Recent content by Bohnart

+
  1. B

    Problemy po najnowszym patchu.

    Od siebie dodam że ofirska ordynka (szabla z dodatku znajdująca się w mauzoleum) na plecach Geralta pojawia sie bez pochwy na miecz. Jest przyklejona ,,goła'', tak jak miecze pozostałych wiedźminów. Podobnie ma sie sprawa z mieczem Zakonu Płonącej Róży.
  2. B

    Aktualizacja 1.10 - lista błędów

    W zadaniu ,,Teraz albo nigdy'' Triss znika. W zadaniu ,,Ostrze Berengara'' po podniesieniu schematu etap zadania nie zmienia się, nadal wymagając szukania tego diagramu po jaskini. W zadaniu ,,Wieża znikąd'' pogoda nie zmienia się po rozwiązaniu misji. Brak pochew na miecze u wiedźminów (Ciri i...
  3. B

    Wiedźmin 3: Dziki Gon - “Serca z Kamienia” już dostępne!

    A ja mam takie pytanko, czy jest jakaś różnica w którym momencie głównego wątku zaczniemy historie z dodatku? Oczywiście poza drabinką doświadczenia w którą warto by sie wcisnąć?
  4. B

    Łatka 1.10 - Lista zmian

    Z DLC nie ma problemu pod NG+, musicie poza patchem zassać ten 16 DLC instaler a potem w GOGu go odhaczyć jako zaznaczony. Wtedy wszystko zostanie zainstalowane i spokojnie stare sejvy z NG+ można odpalić!
  5. B

    Łatka 1.10 - Lista zmian

    Ja w partach też mam mniejszą paczkę, nic z tego nie rozumiem (tak, zmieniłem język na PL ale mimo to uciekło ponad 1 GB)
  6. B

    Łatka 1.10 - Lista zmian

    A mi wyskoczyło ,,not authorized'' i nie pobiorę nic. Podobno dodanie pakietów DLC może to rozwiązać no ale... ja je już mam dodane. Ktoś może pomóc?
  7. B

    Problem z GOG-iem / inny sposób na pobranie wiedźmina?

    Dzięki, tak właśnie zrobiłem. O dziwo naprawił mi się również GOG po instalacji wieśka.
  8. B

    Problem z GOG-iem / inny sposób na pobranie wiedźmina?

    Problem z GOG-iem / inny sposób na pobranie wiedźmina? Otóż mam problem z pobraniem wiedźmina dzięki platformie GOG. Sprawa przedstawia sie tak: GOG po uruchomieniu sie samoistnie się zamyka. Nic nie jestem w stanie na to poradzić, co za tym idzie nie mogę pobrać gry. Reinstalacja nie pomaga...
  9. B

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Swoją drogą legendarny miecz (chyba harpia) na poziom 37 wywaliło mi w ng+ na ~60. Ot, z takim diabłem wystartowało to całe ng+. To chyba też bug?
  10. B

    Nielogiczności w W3 i inne minusy

    Są jeszcze dwie rzeczy które mnie wpadły w oko. Mianowicie Małgosia (dziewczynka którą Ciri wyprowadza z lasu, mieszka u Barona). Ciri idzie spotkać się z jakimiś elfami i karczmarką (których rola w jej historii jest marginalna) a nie chce zobaczyć się z Małgosią. Dziewczynką z którą spędziła...
  11. B

    Patch 1.08 - Oczekiwania

    Dla mnie system walki po patchu jest mniej responsywny. Geralt atakuje co ma bliżej, zamiast doturlać się do przeciwnika na którego patrzył, jak to miał wcześniej w zwyczaju. Jest to mega upierdliwe bo podczas walki z większą ilością stworów można było używać tego zarówno jako ataku jak i uniku...
  12. B

    Problem z DLC - Najgroźniejszy potwór na Skellige

    Od siebie dodam że nie działa też zadanie z zielarzem. Tym co ucieka na widok łowców czarownic. Otóż nie chce z nami gadać. Jedyne rozwiązanie by misja nie wisiała w dzienniku to go sprzedać.
  13. B

    Walka wręcz

    Albo łatwiejsze, bo ja kontry nigdy wymierzyć nie mogłem (przeszedłem na najwyższym tą metodą). Unik w kierunku przeciwnika (to wywoła atak, zazwyczaj silny) Dwa uniki do tyłu + silny/dwa silne ataki w odsłoniętego po swoim ciosie wroga. I tak do skutku.
  14. B

    Lista zmian i wyciętego contentu w Wiedźminie 3 w porównaniu do wycieków

    Ta maska w grze jest. Na przyjęciu na które idziemy z Triss nosi ją Dijkstra. Można nawet o tej masce z nim pogadać.
  15. B

    AI i zachowania zwierząt i potworów poza walką

    Mnie osobiście do szewskiej pasji doprowadza reakcja potworów po tym gdy obalą Geralta. Szczególnie widać to przy biesach bądź niedźwiedziach. Robimy bęc, a ten grzecznie czaka aż podniesiemy się i dopiero wówczas wznawia ofensywę. Przecież to wręcz trzeba było celowo tak zaprogramować by...
Top Bottom