Recent content by Berninio

+
  1. B

    BETA - Napotkane błędy

    Nie jestem przekonany, że Havekarskie Wsparcie zadziałało jak należy więc opiszę sytuację. Zagrałem właśnie Havekarskie Wsparcie do rzędu, który był pod wpływem mrozu. Następnie zagrałem kartę Czyste Niebo. Przez chwilę pojawiło się, że karta ma 4 ataku, ale zaraz spadło do 1, by po chwili...
  2. B

    Wiedźmin 3 - pytania odnośnie wydań gry, wersji językowych itp.

    Szczególnie, że nie można wydawać gier tylko na PS4Pro z pominięciem zwykłego PS4, a wszystkie patche upgradeujące na PS4Pro są darmowe.
  3. B

    Pytania do twórców

    Ok, dzięki. Mam nadzieję, że rozważą je z korzyścią dla graczy. Głupio by było, gdyby jakaś umowa marketingowa wykluczyła graczy PS4 z większej społeczności Gwinta.
  4. B

    Pytania do twórców

    Tak mnie naszło dzisiaj pytanie, bo się naczytałem o Xbox Play Anywhere. Czy Gwint będzie miał cross-play między platformami? Mamy już kilka gier z tego korzystających np. Rocket League. Słyszałem, że Overwatch chce wprowadzić granie między XONE i PS4. Temat w branży jest żywy, więc mam...
  5. B

    [TYLKO LINKI] Wiedźmin 3 w mediach

    Wiedźmin 3 wrócił na listę najlepiej sprzedających się gier w PlayStation Store w Europie w maju i to od razu na 6 miejsce. Krew i Wino mimo, że zadebiutowało w ostatni dzień maja, uplasowało się na 2 miejscu wśród najlepiej sprzedających się DLC...
  6. B

    [TYLKO LINKI] Wiedźmin 3 w mediach

    Wiedźmin 3 Krew i Wino: Patch 1.20 - Analiza techniczna i wydajności na PS4 i Xbox One
  7. B

    Awantura o wino: Coronata

    hlip3k Tak się składa, że mam przeczytane wszystkie listy i książki. Wiem też już jak to zadanie może się skończyć. Nie ma potrzeby się wymądrzać. Sprawdziłem dziennik zadań i w zadaniu "Awantura o wino: Conorata" nie ma u mnie opcjonalnego celu z przeczytaniem listu. Aby dostać zadanie...
  8. B

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [BEZ SPOILERÓW]

    skypan Włącz sobie skalowanie przeciwników to miał zawsze wyzwanie z grupą przeciwników.
  9. B

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [BEZ SPOILERÓW]

    Też skończyłem już dodatek i wszystkie zadania oprócz jednego zbugowanego. Bez spoilerów mogę tylko napisać, że dotarło do mnie że to już koniec i być może za kilka lat, a być może nigdy nie będzie mi już dane poznać nowych przygód Geralta. Próbowałem zagrać w Divinity, które kupiłem ostatnio...
  10. B

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [SPOILERY]

    Z ciekawości zobaczyłem jak wygląda zadanie jeśli wybierzemy się do Oriany i chyba nie ma już wątpliwości, że jest ona wampirem z Pamiętnej nocy - https://www.youtube.com/watch?v=IjSW_UHoJJk Ciekawe, że zdarzenia z trailera zapowiadającego grę dzieją się już po wszystkich wydarzeniach z gry...
  11. B

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [SPOILERY]

    Oglądnąłem ten filmik i muszę powiedzieć, że wyglądało to całkiem inaczej u mnie. Ja zawsze, niezależnie od uników, queen, umiejętności ginąłem od kruków (oczywiście zdarzyło się też z mojej winy). Może to jakiś bug był, może mam za mało życia na postaci, ale jakbyś tak zagrał u mnie jak na tym...
  12. B

    [PS4] Gra w wersji 1.20 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Też to miałem. Odbugowało się samo pod koniec gry, więc przynajmniej dwie ostatnie walki mogłem toczyć normalnie.
  13. B

    Awantura o wino: Coronata

    Rozwiązałem ten problem sam. Napiszę jak dla potomności. Na szczęście z tym zadanie związane jest trofeum "Krew i Wino" i znalazłem do niego poradnik https://www.youtube.com/watch?v=KFHFwSjmr9U Jeśli pojedziemy w miejsce gdzie znajduje się krok 2 z tego poradnika i przeczytamy list to dostajemy...
  14. B

    [SPOILERY] Wiedźmin 3 - Humor, satyra i easter eggi

    W jednym z zadań pobocznych mamy wypić wino VIS LA CRAC. Jako że jestem z Krakowa i interesuje się piłką od razu rzuciło mi się nawiązanie do Wisły Kraków. Ciekawy jestem, czy są jakieś utarczki na gruncie kibicowskim między studiem w Krakowie a studiem w Warszawie ;)
  15. B

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [SPOILERY]

    Skończyłem wczoraj dodatek. Generalnie oceniam go bardzo dobrze. Wydaje mi się jednak, że trzeba było jeszcze miesiąc nad nim popracować przed wydaniem. Bugów jest sporo, zdarzyło mi się kilka które wywaliły całą grę. Jest trochę lepiej niż na premierę podstawki, ale gorzej niż przy Sercach z...
Top Bottom