Recent content by Bayonetta92

+
  1. B

    Zamknięta beta - brak nagród za zwycięstwa

    Teraz jest inny system lewelowania . A złota czy skrawków moze nie byc bo czasami karta jest nagroda lub beczka nawet .
  2. B

    BETA - Napotkane błędy

    Jest to już "rozpatrywane" , zanim coś się napisze warto przeczytać ten dział / post czy juz nie jest to zgłoszone : http://forums.cdprojektred.com/forum/pl/gwint/wsparcie-techniczne-ac/7075620-zamkni%C4%99ta-beta-znane-problemy-nad-kt%C3%B3rymi-pracujemy-aktualizajca-01-03-2017
  3. B

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Ja tam grałem kajdany z dwimerytu + sukuba , dobre na jakies mocne legendy typu letho , kejran , ciri szarża lub ogolnie na powory pod zjadanie tez dziala ; Bohater , jak dla mnie jest zbalansowany .
  4. B

    Problem z instalacją GoG Galaxy

    A masz zainstalowane wszystkie aktualizacje Windowsa ? wiem ze bez którejś ( nie wiem dokładnie której ) nie da się zainstalować GOG Galaxy .
  5. B

    Błąd karty "Ghul"

    Ghul zjada z dowolnego cmentarza wiec moze zjadłeś cos u wroga ?
  6. B

    Transmisja na żywo na Facebooku!

    Ciekawe zmiany , bardzo fajna zmiana czystego nieba :) No i chore comba z rogami tez nerf .
  7. B

    [Opinie] Królestwa Północy

    Niby olgiert sie wskrzesza , ale traci atak . Płotka pojawia sie zawsze z złota karta nawet z cmentarza ; Obie karty trzeba zbuffowac i ozłocic , co nie zawsze wychodzi . Co do poronca to pojawia sie i piorunem go albo po 2-3 buffach mróz ;
  8. B

    Wątek o bugach - tu zgłaszajcie zabserwowane błędy w kartach

    z dzisiaj :D zagrania : ja redania > przeciwnik smok > werbunek > pass xD darmowa runda , zazwyczaj 1/10 gier redania przezywa vs potwory czy elfy .
  9. B

    Transmisja na żywo na Facebooku!

    Burza46 Czy będzie pokazane jakieś zastosowanie dla "myrgtabrakke" ?
  10. B

    Olgierd not showing picture on board

    It's common visual bug .
  11. B

    Demoted Gold MonsterCards still immune to weather

    http://forums.cdprojektred.com/forum/en/gwent/tech-support-ac/7097430-the-non-bug-faq
  12. B

    Przeraza. Czyli 100% kart uszkadzających jednostki + 1 jednostka

    przeciez mróz to kara az glowa mała xD
  13. B

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    1. no dobra ale tu masz 3 karty w jednej (teoretycznie) 3. Bo to karta specyficzna , pod specyficzne talie raczej . Jak by nie niszczyla sama siebie , to odzlocone 3 kawki tez nie powinny . 4. ale olgierd nie wskrzesza sie ciagle ; 6. Mozesz uzyc na zlote wiec to juz cos ; 7 . Z pogodami sa OP...
  14. B

    Błąd z nagrodami pomiędzy poziomami

    po 3 albo 4 poziomie na dzien nagrode jest chyba za caly lvl , ale nie wiem dokladnie , Ja wbijam zazwyczaj 2 czasami 3 lvl .
  15. B

    [BUG ?] Not receiving reward after winning games

    Just visual bug ? reload game and you should get rewards .
Top Bottom