Recent content by blajx

+
  1. B

    Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Wszystko fajnie, pięknie no ale ta twarz wiedźmina.... IMO ta z wersji alpha była idealna. Zastanawia mnie też czemu Geralt ma taką wykrzywioną wargę :P
  2. B

    [przygoda] "Duma poety" - pytania, problemy, uwagi

    Takie pytanie (może do twórców)?Ta kombinacja ze świeczkami jest zupełnie losowa? Trzeba zabic wszystkie potwory czy można od razu naciskać te świeczki (może trze zrobić z nimi coś jeszcze poza.. naciskaniem?...)Przygoda fajna, ale ta końcowa "zagadka" zaczyna mnie denerwować.
  3. B

    Gry komputerowe

    Od dawna było wiadomo. Zresztą blizzard ma własne imprezy :P
  4. B

    Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Taa, coś na kształt bitwy na moście w Chrzeście Ognia (Geralt przechadzający się po barierce ;) )
  5. B

    Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Nosz napisałem dłuuuuugi zestaw życzeń i mi się skasowało przez przypadek ;)... noo to trochę krócej - silniejsze potworki w mniejszych grupkach (łatwy i średni poziom trudności może pozostać bez zmian, ale przy trudnym chcę się naprawdę napocić, żeby kogoś zabić), lepszy klimat (chyba się da...
  6. B

    Uroda pań w grze

    Musze przyznać, że Triss i Adda wyglądają dużo efektowniej na renderach niż w grze :P :-[ :-\ :'( :dead:
  7. B

    Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Ale cały klimat przepadnie i powstanie, że tak powiem gniot. A WoWa i tak nie przebije... co najwyżej zniechęci fanów sagi. Ja tam jestem za kontynuacją ::)
  8. B

    [WAZNE] REDzi pytaja społeczność.

    Ulubiony bohater: Trudno się zdecydować... Gadający Ghul i Kapłan Ryboludzi (ten dobry), Jaskier i Król RybakUlubiona wstawka filmowa (cutscena): Rozpoczynająca IV akt, Intro i ta z ''Pięknie k***a, pięknie''Ulubiony cytat:'' -Jak brzmi wiedźmin po waszemu?... -Wiedmolol bul... -Wiedmolol...
  9. B

    Wiedzmin a MMO?

    Przeczytałem tak z grubsza ten temat (i post powyżej :dead: :dead: :dead:) i muszę powiedzieć, że MMORPG w Wiedźminie nie ma sensu. Dlaczego...? To już nie trzeba się powtarzać :P No ale co tam - kompletny brak klimatu. Każdy chce latać Wiedźminem, itemki plus 5... Wiedźmin krasnolud O.O...nie...
  10. B

    Królowa kikimor

    gwoli ścisłości - na każdym rzucie można przeskoczyć przeciwnika, czy to na izometrycznym niskim, czy też wysokim, a nawet na TPP (wooow ;P) TAKŻE NIE MARTWCIE SIĘ, GERALT ZROBI EFEKTOWNE SALTO BEZ WZGLĘDU NA TRYB PRACY WASZEJ KAMERY :D uff. Co do królowej kikimor to...... nie wiem dlaczego ale...
  11. B

    Wiewiórki, Zakon Płonącej Róży, czy neutralność?

    Ja na początku wybrałem neutralność - i czułem się świetnie (wybrałem też Triss więc może dlatego ;) )Potem nieludzi oraz Shani - i też była masa zabawy ;PSPOILER:Nawet Zoltan został zmotywowany by walczyć o prawa dla nieludzi... i ten okrzyk godowy tygrysa polarnego - smaczek ;)... tyle, że mam...
  12. B

    Ard'aenye- najlepszy miecz w grze (podobno)

    Co do Sihilla - dostajesz jeszcze po ukończeniu zadania dla krasnoludzkiego dentysty, wiec IMO duuuużo bardziej opłaca sie wziąść Księżycowe OstrzeA wracając do tematu to też chciałbym pokonać WM jego własnym brzeszczotem, tyle, że nie sądze (mam nadzieję ;) ) żeby to zależało od fabuły... (a...
  13. B

    Jak zabić kościeja?

    A ja biegałem sobie w kółko i waliłem Igni (mogłem pod rząd walnąć jakies 5-6 wiec nie było problemu :P) walka bezkontaktowa, nawet 1 hp nie straciłem - grę przechodziłem drugi raz na trudnym wiedźminem na IgniChociaż aż mnie kusiło żeby pobawić sie z kościejem księżycowym ostrzem :)
  14. B

    Gdzie jest Yennefer?

    A wielki mistrz to przebrany Pankracy, któremu znudziły sie piątki i kręcenie...
  15. B

    Jaskółka to największy cheat w grze.

    ze skolependromorfami akurat nie było problemy (gram na hardzie, właśnie kończę 4 akt) , co nie zmienia faktu, że bez jaskółki czuję się jak wiedźmin bez jajec ;) (a, że prawie cały czas mam na stanie z 12 wyżej wymienionych wspomagaczy... to sobie nie żałuje ;) )chcecie być hardkorowi? grajcie...
Top Bottom