Recent content by bchm

+
  1. bchm

    Prezentacja Wojny Krwi — spotkanie ze społecznością GWINTA!

    Genialny pomysł, jestem jak najbardziej "za"!
  2. bchm

    Polcon 2013 Warszawa

    Niestety nie uda mi się wyrwać, z resztą kampania wrześniowa - 31.08 ...
  3. bchm

    REDkit – Beta wciąż trwa

    Otwieracz do piwa byłby celnym strzałem, natomiast myślę że to końcówka od klapy 1l kufla do piwa (w sam raz na zimowe wieczory w kaer morhen!). Pozdrawiam :)
  4. bchm

    Konkurs na weekend

    A proszę bardzo: Pozdrawiam :)
  5. bchm

    Nowy utwór muzyczny do pobrania!

    Uwielbiam ten typ muzyki! Więcej RED'zi więcej!!!
  6. bchm

    Edycja Rozszerzona - problemy z instalacją, problemy w grze po instalacji

    Ręcznie pościągałem każdy part, wszystko pięknie się zainstalowało i hula aż miło. Żadne Gogi itp. a program który miał rzekomo sprawdzać który plik jest uszkodzony a który nie można sobie wsadzić do lamusa, wyświetlał mi same bzdury więc w ogóle się nim nie sugerowałem. Podsumowując wszystkie...
  7. bchm

    Edycja Rozszerzona - problemy z instalacją, problemy w grze po instalacji

    Pomimo wszelkich prób, nie mogę zainstalować patcha, ciągle wywala mi błędy. Wszelkie rady wyczytane na forum nie pomagają. Ściągam manualnie od początku :/ po prostu super! Pierwsze 19 part'ów było uszkodzonych, następnie wszystko dekompresuje ładnie łądnie aż tu plik cookedPC/movie_arena...
  8. bchm

    Wieczór z gwiazdami wiedźmińskiego audiobooka

    To bardzo dobry pomysł - zastanowie się ;) Na pewno postaram się to udokumentować, jak pisałem wcześniej zdjęcia wrzucę na jakiś serwer. Film, jeżeli będzie na tyle luźno to nagram jak najbardziej. Po imprezie wszystko będzie wiadomo :) Pozdrawiam
  9. bchm

    Wieczór z gwiazdami wiedźmińskiego audiobooka

    Wybieram się i na pewno zdam relację :) Zdjęcia również będą rozsyłane zainteresowanym na maila :)
  10. bchm

    Wiedźmin 2 vs Skyrim - kolejne starcie

    Głosujemy dalej drodzy forumowicze!
  11. bchm

    problem z uruchmieniem gry

    A czy to nie był błąd z ścieżką dostępu, że plik exe. miał w nazwie polskie znaki ?? Mogę się oczywiście mylić
  12. bchm

    Wiedźmin 2 vs Skyrim - kolejne starcie

    Ja również dołączam się do życzeń - wszystkiego najlepszego w roku 2012 dla wszystkich. Jednakże dla fanów wiedźmina: życzę Wam kochani takiego sylwestra: http://www.youtube.com/watch?v=Da7nWqdFT70
  13. bchm

    REDzi znowu nominowani! Głosujcie kto może!

    Głosy oddane, ale cholera niepokoje się o Naszego wieśka, "treserzy smoków" go wyprzedzają. Do boju drodzy fani!
  14. bchm

    VGA 2011 - Video Games Awards 2011

    Jestem zaskoczony, dla mnie te wyniki nie są obiektywne! Szczerze powiedziawszy podejrzewałem, że tak może się to skończyć. Ja jednak z czystym sumieniem na najlepszą grę RPG i na PC daje wiedźminowi 2, choć TES V jest dobry to nie daje tyle przyjemności z gry co przygody Naszego Geralta!!!!
Top Bottom