Recent content by bialykiel

+
  1. B

    SOLVED Wiedźmin 3 szarpanie obrazu i spadki fps

    Dzięki za odpowiedzi zamówię cooler i paste do procka i zobaczę jak będzie chodziło. Odezwę się za pare dni. Dobra przyszedł cooler ale mam problem rozgałęziacz od zasilania nie ma jednego bolca. To znaczy że jeden ma 3 a drugi 4 i co do reklamacji ...
  2. B

    SOLVED Wiedźmin 3 szarpanie obrazu i spadki fps

    Wiedźmin 3 szarpanie obrazu i spadki fps Witam mój problem jest następujący gra ma spadki fps , szarpanie obrazu w Novigradzie , okolicach i czasami mikro przyciecia gdzieś w terenie . Na skellige gra chodzi bardzo dobrze. Pewien użytkownik powiedział, że "wąskim gardłem" jest u mnie procesor...
  3. B

    [PC] Gra w wersji 1.21 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Mam problem uruchamiam sobie menu z taliami kart i wybieram sobie skellige i gra mi się zawiesza i nic nie mogę zrobić tylko po przez menedżer urządzeń grę wyłączyć. :shock2:
  4. B

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    To jest dramat i tyle nie potrafią raz a porządnie załatać tej gry i tak chcą zakończyć wiedźmina śmiechu warte po prostu. Tak samo npc codziennie stoją w miejscu zamiast pójść sobie na obiad itd. W skyrimie wszystko wygląda realistyczniej i lepiej, a tutaj szkoda strzępić języka naprawdę.
  5. B

    [PC] Gra w wersji 1.21 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Naprawdę to jest jakiś dramat ten patch zamiast poprawić to większość rzeczy pogorszył. Na dodatek brak ogona u płotki.:yawn:
  6. B

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Większość z was naprawdę zbyt mało wymaga od twórców a przecież to my jesteśmy klientami i wymagamy i ja mam do tego pełne prawo a jak komuś się nie podoba, że tak mało mu wystarcza no to niech nie krytykuje drugą osobę że odczuwa niedosyt, a miałem nadzieję, że zwiedzimy cały wiedźmiński świat...
  7. B

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Oczywiście, że mało przecież mówimy tu o zakończeniu przygód wieśka i jego kompani.Dlatego też widzę, że nie którzy mają zbyt małe wymagania i dlatego gry są jakie są w tych czasach ehhh.
  8. B

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Eee dalszym ciągiem fabularnym od książek aż po grę dzisiejszą? Okej powiem tak na temat tego całego wina i krwi. Te 20 czy 30 godzinek w tym dlc to jednak moim zdaniem troszkę za mało na zakończenie przygód Geralta no dobra ten czas to tylko chwila i naprawdę będę w szoku jak pokażą postacie z...
  9. B

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Jakoś nie widzę tego naprawdę to już lepiej jakby stworzyli symulator wiedźmina hahaha xD.:what2:
  10. B

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Przepraszam za ile? Non stop mamy do czynienia z grami typu cyberpunk itp a za 10 lat to już naprawdę nie bedzie mialo sensu robić kolejna część wieśka i co kolejna fabuła że geralt musi kogoś ratować? No proszę ja was albo się jeszcze okaże, że geralt również ma ukrytą moc coś ala Ciri i...
  11. B

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Mam pytanie nie macie też czasami tego wrażenia, że jakoś zbyt mało postaci przewineło się w wiedźminie 3? Bo strasznie mi doskwiera ten fakt i moim zdaniem no trochę nudnawo, że w kółko pokazują się te same postacie jak np jaskier i zoltan oczywiście nic do nich nie mam ale W2 dodali bardzo...
  12. B

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Gry są jak książki tylko że przedstawiają te przygody wizualnie i to jest piękne, że w tych czasach mamy również taką możliwość prezentowania historii i moim zdaniem redzi nie powinni jeszcze odpuszczać. Ludzie w ciąż będą powracać do tej gry bo to jest piękne znów zobaczyć naszego bohatera z...
  13. B

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Nie mówię żeby robić kolejną część tylko miałem na myśli dlc wiele osób kocha tą grę w tym ja a wy nie? Dlatego proszę Redów żeby wstawili saskie,iorvetha itd dali możliwość swobodnej podróży do Kaedwen, Aedirn i Koviru no ludzie ja tutaj widzę przepiekny ciąg dalszy przygód oczywiście jako dlc.
  14. B

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Świat wiedźmina jest po prostu zbyt duży, żeby to się skończyło w tym jednym małym dodatku jest tyle postaci, wątków,tajemnic. Wiedźmin jest zbyt dochodowy żeby to teraz skończyć
  15. B

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Przepraszam bardzo ale większość graczy możliwe, że i wy tu obecni nie jesteście zadowoleni jak ja że wątek z saskią i iorwetem od tak po prostu zniknął i ten cały kult pająka z pierwszej części. Ogólnie naprawdę mam wrażenie, że klimat i questy,tajemnice ba nawet potwory sprawiałe wrażenie, że...
Top Bottom