Recent content by Biniek7

+
  1. Biniek7

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Tak przeglądam sobie dobór aktorów do poszczególnych ról i nie, nie chce tu mówić o tym co zostało wałkowane po stokroć - o Fringilli, Triss, Istreddzie, Vilgefortzu czy nawet Yen... Zwróciłem uwagę na mniej znaczące postaci takie jak Myszowór, Eist, Sabrina Glevissig i jestem serio pod...
  2. Biniek7

    W1 lvl 50 bez oszukiwania

    Zdecydowanie krypta kruka jest bardzo opłacalna. Ja przy wykonywaniu wszystkich zadań i wybijaniu czegokolwiek się da, co napotkałem na swojej drodze, w tej krypcie spędziłem naprawdę niewiele czasu. Do tego wspomniane wyżej ognisko zaraz obok jaskini bardzo ułatwia sprawę. No i kolejny plus, że...
  3. Biniek7

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Ciężko by z tego było zrobić pełnometrażowy film, może z jednej historii i to przyciętej. A tak to dostaniemy dobry (mam nadzieję) serial z dużą ilością wątków, tak jak to miało miejsce w książce. Normalnie nie mogę się doczekać. :D P.S To co? Za parę lat A. Sapkowski: "Nie znam nikogo kto...
  4. Biniek7

    Kalendarz Wiedźmin 3

    Kalendarz moim zdaniem jest genialny. :D Bardzo podobają mi się motywy w nim zawarte, niestety tak jak to stwierdził mój przedmówca - cena jak na polskie warunki lekko odstraszająca. Zwłaszcza, że to jednak tylko kalendarz.
  5. Biniek7

    Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

    Jak dla mnie jest zdecydowanie zbyt jasno. Aż oczy mnie bolą.
  6. Biniek7

    Składniki Alchemiczne

    U najbliższego karczmarza próbowałeś?
  7. Biniek7

    Płotka bez ogona

    No to w takim razie przyszło nam czekać na łatkę...
  8. Biniek7

    Płotka bez ogona

    Płotka bez ogona Po zainstalowaniu nowego dodatku i aktualizacji gry, gdy przyzwałem Płotkę nasz ulubiony wierzchowiec pojawił się bez ogona. Najgorsze jest to, że błąd ten nie znika i nic nie pomaga, ani wczytanie zapisu, ani medytacja, ani ponowne przywołanie. Jakieś pomysły?
  9. Biniek7

    Kod z pudelka nie dziala na GoG :(

    U mnie to samo. Dziękuje, za link z możliwością wymiany kodu, nie wiedziałem, że jest taka opcja i trochę o tym już zapomniałem, ale ten wątek mi przywrócił pamięć. :P
  10. Biniek7

    FAQ do dodatku Krew i Wino [bez spoilerów]

    Super, fajnie, że o tym pomyśleli, bo w SzK trochę mi tego brakowało. Dzięki! :)
  11. Biniek7

    FAQ do dodatku Krew i Wino [bez spoilerów]

    To może inaczej zapytam, uważacie, że lepiej zagrać w KiW przed zakończeniem głównego wątku czy po? Np. w Sercu z Kamienia była różnica, bo akcja działa się w Velen, które sporo się zmieniało wraz z rozwojem fabuły.
  12. Biniek7

    Przewodnik po gwincie

    A masz wszystkie karty jednostek, nawet te, które występują w kilku egzemplarzach?
  13. Biniek7

    Zamek królewski w Wyzimie - Sekretna komnata

    W którym miejscu można z niego wyjść?
  14. Biniek7

    Głowica miecza srebrmego z Zestawu Bratobójcy

    To serio jest wilk? Dla mnie wygląda jak smok.
  15. Biniek7

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Musieli jakoś oddać tej bajkowy klimat z książek. :P
Top Bottom