Recent content by boltimor

+
  1. B

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    Ale z jednej strony ma racje. Wiesz, wierzącym nie jestem i raczej nigdy nie byłem, dlatego nie rozumiem ludzi, którzy oskarżają za takie słowa.
  2. B

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Jeśli chodzi o hip-hop, to ostatnio spodobała mi się ta piosenka.
  3. B

    Zaginiona tapeta?

    Proszę Swoją drogą ciekawi mnie dlaczego Geralt ma miecze po odwrotnej stronie co w grze, a pas po tej samej, skoro miecze są mocowane wzdłuż pasa. Taki niby szczegół, ale trochę kuje.
  4. B

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Chcę kontynuować dyskusję, bo lubię to robić, dlatego udzielam się na forach. Ale jeśli mamy dalej rozmawiać to może zmieńmy trochę ton, a dyskusja będzie o wiele prostsza.
  5. B

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Rozłożenie mojej wypowiedzi na pojedyncze zdania, po części wyjęte z kontekstu, dopowiadanie sobie mnóstwa rzeczy i Twój ton bardzo zniechęcają do dalszej dyskusji, ale cóż... "Nie rozumiem zdania. Nie wiem do czego w moim poście się się odnosisz o ile się odnosisz. Swoją drogą nie chodzi mi...
  6. B

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    No tak, teraz wyjdzie że dowartościowuję się tym że mogę kogoś zapytać co sądzi o twórczości Alice in Chains, a on zrobi wielkie oczy. Hmm, naprawdę nie wiedziałem że w takim stopniu patrzę na innych z góry tylko dlatego że szukam w muzyce czegoś więcej i uważam że muzyka której ja słucham jest...
  7. B

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Ja żyję w takim miejscu że powinienem być albo zagorzałym miłośnikiem disco polo, albo cwaniakiem w dresie uważającym że największym poetą jest Pezet. Mówię o tym, ponieważ uważam że z jednej strony oczywiście za takie gusta nastolatków trzeba winić media, ale z drugiej strony jeśli ktoś czuje...
  8. B

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Lubie kiedy ktoś czuje to co śpiewa.
  9. B

    Mroczny poziom trudności

    Rozwój poprzez drzewko jest możliwy, to Ci zapewniam ;) Jeśli wchodzisz w tryb medytacji i nie możesz rozdać talentów w drzewku treningu, bo inne są na początku zablokowane, to w takim razie coś jest nie tak.
  10. B

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    To ja dzisiaj zaszedłem z dziewczyną do pizzerii, i o zgrozo, w telewizji leciało PoloTV... Wyżelowani chłopcy w okularach przeciwsłonecznych i białych marynareczkach śpiewający "Wszystkie laski będą moje". Ach, pizza przy tym po prostu nie mogła dobrze smakować. Odnośnie muzyki to niestety...
  11. B

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Odnośnie petard ;) Uwielbiam ten kawałek, jak i cały zespół:
  12. B

    Nowa franczyza / gra od CD Projekt RED - spekulacje, marzenia i zachcianki

    Mam nadzieję że następna gra RED'ów będzie czymś mrocznym i kosmicznym. Bieganie znowu z mieczem jakoś mnie nie pociąga tak jak przemierzanie kosmosu bądź obcej planety.
  13. B

    REDzi znowu nominowani! Głosujcie kto może!

    A czy wszyscy tutaj zalogowani mają obowiązek głosować na Wiedźmina we wszystkich konkursach i sondażach? I czy Ci którzy głosują na inne świetne tytuły nie mają prawa się wypowiadać? To nie jest chwalenie się, tylko spostrzeżenie że Deus Ex też jest świetną grą, dorównującą Wiedźminowi. We mnie...
  14. B

    REDzi znowu nominowani! Głosujcie kto może!

    Kiedyś za takie rzeczy to palono na stosie, więc to chyba raczej pozytywne zjawisko że teraz można wyrażać swoje zdanie bez strachu że Cie przypalą.
Top Bottom