Recent content by bidzinowsky

+
  1. B

    zmiana broni w trakcie walki

    zmiana broni w trakcie walki niewazne juz
  2. B

    Rozdział 1 - wykucie miecza u krasnoludzkiego kowala.

    Rozdział 1 - wykucie miecza u krasnoludzkiego kowala. Hej. Chciałbym wykuć mieć u krasnoludzkiego kowala, jednak w misji gdzie mogłem wybrać czarownicę lub lud wybrałem czarownicę i w karczmie nikogo nie ma. Tym samym nie mogę zagrać w kości z ludźmi, jak to rozwiązać?
  3. B

    Nowy w świecie.

    Większość tych poradników jest stara, poważnie. Przykładowo na gwint24 ma tutorial 5 miesięcy i jak gościa pytałem o niego to powiedział, że to już dawno temu i nie prawda. Dlatego najlepiej jakby jakaś osoba chciała pomóc (ale mimo to przejrzę to co powiedziałeś, chociaż mi chodzi o konkretne...
  4. B

    Nowy w świecie.

    którą obrać na start?
  5. B

    Nowy w świecie.

    Nowy w świecie. Hej, gdzie znajdę ogólne porady dla totalnie nowego w świecie? Chcę grać tą talią, a nie umiem znaleźć żadnego w miarę aktualnego poradnika. Jestem totalnie nowy i chcę nauczyc się grać; zazwyczaj wygrywam pierwszą rundę ale to na tyle. Do czego jest ten pył?
  6. B

    Ekonomia w świecie gry, kupcy

    nie wchodzi w grę, bo to był naprawdę przypadek dodania sobie gotówki (potrzebowałem latanie włączyć bo utknąlem), a skapnąlęm się dość daleko - gapa ze mnie.
  7. B

    Ekonomia w świecie gry, kupcy

    doładowałem sobie full gotówki, zajęlo by mi to lata
  8. B

    Wpływ importu stanu gry z W1 na gameplay w W2

    Powiem Ci, że przeszedłem grę raz. Nie pamiętam jej początku :O Ale np. w 2 mogę zabić na końcu gry lub oszczędzić. Jak oszczędze to mam dodatkowego questa z Letho. 2 i tak chcę przejść żeby sobie przypomnieć, a 1 mnie odstrasza sterowaniem, dlatego pytam czy coś fajnego sie przenosi, ale...
  9. B

    Kolejność czytania książek.

    Kolejność czytania książek. Czy ktoś posiada spis, w jakiej kolejności to czytać?
  10. B

    Wiedźmińskie gadżety i sklep

    Medalion wiedźmiński. Cześć. Chciałem sobie kupić coś ala medalion ze szkoły wilka. Tylko problem jest taki, że nie taki duży, dajmy na to "oryginalnych" rozmiarów, tylko taki mały, do zawieszenia na zwykły naszyjnik. Mała podobizna, cokolwiek takiego. Ktoś ma jakieś pomysły?
  11. B

    Wpływ importu stanu gry z W1 na gameplay w W2

    Przeniesienie savu. Mam zamiar sobie przenieść save z W2 do W3. Powiedzcie mi, czy jest opcja przeniesienia save z W1 do W2 i co to wnosi, co to daje? Bo z 2 do 3 to mniej więcej wiem.
  12. B

    Ekonomia w świecie gry, kupcy

    Usunięci sobie gotówki. Cześć! Przez przypadek trainerem dodałem sobie dużą ilość gotówki, a skapłem się za późno. Czy da się jakoś ją usunąć prostym sposobem?
Top Bottom