Recent content by beetrax

+
  1. B

    W2 ER Akt1 brak Einara Gausela

    ja mam jeden problem... nie widać mi przerywników filmowych pomiędzy aktami... tylko audio ;)
  2. B

    Poszukuję zapisu z gry...

    co do trzeciego punktu chciałbym tylko zapytać w jakim temacie jest o tym mowa? może jakiś poradnik?
  3. B

    Poszukuję zapisu z gry...

    eee do w2?
  4. B

    Outra - domysły , rozważania

    najpierw uratowales krola potem zabiles potem gadales a potem go wyprowadziles? :) fajnie :)Edit: Nie cytuj mega długich postów, żeby odpowiedzieć w jednej linijce.F
  5. B

    Outra - domysły , rozważania

    umówmy sie że końcówka to był Assasin's Creed vs. Wiedźmin :D Wiedźmin wygrał przez nokaut :)
  6. B

    Outra - domysły , rozważania

    salamandra? nieee... to jakiś żuczek :D
  7. B

    Poszukuję zapisu z gry...

    to jest mod ktory dodawal zbroje i miecze do zwlok przerazy ;) wystarczy sprzedac ta zbroje i miecze i kupic zwykle ;)
  8. B

    Poszukuję zapisu z gry...

    może być trudny z modami? tzn to tylko zbroja kruka i miecze które bdesz mógł sprzedać i grac normalnnie
  9. B

    Co sądzisz o kucyku Geralta w drugiej części gry?

    dokładnie. ta twarz z plakatu i w ogóle ten cały geralt wydawałby mi się za chudy. Poza tym wiedźmini nie starzeją się tak szybko więc i w 2 miesiące nie może się ta twarz aż tak różnić od W1
  10. B

    Poszukuję zapisu z gry...

    już wysyłam, poziom średni ;)
  11. B

    Ghule w krypcie(średni poziom problem!)

    i?? pytasz się czy dasz rade? na luzie... ja tam tylko z kotem na trudnym poszedłem... tam są tylko ghule raczej i to max 2 na raz więc nie ma problemu
  12. B

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    Kiedy udostępnicie ponownie przygody do W1 na stronie thewitcher.com ?
  13. B

    W2 - pytania do CDProjekt Red

    Czy istnieje możliwość, że głosy najważniejszych bohaterów będą te same co z jedynki?
  14. B

    Co sądzisz o kucyku Geralta w drugiej części gry?

    dokładnie :D niech pomęczy czasem trochę konia, a nie tylko chodzi i chodzi... czasem biega :D
  15. B

    Co sądzisz o kucyku Geralta w drugiej części gry?

    a mi się podoba jego twarz. wiecie dlaczego? bo pasuje do otoczenia
Top Bottom