grać każdą kartę specjalną ze cmentarza. Nie...
  15. B

    Darkest Dungeon

    Jest też darmowy dodatek dodający klasę postaci muszkieterka, ale niestety grając nim to bardziej utrudnienie, bo kopiuje wszystkie umiejętności i trinkety kuszniczki. W praktyce wychodzi na to, że dostajemy sprzęt na obie identyczne postacie, ale podpisane kuszniczka lub muszkieterka i nie...
Top Bottom